Bebek İsteyen, Bebek Bekleyen ve Bebeklerine Kavuşmuş Arkadaşlar

Mrb lar bu topiği cok özlüyorum:KK43:(( oğlumda 3 bucuk ay sonra 2 yasında buyumesını izlemek kurduğu cümlelere gülmek cok guzel herseyde yolunda gıdıyor şükür

Bende topigin eski gunu ozluyorummmmmm

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Merhaba anneler, anne adayları ve benim gibi bebek özlemi çekenler.Ben çoook uzun zamandır buralara uğrayamıyordum.Sizleri hikayemden biraz bahsediyim 2 ay sonra evliliğimde 2. yılım dolacak.1 sene önce hashimato tiroidi teşhisi kondu ve aynı zamanda pko hastasıyım.28 yaşındayım ve artık anne olmak istiyorum.En son gittiğim kadın doğum doktoru hashimato hastalarının doğal yolla gebe kalmasının biraz zor olduğunu söyledi.Biz bir ay daha bekleyelim aşılama yada tüp bebek yollarına baş vuralım dedik.Sizlerden bir yardım rica ediyorum.Bebek sahibi olmak için 500 yasin okuyalım sana dedi çevremdeki insanlar.Herkes sadece bir defa okuyabiliyor.Allah rızası için sizlerdende yasin okuyabilcek arkadaşlar var mıdır? Okuyandanda okumayandanda allah razı olsun.Okuyabilecek arkadaşlar okurum diye belirtirlerse sevinirim. Allah bana ve benim gibi evlat özlemi çekenlere en yakın zamanda bu güzel duyguyu yaşatsın inşallah.

Merhaba kizlar topikde kimsecikler yok surekli grip okuyup cikiyorum bebisler buyuyor kimsenin vakti olmuyor artik:) eski gunlerden eser kalmadi ya

ne zaman buraya gelsem kimse olmuyor herkes bebekleriyle zaman geçiriyor sanırım:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:
aysun bebeğini sağlıkla kucağını aldı çok şükür :KK16::KK16::KK16::KK16:
işitme testinde geçemedi diye canı sıkkın biraz
aslında normal bir durum bizimde başımıza geldi anne karnındaki sıvı dolu oluyormuş ama o an iyi düşünemiyorsun pazartesi iki hastaneye götüreceklermiş tekrar dua edin bu sefer geçsin kızlar aysnda kendini iyi hissetsin

bana da işitme testinde bi kulagı hiç duymuyor dediğinde başımdan aşağı kaynar sular döküldü.
benimde bebekken kulak zarım delinmiş öyle yaşıyorum..
cok kulak problemi yaşadım .. cok kötü bi durum
ama neyseki bi sorun olmadıgını anladı kısa sürede yoksa insan fena oluyo.
hani diyoruz ya hep cinsiyeti önemli değil önemli olan saglık işte böyle durumlarda insan daha iyi anlıyor:18::KK30:

aslında buradan kopmak hiç istemezdim ama nedense artık fırsat bulamıyorum
hatta hiç bişeye fırsat bulamıyorum
evde tlf. u elime bile alamıyorum herkes bana ulaşamamaktan şikayetci bense hiç bir seye yetişememekten....
o kadar yorgunum ve sürekli hasta oluyorum ki..
bağışıklık sistemimiz dogumdan sonra acayip coktü
her yer 2 defa hastayım
toplasınzz ayda 15 gün iyiim işte

bagışıklık sistemimi güclendirmek için supradyn all day aldım onu kullanıyorum ama sürekli içmiyorum emzirdiğim için.

sizin önerileriniz varsa cok sevinirim
bağışıklık sistemimi güçlendirmem lazım....

ne garip herkes bende dahil burayı ne kadar özlüyoruz ama ... burasıda bizim için bir gercek yaşam gibi... nasıl elimizde olmadan hayatın içinde de özlediğimiz seylerden bir süre sonra bir bakmışız kopmuşuz istesek de eskisi gibi olmuyor.
tıpkı onun gibi.....

aslında buradan kopmak hiç istemezdim ama nedense artık fırsat bulamıyorum
hatta hiç bişeye fırsat bulamıyorum
evde tlf. u elime bile alamıyorum herkes bana ulaşamamaktan şikayetci bense hiç bir seye yetişememekten....
o kadar yorgunum ve sürekli hasta oluyorum ki..
bağışıklık sistemimiz dogumdan sonra acayip coktü
her yer 2 defa hastayım
toplasınzz ayda 15 gün iyiim işte

bagışıklık sistemimi güclendirmek için supradyn all day aldım onu kullanıyorum ama sürekli içmiyorum emzirdiğim için.

sizin önerileriniz varsa cok sevinirim
bağışıklık sistemimi güçlendirmem lazım....

hibiskus cayı cnm c vitamini deposu tadı da çok guzel bi dene erim emzirirken içilebiliyor ....

slm kızlar nasılsınız ben 22.04.2014 saat 8 de dogum yaptim bebisim erken geldi suan iyiyim bebegimizde iyi ama henuz cigerleri gelismedigi iicin bikac gun kuvezde kalicak suan anne sutu veremiyorum malesef sagincada cok gelmiyor sadece serum la besliyolar cok minik cirkin bir oglan rabbim bu sefer dunyaya getirmeyi nasip etdi izniylede kucagima alicam ins bi kac gun sabretcem sadece biraz zor bir surec ama allah yardimcim dualarim bebegimle hepinizi öpuyorum gorusuruz.

Tangercim allah kolaylik vesin bir an önce ogluna kavus insallah .

slm kızlar nasılsınız ben 22.04.2014 saat 8 de dogum yaptim bebisim erken geldi suan iyiyim bebegimizde iyi ama henuz cigerleri gelismedigi iicin bikac gun kuvezde kalicak suan anne sutu veremiyorum malesef sagincada cok gelmiyor sadece serum la besliyolar cok minik cirkin bir oglan rabbim bu sefer dunyaya getirmeyi nasip etdi izniylede kucagima alicam ins bi kac gun sabretcem sadece biraz zor bir surec ama allah yardimcim dualarim bebegimle hepinizi öpuyorum gorusuruz.

hayırlı olsun canım bir an önce kavuşmanızıda dilerim sağlıcakla inşalhh

kızlar ya ben şimdi diyet listesine göre besleniyorum ya kilo almam durdu resmen 57 de kaldım 5 kilo almışım daha doğuma kadaar hiç almayacakmıyım ben benim bildiğim gebelik şekerinde annede bebekde çok kilolu olur bende öyle bi durum yok
dün zaten dayanamayıp dondurma yedim çok vicdan azabı çekiyorum gerçi doktorum kaçamakların olabilir hamilesin sonuçta canın ister dedi ama yürüyüş yap yediğinde hemen dedi...ama ben yinede üzüldüm yediğime şu 2 ay da bi geçseydi hayırlısıyla

canım çok tebrik ederim hayırlı olsun.:nazar:.allahım analı babalı büyütsün...şansı açık olsun..işşallah bi an öncede kucağına alırsın dualarım sizinle:KK16:

kızlar ya ben şimdi diyet listesine göre besleniyorum ya kilo almam durdu resmen 57 de kaldım 5 kilo almışım daha doğuma kadaar hiç almayacakmıyım ben benim bildiğim gebelik şekerinde annede bebekde çok kilolu olur bende öyle bi durum yok
dün zaten dayanamayıp dondurma yedim çok vicdan azabı çekiyorum gerçi doktorum kaçamakların olabilir hamilesin sonuçta canın ister dedi ama yürüyüş yap yediğinde hemen dedi...ama ben yinede üzüldüm yediğime şu 2 ay da bi geçseydi hayırlısıyla

Cnm daha simdiden sonra kilo alcan son iki ay almistim ben kilo sekere dikkar et bisey olmaz allahin izniyle

hibiskus cayı cnm c vitamini deposu tadı da çok guzel bi dene erim emzirirken içilebiliyor ....

canım Allah kurtarmış gözünüz aydın inşallah oglunda yakında aranızda olucak
Allah Analı babalı büyümeyi nasip etsin inşallah çirkin ogluna:)))
oy mis kokar şimdi o misss

36. hafta ve sonrası için aslında dogum normal diyolar
biraz kuvezde kalması iyi aslnda ne oluur ne olmaz.
sen sütünü yine de az da olsa sag mutlaka
ona azıcık da verseler yine yarar sakın ihmal etme sarılık olur bol bol süt vermeye calış.
ben 38+ 2 de doğurdum o zaman bile sarılık vardı
bol bol emzirdim cok sükür kendiliğinden gecti.

Anne sütü her zaman anne sütü...

Son düzenleme:

kilo almaman güzel bebeğin alıyorsa sorun yok demektir:)
hamilelik şekeri mi cıktı sende?
hamilelik şekerinde ne oluyor pek bilmiyorum ama ....

Evet oyle oldu kimse ugramaz oldu malesef muhabbet donmuyor maleseffffff

Günaydi arkadaslar herkese heyirli pazarlar
Tebrik ve hayirli dilekkeriniz icin tesekkur ederim dualariniz bizimle olsun.
Bebegimiz hala kuvezde sut sagiyorum surekli hastaneye gidip geliyoruz. İns tez zamanda evede getiricez olusumuzu dualarla bekliyoruz...

X