Saç Rengi ve Saç Boyama Saç numaraları ne demektir (saç boyamadan önce mutlaka bilmeniz gerekenler)

Bende de foto gozukmuyor :KK43: tekrar yukleme sansiniz var mi acaba ?

arkadaşlar hep görüyorum, yok fıstık kahvesi, yok platin çilek rengi, yok gece mavisi vb renklere boyamak istiyorsunuz ama önemli olan bunların ticari adları değil, numarasının aslında neyi ifade ettiğidir. o yüzden genelde istediğiniz sonucu alamıyorsunuz. eğer numaraların anlamlarını bilirseniz böyle bir sorununuz olmaz, kutudaki renge de aldanmazsınız. ben örnek olarak 8.34 rengini verdim . bu orta sarı altın bakırdır, yani altın sarısı ama bakır yansımalı ama eğer bu ton 8.43 olsaydı bakır ağırlıklı ve altın yansımalı, daha turuncu bir ton olurdu. bu tabloyu ben hazırladım umarım yardımcı olur

iqemJ.jpg
görünmüyor ki :KK43: açılmıyo

kızlar fahriye evcenin saç rengine boyuyan varmı acaba aranızda efsanevi kahveler serisi

Eklentiler

• cropped_content_fahriye-evcen-mini-buzul-cagi-mi-seve-seve-buyursun-gelsin_eeUTeYl6c2sAd96.jpg
    cropped_content_fahriye-evcen-mini-buzul-cagi-mi-seve-seve-buyursun-gelsin_eeUTeYl6c2sAd96.jpg
    114,5 KB · Görüntüleme: 677
  • excellence-creme-5-15-efsanevi-kahve-z.jpg
    excellence-creme-5-15-efsanevi-kahve-z.jpg
    75 KB · Görüntüleme: 390
arkadaşlar saçlarımı bakır yapıyorum. clemency diye bir boyanın 88.34 numarasını aldım... satıcı tam bakır dedi...ama internetten baktım yakut kızıl diyor... boyasam ne olur kızıl mı bakır mı????? boyayı aldım evde duruyor yardım ediin

Ya nasıl bir renk çıktı sırf bu yüzden bu siteye üye oldum
88.34 ve 7.66 yı karıştırmayı düşünüyorum ben alt zeminim baya açık orta bir bakır gibi ama kızıllıklarda var nasıl bir şey çıkar fikir verecek olan varsa sevinirim .

X