25. haftada bebek hareketleri!!Yardım!!

Hypnose_22

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Şubat 2011
214
3
Kızle merhaba yardımınıza ihtiyacım var.
25 haftalık hamileyim.Bebeğimin hareketlerini 15-16. haftada hissetmeye başladım.Tabii 20. haftayı geçtikten sonra bebeğin hareketleri iyice artmaya başladı.Şimdi de hareketli bi bebek ancak 2 gündür sanki hareketleri azaldı gibi 1-2 tekme atıp bırakıyor ya da ben,babası elini koynca biraz hareket ediyor.Ama normale göre 2 gündür daha hareketsiz.Bu arada ben birkaç kere ağır kaldırdım ve 2 gündür yoğun ev işi yaptım.Çok yorulduğum için mi acaba..Yani bebeğin hareketleri hergün aynı yoğunlukta ya da her saat aynı yoğunluktamı olması gerekir ? Nolur yardımcı olun,haftaya doktora gidicektim,öncesinde gitmem gerekir mi ??????????

canım yorulduğun içindir bir çikolata ye ayaklarını uzat dinlen konuş bebeğinle
çok ağır iş yapma hamilesin bak
telaşlanma sen yoruldukça oda yoruluyor unutma

Canım hiç panikleme.Zira geçen cumartesi ben aynı senin gibiydim.Kalabalık misafirlerim gelecekti ev işi yemek vs.canım çıktı ve bebeğim o gün hiç oynamadı.Korkudam öldüm öldüm dirildim bişey oldu diye gece artık doktora gidecektikki bir iki tekme atar gibi oldu ve sonraki birkaç günde eskisi gibi yoğun hissetmedim.Doktorumu aradım her gün aynı şiddette hissedeceksin diye birşey yok bebeğin duruş pozisyonu ve tepkisi senin hissetmeni etkiler dedi.Birde biz yorulduğumuz zaman onlarda dinlenmeye geciyormuş:)

X