Saç Rengi ve Saç Boyama Yeni köpük saç boyası Loreal ~

Bildiğim ve araştırdığım kadarıyla köpük boyalar özellikle lorealinkiler zaten kalıcı renk vermek için değil, saçın rengini parlatmak için cila niyetine kullanılıo. siyahsa saç üzerine 20 günde 1 falan siyah köpük boya geçince her daim müthiş parlak oluyo renk.

merhaba arkadaslar ben köpük boya kullanıcam sacım suan bakır kızıl tonuna boyuycam.fakat saclarım cok uzun kalçama kadar.kac kutu boya almam lazım,sacımı daha once hiç kendim boyamadım tereddutlerımvar.kullanan arkadaslar bir yardımcı olursa sevinirim.

benim saçlarımda 8.1 küllü sarı kendi rengime dönmek için istiyorum bunu 700 çok açık kestane alsam olur mu ki herkes koyu demiş benim saçlarda küllü sarı 700 alsam acaba açık kestane olur mu

7oo numarasını kullanmıştım ben ilk çıktığında.Bir arkadaş cila niyetine demiş ama değil, normal boya işte.700 güzel bir renk çıkmıştı ama kutunun üzerindeki renkle alakası yoktu, 7 numara kumral renk olmuştu.Zaten genelde tüm boyalarda renkler kutu üzerindeki fotodan 1 ton koyu çıkar.Bunu bilerek seçmiştim rengi, ben memnun kalmıştım sonuçtan.Hemen akabinde röfle yaptırdığım için kalıcılık konusunda pek yorum yapamayacağım.Gerçekten pratik bir ürün.

merhaba. hiç boyanmamış doğal siyah saçı orta tonda kahve yapmak için sizce hangi köpük boyayı kullanmalıyım? kızıla, kumrala veya sarıya çalan kahve istemiyorum. tam anlamıyla kahve olmalı ama siyaha yakın koyu renk de olmamalı.

X