Saç Rengi ve Saç Boyama Altın toffee saçımda hiç değişiklik yapmadı resimli

ask2009

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Mayıs 2011
636
4
Merhaba saçlarımda akmış altın parıltılı çikolata vardı ama saç rengim çok koyu değildi.Orta kahve tonlarında hafifte bakırlık vardı.Biraz daha renk açılsın diye 7.65 toffee aldım boyadım.Ama hiç saçımın rengini açmadı.Güzel parlak bir kahverengi oldu yine.Ama koyu kahve değil..Acaba hangi boyayla daha açık yapabilirim?Ben daha açık sıcak tonlar istiyordum...Saçımın boyandıktan sonraki halini ekleyeceğim yardım ederseniz sevinirim...

Son düzenleme:
Merhaba saçlarımda akmış altın parıltılı çikolata vardı ama saç rengim çok koyu değildi.Orta kahve tonlarında hafifte bakırlık vardı.Biraz daha renk açılsın diye 7.65 toffee aldım boyadım.Ama hiç saçımın rengini açmadı.Güzel parlak bir kahverengi oldu yine.Ama koyu kahve değil..Acaba hangi boyayla daha açık yapabilirim?Ben daha açık sıcak tonlar istiyordum...Saçımın boyandıktan sonraki halini ekleyeceğim yardım ederseniz sevinirim...
saçlarınızda boya olduğu için açık renkte kullansanız boyayla pek açmaz ya açıcı kullanacaksınız yada kepekli saçlar için olan şampuanlarla bol bol saçı yıkayıp boyayı akıtcaksınız sonra belki daha açık saç boyası tutabilir resim olsa belki daha iyi anlaşılır sanırım kuaförlerde boya siliciler varmış güvendiğinz bir kuaför varsa boyayı akıtıp ilk boyamayı kuaförede yaptırabilirsiniz kolay gelsin:KK16:

$Görüntü011.jpg $Görüntü011.jpg Saçım işte böyle oldu.İçerde çektim burada biraz daha koyu duruyor aslında daha açık kahve.

Boya önerilerinizi bekliyorum kızlar lütfennn.Ben rengini sıcak tonlarda açmak istiyorum biraz daha.....Altın karamel alsam nasıl olur?Yada kahve köpüğü falan?*Onların renk açma özelliği varmı

çok doğal durmuş rengi size de önceki renginizden çok daha fazla yakışmış bence.
biraz yıkadıkça akacaktır zaten acele etmeyin derim ben..

Doğal oldu evet kötü durmuyor.Normalde daha açık kahve fotoda koyu çıkmış..Ama ben farklılık olsun istiyorum daha açık tonlar istiyorum karamel kahve köpüğü gibi...

koyu kahve doğal renkte olan saçımı palette kahve köpüğü ile boyamıştım ve bu renk olmuştu. turunculuklar vardı hep. ama iyi açıyor saç rengini. fikir olsun diye foto koyuyorum.
$155523_468405513717_109421638717_5462561_7519976_n.jpg

kahve köpüğü muhtemelen sizde 1-2 ton daha koyu olur çünkü saçınız boyalı ve koyu. ve turunculuk da olur. bence biraz akıtın rengini, sonra daha açık tonda (açık kumral gibi) bir boyayla boyayın. çünkü saçınız zaten koyu, açık kumral boyanınca daha açık bir kahve olur, çok açılmaz...

cnm sen hani altın karamele karar vermiştin o bundan daha iyi dururdu kesin biraz daha açık olurdu artık yeni boyamışın boya açmaz saçlarını ancak açıcıyla açman lazım onuda evde yapmanı tavsiye etmem ama çok istersen palette natural papatya var onun açıcı özelliği var 2 4 tona kadar açıyor hatta ben aldım 2 kutu haftaya boyicam ama bu rengin üstünde nasıl olur bilemem artık birkaç hafta beklicen böyle cnm :nazar:

evet altın karamele karar vermiştim ama malesef boyayı bulamadım.Kaç yere baktım ama yoktu.Bende yakın bir renk diye toffee aldım.Yok ben kararımı verdim 2-3 hafta geçsin kuaföre gidip boyatacağım.Olmuyor evde tutturamıyorum...

resimdede aslında belli değil güzel çıkmamış.Normalde güzel bir kahve oldu ama isteğim daha açık olmasıydı.

Kızlar ben saçımı palette 7.65 altın parıltılı toffee rengine boyamak istiyorum ama saçlarım karamel gibi sizce tutar mı ayrıca esmer ve yeşil gözlüyüm yakışır mi bana

X