Saç Rengi ve Saç Boyama Yeni köpük saç boyası Loreal ~

ben de az önce 60 numarasıyla boyadım, tabii ki 50 gibi bir ton yakalamak için :KK37: hayalllere kapılmadım forumda okuduklarım sayesinde , ancak şimdilik 40 -41- 50 gibi tam netleştiremedim ama kahverengi oldu, tabii rengin oturması için bir kaç kere yıkamak gerekebilir, hımm bir de gün ışığında bakmak da fark ettirir galiba :26:. normalde saçım koyu kestane ama boya vardı akmış çikolata kahvesi olarak, en azından akmış görüntü ortadan kalktı şimdilik.

renk güzel bir kahverengi olduğu için çok da hayal kırıklığı olmadı :KK16: ilk kez saçını kendi kendine boyayan ve saçları gür biri olarak kullanım kolaylığı açısından 10 numara yahu :KK9:

60 numara uygulaması sonucu saçım şu an 41 numara ışıltılı kahve renginde. gayet memnunum :21: yalnız boyayı yıkarken çok fazla saçım döküldü.. dezavantaj olarak bunu paylaşmak isterim.:KK50:

60 numara uygulaması sonucu saçım şu an 41 numara ışıltılı kahve renginde. gayet memnunum :21: yalnız boyayı yıkarken çok fazla saçım döküldü.. dezavantaj olarak bunu paylaşmak isterim.:KK50:

döküldümü? :KK50: benimse aksine saclarim normalde yikarken kece gibiyken köpük boya yumusacik yapti.dökülme ise herzamanki gibi banyoda dökülen seviyedeydi..

döküldümü? :KK50: benimse aksine saclarim normalde yikarken kece gibiyken köpük boya yumusacik yapti.dökülme ise herzamanki gibi banyoda dökülen seviyedeydi..

aynen benim saçımı da yumuşacık yaptı ama dökülme bir çeşit yan etkidir belki :26:

kızlar ben markette bu boyanın 800 ve 830 renklerını gordum hayran oldum deneyen var mı

kızlar ben markette bu boyanın 800 ve 830 renklerını gordum hayran oldum deneyen var mı

mrblar...ben bu köpük boyanın 800 numarasını kullandım ve tam bir hüsran oldu.kendi saçım koyu sarıydı ve üstüne 800 doğal sarıyla boyadım soğan kabuğumu desem turuncumu desem berbat bişey oldu.ayrıca köpük boyayı hiç sevmedim.bana alerji yaptı.bütün gece saç diplerim karıncalandı.kesinlikle tavsiye etmiyorum.:KK50:

Kızlar ben de loreal'in enfes açık kahvesine boyamıştım saçımı. Hiç memnun kalmadım. Önlerde tek tük beyazlarım vardı. Beyazlarımı bile kapatmadı, saçımın rengi de aynı kaldı, boyadan önceki gibi yani. Tek iyi yanı uygulaması çok kolay ve saçları yumuşacık yapıyor, sadece o kadar...

KıZLar selam
Bugün sublimmousse boyanın 830 güneş sarısı rengini aldım kendi saçlarım koyu sarı den,ycem ama korkuyorum inş. güzel olur.acaba kullanan ve deneyen varmı bu boyayı yf ..:18:

KıZLar selam
Bugün sublimmousse boyanın 830 güneş sarısı rengini aldım kendi saçlarım koyu sarı den,ycem ama korkuyorum inş. güzel olur.acaba kullanan ve deneyen varmı bu boyayı yf ..:18:

arkadaşlar öncelikle meraba ben 8.3le saçlarımı düzenli olarak boyuyorum lakin kutudaki renge asla aldanmayın.
Kesinlikle çıkan rengin o renkle alakası yok ki benim saçlarım ne kadar açıktır oysaki.
Boyayı asla koyu renk üstüne uygulamamama rağmen saçlarım turuncu. Yani tam olmasa da sarı mı turuncu mu bu deseniz uzaktan turuncu renge daha yakın.
Sarılık hemen hemen yok gibi bakır tonları seviyorsanız gönül rahatlığıyla 8.3 köpük boyayı kullanabilirsiniz ancak kutudaki gibi sarı istiyorsanız bu boyadan uzak durun.

ben de az önce 60 numarasıyla boyadım, tabii ki 50 gibi bir ton yakalamak için :KK37: hayalllere kapılmadım forumda okuduklarım sayesinde , ancak şimdilik 40 -41- 50 gibi tam netleştiremedim ama kahverengi oldu, tabii rengin oturması için bir kaç kere yıkamak gerekebilir, hımm bir de gün ışığında bakmak da fark ettirir galiba :26:. normalde saçım koyu kestane ama boya vardı akmış çikolata kahvesi olarak, en azından akmış görüntü ortadan kalktı şimdilik.

renk güzel bir kahverengi olduğu için çok da hayal kırıklığı olmadı :KK16: ilk kez saçını kendi kendine boyayan ve saçları gür biri olarak kullanım kolaylığı açısından 10 numara yahu :KK9:

merhaba,
benim saçlarımda çok gür.. normalde hep 2 tüp kullanıyorum. bu köpükte 1 tanesi işinizi gördümü
:44:

kuaförüm bu boyalardaki en büyük sorunun saç diplerinide boyaması olduğunu söyledi. Yani krem boyalardaki gibi değilde kafamıza boca ettiğimiz için deride boyanıyormuş.
bir de boyama işlemi bittikten sonra saçlarınızı şampuanla yıkıyormusunuz? çoğu boyaların kullanma talimatında suyla durulayın diye yazar....

Acaba bu bahsettiğin sorunu önlemek için saçları şampuanlamakmı gerekir? tecrübeli bir arkadaşın yardımını istiyorum :18:

arkadaslar ben kullandım harika bir ürün tesadüfen dün aldım cok rahat hemen kendiniz boyıyabilirsiniz sacınızı ve cok güzel kokuor
ama istediginiz renk acıgı alın cünkü kutudaki renk bir 2 ton koyusu oluo heralde ben cok acık kumral aldım kutudaki renk olmadı daha koyu oldu hatta alırken annem kızdı bu cok acık die ama cok güzel bir renk cıktı ortaya ona göre alın arkadaslar istediginiz renkin acıgını

canım resmini koyabilir misinnnnnnnnn

kızlar kozmetikçilerde artık köpük boyalar 3.90 tlye satılıyo herhalde istenilen sonuç alınamadı

enfes acikkahve rengine boyadim.zemin rengim sutlu cikolata idi.ve saridan dondum buna yani sacim zaten acilmis durumdaydi.kutudaki renkle alakasi yok.sacim cok koyu kestane oldu.hatta renk acik az kirsin diye kaslarima da surmustum.kaslarimda en az uc ton koyuldu.bilginize.kutuya aldanmayin.ama boyamasi cok kolay.

bu boyanın renkleri kutudakinden çok daha koyu tutuyor. almadan önce araştırın, burda birçok kişi bu durumu paylaşmıştı. sonra hüsrana uğramayın...

kızlar benim saçımda hiç boya yoktu sadece saç uçlarına kendi saç rengimi kusturarak gölge yaptırmıştım. daha sonra herkes çok begendiği için yeniden devamö etmek şstedim bu sefer röfle atıldı uölara ama saç ayırımını güzel yapmadığı için kuaförüm balyaj gibi oldu uçlar ve ben bundan nefret ederim. daha sonra bu forumu okudum. yoğunluklu söylenenlerkoyu olıuyoır ve kutudaki renk çıkmıyor.ben risk aldım arife günü boyadım saçımı
size resimleyeceğim çünkü ben araştırırken gözle gördüğüm örnekler olmadığından çok zor karar vermiştim. Ben denediğimöde muhakka resimleyeceğim diye içimden geçirdim. bu arada benim saçlarım güneş ısı ve şampuanla bile açılacak bir saç tipi asla boya ihtiyacı duymuyordum yazın 2 hafta deniz tatili tyapsam saçlarım röfleli gibi olur .saçımda hiç beyazım yok dolayısıyle 6 yıldır hiç boya yaptırmadımm . $enfes açık kahve.jpg

Son düzenleme:
$62.jpg

burda daha net sanırım birde şu an 1 hafta oldu 3 kez yıkadım ilk resimdeki renge döndü... dilerim faydası olmuştur..

X