Bebek İsteyen, Bebek Bekleyen ve Bebeklerine Kavuşmuş Arkadaşlar

tamam başlicam kızlar inş hayırlısı olsun yaa :)) ama ağustosatan önce kalırsam ve erkek olursa o zaman ne yapıcaz :)))

Allah iyiliğini versin :KK9:
napıcaz,oğluşun olmuş olcak,oh ne güsel süt kokulu :KK69:

:KK19:

Bugün adetin üzerinden 25 gün geçmiş oluyo..
çıkar mı ki varsa bişey?:44:

Moralsiz oturmak daha fena ya :KK59:

yok adet tarihinden önce çıkmaz ama denemekten zarar çıkmaz en azından 5 günü beklemek daha bir kolaylaşır bence

merhaba arkadaşlar bizde çocuk sahibi olmaya karar verdik ama konuda çok cahilim forumda konuları okudukça ne çook ayrıntı varmış diyorum ben yumurtlama tarihimi bile bilmiyorum:18:

:KK19:

bugün adetin üzerinden 25 gün geçmiş oluyo..
çıkar mı ki varsa bişey?:44:

moralsiz oturmak daha fena ya :KK59:
senin adetin düzenli çıkabilir aslında.
niye moralin bozulacakmış kii benimde ilk deneme biliyorsun, olmazsada burdan devam, çalışmalara devam.
ne yapalım hayırlı zamanı bekleyeceğiz

merhaba arkadaşlar bizde çocuk sahibi olmaya karar verdik ama konuda çok cahilim forumda konuları okudukça ne çook ayrıntı varmış diyorum ben yumurtlama tarihimi bile bilmiyorum:18:

selammm :KK71:

biz de yeniyiz canım,üzülme beraber öğreniyoruz herşeyi burda..

son adet tarihinden itibaren 14. gün genel olarak yumurtlama günü oluyo..
son adet tarihin kaç? tabloya girmek ister misin?

allah sağlıklı, akıllı, ahlaklı, dürüst bir evlat versin, kız erkek fark etmez hiç.
Eskiden bende kızım olsun diye tuttururdum(sanki siparişle oluyorda :KK9:) şimdi hiç öyle takıntılarım yok

takıntı değilde gönlümden geçen o kızım olsun rabbimden ne istersen onu verirmiş yürekten istiyorum bende duysun sesimi tabi önce sağlıklı ahlaklı olsun

evet isterim tabiki 6 haziranda adet oldum bugünde son günüm ama ben 30 ila 35 günde bir adet oluyorum

senin adetin düzenli çıkabilir aslında.
niye moralin bozulacakmış kii benimde ilk deneme biliyorsun, olmazsada burdan devam, çalışmalara devam.
ne yapalım hayırlı zamanı bekleyeceğiz

ben bi bakıp geleyim o zaman :KK58:
dua edin hee :KK16:

hoşgeldin canımmmmmmmmm
bizde okuya okuya öğreniyoruz valla, benimde bu ay ilk denemem adetin düzenli ise yumurtlamayı bulmak kolay oluyor
benimki gibi dengesizse eğer :KK9:vücudunu dinliyorsun :KK60::KK60::KK60:

hahahah körler sağırlar birbirini ağırlar olmuş yalancılar toplanmış haaa:KK60::KK60::KK60::KK60:

X