Bebek İsteyen, Bebek Bekleyen ve Bebeklerine Kavuşmuş Arkadaşlar

Beni hatırlayaniniz vardır belki ben hiç birinizi unutmadim ara sıra okuyorum bakıyorum anıları yad ediyorum ne çok uzulurmusum herseye sonunda bende bu kervana katıldım çok şükür önceden hamile kalamiyorumà üzülürdüm simdi beni büyük bir sorumluluk bekliyor yavrumu çamura bulastirmadan etraftan nasil korurum nasıl yetistiririm diye dusunuyorum 10 seneden sonra hamile kaldım çok şükür bin şükür..Şuan daha bilincliyim tek artı yönü bu...Hepinizi çok özledim bir selam vermek istedim ....Umarım hepiniz iyisinizdir. ..Allaha emanet olun
Ne guzel hayirli ugurlu ömürlü olsun insallah
:KK200:

Pko ile nasıl hamile kaldınız kaç yılda kavuştunuz nasıl tedavi gördünz kzlar bizlere de umut olun lütfennn

günaydın herkeze en son burdan hamile oldugumu söylemiştim.malesef kimyasal bir gebelik oldu ve uzun süre kendime gelemedim ve siteye giremedim 2 haftalık gebeliğim 2 senedir mücadelem önce sevinçle 2 gün sonra kan degerimin düşmesiyle gebeliğim sonlandı cok ama cok agladım yaşayamam sandım artık .günlerce pozitif cıkan kan sonucumla uyudum uyandım.ve sonunda takdiri ilahi dedim rabbime sığındım.yinede şükürler olsun ki gebelim daha haftalık olduğu için kürtaja gerek kalmadı yoksa onuda yaşasam napardım bilmiyorum eşimin desteği sayesinde kendime geldim.allah kimseye yaşatmasın
Merhaba konunun üstünden yıllar geçmiş ama ben sizi merak ettim ne yaptınız inşallah nenesiniz olmuştur

günaydın herkeze en son burdan hamile oldugumu söylemiştim.malesef kimyasal bir gebelik oldu ve uzun süre kendime gelemedim ve siteye giremedim 2 haftalık gebeliğim 2 senedir mücadelem önce sevinçle 2 gün sonra kan degerimin düşmesiyle gebeliğim sonlandı cok ama cok agladım yaşayamam sandım artık .günlerce pozitif cıkan kan sonucumla uyudum uyandım.ve sonunda takdiri ilahi dedim rabbime sığındım.yinede şükürler olsun ki gebelim daha haftalık olduğu için kürtaja gerek kalmadı yoksa onuda yaşasam napardım bilmiyorum eşimin desteği sayesinde kendime geldim.allah kimseye yaşatmasın
Bebeşiniz yazacaktım yanlış olmuş

Merhaba 2012 de üye olmuştum kadınlar klubune. O zaman anne değildim. Şimdi anneyim. Eskiden buraya yazdığım mesajlar gözüme ilişti. Ve duygulandım. Eşim azospermdi. 5 kez tüp bebek denedik. İlk 4 de hiç tutmadı. 5.de tuttu çok şükür. Kızım oldu. 34 yaşında anne oldum. Çok zordu bu süreç. Evlendikten 11 yıl sonra anne oldum. Uğraşın biz hiç pes etmedik. Herşeyin bir zamanı varmış. O kadar gençken hamile kalamadım. 34 ünde anne oldum☺️Gerçi 34 tabi ki genç bir yaş. 24 de tüp bebek denemiş insan olarak yazıyorum. Hiç umut etmiyordum. Çok çaresiz zamanlar yaşadık. Yaşayan zaten biliyor.

Her denemede hamile kalabiliyorum ama malesef kese bile görmeden hcg iki katına çıkmıyor ve sağlıksız gebelik sebepli ya düşük ya kürtaj oluyorum rahim filmim histeroskopim dna testimiz hormon testlerimiz eşimin sperm sperm dna ve sperm fish testi de normal artık yoruldum 😢 nolur bu durumu yaşayıp üzerinden uzun zaman geçen biti varsa çaresi neydi anlatsın artık yüreğim acıyor 3 yıl oldu doktorlar sorun yok dene diyor 8 defa gebelik testi pozitif olup ama hamileliği ilerlememek ne demek anlamıyorlar 😢

Rüzgar 11 yaşında....
Zaman su gibi aktı. Kadınlar Kulübü ailem. Hiçbirinizi unutmuş değilim. Hiç görmediğim kız kardeşlerim... Hepinizi hala çok seviyorum.

X