Saç Rengi ve Saç Boyama Yeni köpük saç boyası Loreal ~

on gün önce boyadım ucu ucuna yettirdim göğüs hizamdaki kalın telli ve gür saçlarıma şehvetli siyah rengini kullandım ama aktı gitti bile ne parlaklığı var ne rengi :KK47: üstelik iyice kazık gibi oldu saçlarım
beğenmedim kısacası köpük boya kullanmam bir daha..
illa amonyaksız diyorsanız loreal casting cream gloss tan şaşmayınn :KK9:

Kızlaar loreal 732 çok açık bal kahve rengine boyadım saçlarımı kutunun üzerinde ki renkle uzaktan yakından ilgisi yok. kutudaki rengin güzelliğine aldandım saçlarımın boyamadan önceki rengi açıktı şimdi en az 3 ton koyu oldu çok mutsuzum bi dha asla köpük boyayla boyamam saçlarımııııı :KK43:

köpük boyayı düzenli kullandıkça renk oturuyor mu kızlar? yoksa gitgide daha mı koyu oluyor? ben enfes açık kahve'yi geçen ay kullanmıştım. önce çok koyu geldi, sevmedim. zamanla daha açıldı, saç kendini buldu, kendi saçımın koyu kestane hali gibi siyaha yakın da değil, kahve oldu yani. köpük boya kullanmak çok kolay, kimseye muhtaç olmuyor insan bu yüzden aldım yine aynısı vallahi. ama bu sefer daha mı koyu olur ne olur bilemiyorum.:44:

Perfect mousse mu yoksa sublime mousse mu tavsiye edersiniz ?

ben de 700 numarasını almıştım ama herkes saç rengini vermiyor demiş..
kafam karıştı ya.
bir sene boyatmadım gittim saf gibi kuaföre karamele boyatıcam diye.iğrenç bişey yaptı.ben de bu rengi beğendim aldım ama araştırdıkça gözüm korktu:KK43:

Kızıl aşkımdan vazgectim saçlarım yanacak diye :KK43:

Neyse kızlar :) önceden Perfect mousse 5.0 köpük boya ile boyamıştım saçımı ve şu an feci derecede aktı saçım :/ acaba bu köpük boyalar kalıcı değil midir :KK50: neden böyle oldu ki .

b_752012171947497.jpg

Son düzenleme:
Kızıl aşkımdan vazgectim saçlarım yanacak diye :KK43:

Neyse kızlar :) önceden Perfect mousse 5.0 köpük boya ile boyamıştım saçımı ve şu an feci derecede aktı saçım :/ acaba bu köpük boyalar kalıcı değil midir :KK50: neden böyle oldu ki .

b_752012171947497.jpg

evet ben de bu renge boyamıştım ve çabuk akmıştı köpük boyalar böyle malesef hemen akıyor. daha sık boyamak gerekiyor sanırım rengin oturması için

evet ben de bu renge boyamıştım ve çabuk akmıştı köpük boyalar böyle malesef hemen akıyor. daha sık boyamak gerekiyor sanırım rengin oturması için

Bu boyalar kalıcı olmuyor yani öyle mi :KK43: napsam bilemedim .Aslında kullanış açısından çok pratikler.
Benim arkadaşım Granier önermişti onu mu alsam ki :26:

çok güzel yapıyor saçları renkleri harika tabi reklamlarında gösterildiği gibi kopük olmuyor o gösterilen sampuan köpüğü galiba:KK47: saçlarım yumuşacık ve çok kalıcı önceden 60 tl verip boyuyordumbir iki hafta sonra rengi açılıyordu bununla iki ay oldu boyayalı daha az bir açılma var ben çok memnun kaldım tavsiye ederim. koyu oluyo diyenler var her boya ilkinde çok koyu durur yıkandıkça akar ve rengi oturur ayrıca saçlarım iki hafta boyunca yumuşacık oluyor çok memnunum

bugün 600 rengine boyadım.koyu çıktığını okumuştum forumdan, 5 tonu bir renk istiyordum, koyu çıkıyormuş diye 1 açığını aldım.çok güzel bir renk oldu.şimdi tek korkum akması.inşallah çabuk akmaz.
saçım parlak ve yumuşak oldu.uygulaması pratik, kokusu güzel.buraya kadar herşey mükemmel, bir de kalıcıysa başka boya almam artık.herkes gibi ben de istediğiniz rengin 1 ton açığını almanızı öneririm.

ben bugun koleston un 4.0 rengine boyadım. gercekten cok pratik ilk defa kendim boyadım sacımı hic de zorluk cekmedim
fakat kutunun ustunde kahve yazıyo ve oyle de gorunuyo olmasına ragmen sacım siyah oldu.. neden acaba ? kutudaki renklere guvenmemek mi lazım?

aynı sekilde bende kahve rengi olan saclarımı koleston köpük 4.o la boyadım.kahve rengi olan saçlarım simsiyah oldu....loreal ve kolestonun köpük boyaları karsılastıracak olursam lorealin uygulaması ve durulaması kolestona göre cok daha basit.kolestonu sacımdan arındırana kadar cok ugrastım ellerim de aynı sekilde simsiyah oldu yıkarken ama loreal cok cabuk durulanıyor ve iz bırakmıyor.koleston iyi beyaz kapatıyor ama kahveye boyadıgın saç sanki 2.0 siyaha boyanmış gibi. beyaz tenliyim hortlak gibi oldum.aksın diye bekliyorum.lorealin tek kötü yanı 2 hafta sonra beyazlar gene bembeyaz oluveriyor.

köpük boyada koleston çok iyi kapatıcılık ve kalıcılık olarak.ama 2 ya da 3 ton koyu çıkacağını hesaba katarak boyayın.rengi bir tutturdunuz mu sonrası kolay.perfect mousse kullandım.2 hafta içinde akıyor.şu an saçımda sublime mousse var bakalım yıkayınca neye benzeyecek ve ne kadar kalacak ona göre yorum yazacağım.

saçlarım kahverengiydi.sublime mousse ateşli bakır ile boyadım.dipler açıldı biraz ama kalan yerler koyu kaldı.saçımda 2 renk var şu an ve pek açmadı.kına gibi oldu.ben beğenmedim.kolestondan şaşmam artık.

kızlar kopuk boya ıcn acıklama yapılmıs ya.. reklamlarda ve tanıtımlarda 3 kere calkalayın dıyorlar ustune basa basa ama burdakı acıklamada dıyorkı en az 7 8 kere calkalamak lazım kopuk olması ıcın ama bu yanlıs.. cunku ıcı normal sıvı gorunuyor 3 kere calkalayınca ama sıktıgınız zaman elınıze kopuk olarak gelıyor ve bosuna 3 kere calkalayın demıyorlar bence bır sebebı var o yzden lutfen cokk calkalamayın 3 kere yapın ve sıkın elınıze goreceksınız zaten kopuk olark geldıgını :)) ayrıca ben bır kre boyadım kollestondan mukemmel oldu saclarım baya parladı ayrıca ıcındekı sac kremıne bıtımmmmm hındıstan cevısı kokulu bıde azıcık elıme koyuyorm anormal yumusatıyıro allahm sırf o krem ıcn tekrar o boyayı alabılrım :KK70::KK70::KK70: dermısımmm zaten dıplerm cıkmaya basladık yakn zamanda tekrar alacm

ya kızlar az once koleston kopuk 7/0 la boyadım cok koyu cıktı of ya acaba yıkandıkca bir iki ton acılırmı rengi kızlar yoksa böylemi kalcak :KK43:

ben bugun koleston un 4.0 rengine boyadım. gercekten cok pratik ilk defa kendim boyadım sacımı hic de zorluk cekmedim
fakat kutunun ustunde kahve yazıyo ve oyle de gorunuyo olmasına ragmen sacım siyah oldu.. neden acaba ? kutudaki renklere guvenmemek mi lazım?

tatlım kahve tonları ilk boyamada hep öyle olur. iki üç yıkamada açılır :KK66:

amonyaksız olduğu koca bir yalan sürdüğünüzde kafa deriniz cayır cayır yanıyor. saçlarınız yanarak yok oluyo hissi verio.