Saç Rengi ve Saç Boyama Yeni köpük saç boyası Loreal ~

Pluie

Her şey çok güzel olacak
Kayıtlı Üye
24 Ocak 2010
965
33
Merhaba kızlar. Loreal yeni bir boya çıkartmış. Sublime Mousse adında. Bildiğimiz boyalar gibi değil. Köpük şeklindeymiş. Saçına köpüğü sıkıp elinle mıncıklayarak dağıtıyormuşsun saça. Kullanması çok pratik geldi bana ama kalıcı mıdır bilemem.. Aranızda kullananlar varsa köpük boya tecrübelerini yazar mı acaba tavsiye eder misiniz? :21:

[video=youtube;qMC1LVaf38s]http://www.youtube.com/watch?v=qMC1LVaf38s&feature=player_embedded[/video]

Sublime-Mousse2.jpg

amonyaksız imiş. bende kullanmayı düşünüyorum ,saçlarım boyalı olsa tabii:KK43:

Son düzenleme:
ben bugun koleston un 4.0 rengine boyadım. gercekten cok pratik ilk defa kendim boyadım sacımı hic de zorluk cekmedim
fakat kutunun ustunde kahve yazıyo ve oyle de gorunuyo olmasına ragmen sacım siyah oldu.. neden acaba ? kutudaki renklere guvenmemek mi lazım?

kullumango bana bi yardımcı olur musun bu konularda bilgili olduunu biliyorum bi dfaha ne zaman sacımı boyayabilirim

kızlar ben boya konusunda pek birsey bilmiyorum saçlarım kumral bitter çikolata tarzı bi renk olması için hangi numarayla boyamalıyım??

Acik kahve tonunu annem denedi, koyu kahve oldu:KK43:( Acmasi gerekiyoru daha da koyulastirdi

walla videoyu izledimde eğer boyayınca elde edilen sonuçlar memnun edici olursa saç boyasında devrim gibi bişey bu gerçekten.

Son düzenleme:
bende alcam şimdi denicem ışıltılı kahve aldım bakalım nasıl olacakkk :KK1::KK52:

galiba cok koyu oluooo :KK53: 30 dk olmadan yıkicam sanrımmm :) cok etkili ve pratik bişeyy :)

sonucunu bizimlede paylaşırmısın bende bal köpüğü ayda karamel ıstıyorum ama varmı hıc dıkkat ettnmı

ışıltılı kahve aldım siyah oldu bu yaaaa inş akar 1 haftaya :KK43:((((( :KK43:

ben o yuzden koyu boyalara guvenmıyorum :KK43: gecmıs olsun akar akmasınada moralın nolucak benımde basıma cok geldı :KK43: hayal kırıklığı bozmaa moralını zemın rengın neydı boya varmıydı ?

boya wardı tatlım acık kahveydi üstünde sarı röfleler wardı cok güzel kapattı ama :KK70: ese bana koyu renk yakısıo biraz da böle dolasayım ama bu kadar koyu olcagnı beklemiodum :KK52:

X