Bebek İsteyen, Bebek Bekleyen ve Bebeklerine Kavuşmuş Arkadaşlar

edaaam aynen dediğin gibi benım de sabahtan akşama kadar bel ağrım tuttu aha dedim adet oluyorum ama yok bişi.şimdi de geçti.psikolojık olabılır hepimiz şartladık kendimizi.ama belli de olmaz bebiş de olabilir.innnnnnnnnnnnnşşşşşşşşşşşşşşşşlllllllllllllllllhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh:KK66::KK66::KK66::KK66:

tatlım ben bu ay kendimi hiç şartlamadım çünkü yumurtlama zamanında ilişki olmadı...
ama 17. ve 19. günde oldu..o zaman tutma şansı az ama neden olmasın diyorumm :nazar:

kendimizi rahat bırakalım ki bebişlerimiz gelsinnn :emir_bebek:

:KK60::KK60::KK60:

benimki de 2 önemli gece sızdı kaldı :KK47:
o 2 güncüğe takılma canım siperm 48 saat içimizde canlı kalabiliyorlar bunu düşün :KK19: :KK49: :KK16:
Amin hepimizi inşallah bu arada listeyi göremedik ama ilk topun ağzındaki benim sanırım,ilk haberi ben mi vericem şimdi?
inşallah canım hepimiz o listede hamiş olalım inşşşşşş :KK49: :KK16:
nadas ne demek :44::44::44::44:
adet harici mola demek kocişlere başım ağrıyor , hayır demek :86::86::86:
merhaba bat 13 ümm :KK70:

bat 19 geldiii :KK3:

yeni topiğimizi görünce şaşırdımm :KK1:

ayyy şimdi bi de bu topiğin geçmişi çıktı başıma :KK1: :KK1:
canım hoş geldin dert etme geçmişi biz sen geldikçe özet geçeriz :KK16: :KK19: :87:

şifaa ya bana mağara adamı muamelesi yaptın yani :KK52:1:
evet canım ordan giriyorum.ben onu biliyrm cok şükür de mozilla mıdır nedir onu bilmyrm
aşkolsun yaaa estağfirullah tatlım :44: yaaa ikiside internet sayfası ya onların adı ve resmi değişik yaaa ne biliyim tek tek anlatmaya çalışmıştım buda parmaklarına sağlık mı oluyor :KK23: mozilla işte o :KK16:
cevap veriyorum e ye :KK1:
yani exploare
valla bilgisayara mozillayı yükle o daha iyi ben çok memnunum mozilladan tavsiye ederim kk ya hep ondan giriyorum hem üye ismi şifrem bi kere beni hatırla dedim halaaaa unutmuyoorr yormuyor beni sağolsun sık kullanılanlara da ekli kk zaten tıkladımmı hoppppp keyfimdeyim :KK16:
kimseee beni görmediii :KK59: :KK59: :KK59:
olur mu canım yaaa gördüm yazdım da yollayamadım daha :KK9: alıntı yapmaktan , netimin yavaşlığından :KK16:
şifa bu pc kafayı yemiş sanursam o bişi değil bana da yedirecek kafayı.
bak şimdi sorun sadece son sayfa değil.sayfayı komple göremıyorum.yukarıda kım yazmışsa onu okuyortum o kadar
bilgisayarınıza acil format atılması lazım o zaman cillop gibi olur sende bu sorundan kurtulursun :KK16:
şifa nerde?ben topikte online olanlarıda göremiyorum da
burdayım tatlım :KK28: :KK19:

bakın kızlar meşhur çift çizgilere..

ah aaahhhhhh :KK69::KK69::KK69:

Son düzenleme:
kızlaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr düzeldiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ohhhhh beeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

tatlım ben bu ay kendimi hiç şartlamadım çünkü yumurtlama zamanında ilişki olmadı...
ama 17. ve 19. günde oldu..o zaman tutma şansı az ama neden olmasın diyorumm :nazar:

kendimizi rahat bırakalım ki bebişlerimiz gelsinnn :emir_bebek:

ya hani bir hamile kalan arkadaşımız var ya şimarik34,
o sadece 19. gün çalışma yapmış ve hamile..:nazar::emir_bebek:

belli olmaz yani gerçekten :KK28:

kızlaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr düzeldiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ohhhhh beeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
ohhh beeeee inşallah faydam olmuştur gözün aydın canım güle güle kullan :KK9:

bakın kızlar meşhur çift çizgilere..

ah aaahhhhhh :KK69::KK69::KK69:

Gerçekten ah aaaaaah bizde görebilecvekmiyiz acaba birgün bu sonucu testlerde ben adetim gecikince test yapmışsam eğer ve tek çizgi çıkmışsa testi kırıp parçalıyorum sinirimi testten çıkarıp oh rahatladım deyip çıkıyorum :KK1::KK1:

X