Ağdanın acısını azaltacak yöntemleriniz var mı ?

incesaz

Cam Kenarında Uyuyan Kedi
Kayıtlı Üye
14 Mayıs 2008
304
15
42
Arkadaşlar agda kullanırken acıyı azaltmak adına yöntemleriniz var mı? Buz vs gibi emla harici

ağdaya gitmeden önce duşunu aldıktan sonra bir ağrı kesici yutarsan acıyı biraz hafifletiyor..

aklıma dovme yaptırırken kullanılan sprayler geldi acaba işe yararmı agrı kesici denemiştim ama çok bir faydası olmadı sanki bende :KK43:

bazıları bebek pudrası sürüyo. ben de yaptırırken kadın sürüyodu.çok az olsa da faydası var sanki.
sprey düşünüyodum bende, deri uyuşturan spreylerden, işe yaramıyor mu yani?

canım ben agdadan once sprey kulanıyorum eczaneden uyusturucu sprey dersen verıyorlar 50cclık 13 tl ye aldım bayagda gıttı usten sıkıyorum asagıya dogru akıyor zaten azda asagıya sıkıyorum :KK70: bes dakıak bıle surmeden uyusyor 1 saate uyusuk kalıyor

bebek pudrası işe yarar bir yöntem önce bir torba buzla bölgeyi uyuştur sonra bebek pudrası sür en son ağda :KK61: kolay gelsin gerçi alışınca bir problem olmuyor :KK61:

canım ben agdadan once sprey kulanıyorum eczaneden uyusturucu sprey dersen verıyorlar 50cclık 13 tl ye aldım bayagda gıttı usten sıkıyorum asagıya dogru akıyor zaten azda asagıya sıkıyorum :KK70: bes dakıak bıle surmeden uyusyor 1 saate uyusuk kalıyor

kullandığın spreyin adını bana özel mesajla iletir misin rica etsem?

Kullandığınız spreyin adı xy ile mi başlıyor? Eğer o değilse özelden yazarmısınız?

Bunun için eczanede bir ilaç var o bölgeyi tamamen uyuşturuyor. İsmini hatırlamıyorum kullanmıştım... ağdayı tüylerim çıkış noktasının tersinden çekerseniz acı yapar. Doru yönde çekerseniz acı duymazsınız. Siz yinede bir bayan eczacıya sorun. Kremi sürüyordunuz ve üzerine bir özel bezi vardı onuda örtüp 1 saat bekliyordunuz tamamen uyuşuyordu. Ama ağda bölgesinin dışına deydirirseniz çok fena yanıyor ( bikini bölgesi için) resmen yanık gibi acıyor...

spreyle tamamen uyuşuyorsa morartmadan ağda yapmayı nasıl başarıyorsunuz? acı hissi ortadan kalkınca aynı yere defalarca yapmak gerekirse morarmaz mı?

ben de istiyorum adını yazabilir misiniz özelden? :)

valla oyle boyle derken yaptım bu kez gec okumusum yorumları bende mutlaka alıcam o spray den ust bacaklar cok canımı yakıyor

tesekkurler canım bunuda mutlaka deniycem her seklı denerım artık :KK9:

X