Küçük cama şık perde

pamukcuq

Hayallerime Kavuştum
Kayıtlı Üye
24 Mart 2011
654
0
$imagesCAKII31Q.jpg kızlar yakında evimize taşınacağız ama salonumun camları moralimi bozdu:KK50: salonumda 2 ayrı cam yeri var iki tarafta küçük biri diğerine oranla dahada dar kartonpiyerde ona göre yapılmış kısacası perde yerlerim çok dar resimdeki cama benziyo ben nasıl bi perde yaptırabilirim stor istemiyorum yardımınıza ihtiyacım var fikirlerinizi bekliyorum :KK58:

bu perdeyi beğenmiştim emin değildim ama aklımdaydı camlarımı görünce hayallerim suya düştü:KK59: $4694_hg[1].jpg herkesin güzel fikirlerini bekliyorum

sadece yanlara koydurabilirsin üstü fonsuz bir şekilde 2 tane tek yanlara olmazmı?:44:​

olabilir ama sanki sıradan olur gibi :97: ipli perdeler nasıl olur acaba salondada kullanılıyor dimi :26: basit bişey olsun istemiyorum :KK31:

ben sadece kenarlarda olan fonları beğeniyorum daha sade.perde olarak ip perdede olabilir tülde olabilir kravuze perde nasıl olu sence?

ben sadece kenarlarda olan fonları beğeniyorum daha sade.perde olarak ip perdede olabilir tülde olabilir kravuze perde nasıl olu sence?

kravuze leri sevmiyorum her yerde var sade kenarlardada annemin evinde vardı soğudum ondanda :44: ipli perde :44: başka fikirler varmı resim varsa eklerseniz çok sevinirim:KK1:

evet ip perdeler çok güzel ben salonuma düşünüyorum çok dolaşıyo diyolar kullanışlı değilmiş vb. ama ben çok beğeniyorum kullanıpta memnun kalan yada kalmayanların yazarsa çok sevinirm

çamaşır makinesinde yıkanabilen stor perde varmıdır storlar sadece siliniyormu? Ben makinede rahatca yıkamak istiyorum perdelerimi o yüzden sadece salonuma stor koydurmayı düşünüyorum temizliği hakkında bilgisi olan varmı?

daha karar veremedim ama artık çok az zamanım kaldı biran önce karar vermeliyim aklımda şimdilik ip perde ve kruvaze var bu modelin farklı rengini düşünün sizce nasıl olur $krovuze7_b[1].jpg

daha karar veremedim ama artık çok az zamanım kaldı biran önce karar vermeliyim aklımda şimdilik ip perde ve kruvaze var bu modelin farklı rengini düşünün sizce nasıl olur Eki Görüntüle 221596

benimde salonumun camları çok küçük iki cam var biri 1 metre diğer 1,5 metre fon koyunca iyice cam daralıyor ben o yüzden hem stor hemde perde görevini gören çokta şık duran zebra perde yaptırcağım
$zebra.JPG

bnm salonumda bide balkon var :KK50: orayada küçük bi perde yaptırcam küçük bi kornişe taktıracağım.. direk çerceveye takarız diye düşünmüştüm ama balkon kapısının üstünde ayrı küçük bi çerceve cam var olmuyo o küçük çercevenin yukarısına korniş takıp perdeyi asacağım :44: salonumun perde ölçülerini tam olarak aldım biri ( en-1.55 boy-1.80) diğeri (en 1.90 boy 1.80) şimdi kruvaze perdemi yaptırsam yoksa ip perdemi bi akıl verin lütfen kafam çok karışık

kızlar kruvaze perdeye karar verdim $kruvazeperde_107_515_bg[1].jpg bu modelmi yoksa üsteki turuncu perdenin modelinde yandan kanatlımı yaptırsam bi akıl verin lütfen:KK52:

yardım edin lütfen niye kimse farketmiyo :KK50: hangisi daha kullanışlı ve güzel olur :97:

X