Tesettürlü arkadaşların paylaşım ve sohbet topiği

Hayırlı olsun çok begendim burasını
Bende kapalıyım 3 aylık hamileyim hiç bir kıyafetim olmuyor görüntüde degişmeye başladı bulantıda var hafif bi depresyon modundayım
hava almak için dışarı çıkıyım diyorum giyiniyorum soyunuyorum onu giyiyorum onu çıkarıyorum offf var geçiyorum eşofmanımla evimde oturuyorum sonuç olarak :KK31:

selam canım..:KK3:..hayırlı olur bebişin inşaallah...:emir_bebek::nazar:neyapacaksın bebiş için insan biraz genişliyor:KK1:..bende doğum yapalı 10 ay oldu.kıyafetlerim biraz biraz oluyor........yenide çok fazla almak istemiyorum çünkü eskileri giymek için çabalıyorum...bir sürü tuniğim var...onları giymek istiyorum..........:84:

Hayırlı olsun çok begendim burasını
Bende kapalıyım 3 aylık hamileyim hiç bir kıyafetim olmuyor görüntüde degişmeye başladı bulantıda var hafif bi depresyon modundayım
hava almak için dışarı çıkıyım diyorum giyiniyorum soyunuyorum onu giyiyorum onu çıkarıyorum offf vaz geçiyorum eşofmanımla evimde oturuyorum sonuç olarak :KK31:

Hoşgeldin canım :KK71: hamile iken bazı arkadaşlarım da benzer şeylerden söz edyorlardı. hamile bayanlar kendilerini beğenmez, çirkin olduklarını düşünürlermiş zaman zaman. sanırım bunda hamile iken hormonların da etkisi olsa gerek :KK61: Kendine yakışanı giy tatlım, en güzel zamanların bunlar diye düşünüyorum, hamileliğinin tadını çıkar bence :KK71:

selam canım..:KK3:..hayırlı olur bebişin inşaallah...:emir_bebek::nazar:neyapacaksın bebiş için insan biraz genişliyor:KK1:..bende doğum yapalı 10 ay oldu.kıyafetlerim biraz biraz oluyor........yenide çok fazla almak istemiyorum çünkü eskileri giymek için çabalıyorum...bir sürü tuniğim var...onları giymek istiyorum..........:84:

kuzum daha 10 ay olmuş giyersin istediklerini inş. bak olmaya başlamış bile zaten sen taş hatunsun bilirim ben arkadaşımı :KK64: :KK60:

ıyı geceler kızlar topiği görünce hemen yorum yapım dedım cok begendım tesetturluler ıcın olmasına sevındım bende bı resım eklım hemen yorumlarınızı beklıyorum :)
$017.jpg

tabiki canım..sonuçta bebişin için...:KK34:
emin ol buna değer....:emir_bebek::nazar:
sonunda kendine güven tekrar zayıfla giy istediklerini canım.............:21:

Haklısın deger ikinci bebegim olucak ben 10 yıl arayla kavuşucam ona çok bekledim inan
veririm kiloları giyinirim güzel güzel
depresyon hormonlardan onlarca eşarbın içinden sadece birini takıyorum aylardır bi tuhaf oldum

Haklısın deger ikinci bebegim olucak ben 10 yıl arayla kavuşucam ona çok bekledim inan
veririm kiloları giyinirim güzel güzel
depresyon hormonlardan onlarca eşarbın içinden sadece birini takıyorum aylardır bi tuhaf oldum

haklısın canım benim ama geçici bir dönem...tadını çıkar..............:KK70:

ıyı geceler kızlar topiği görünce hemen yorum yapım dedım cok begendım tesetturluler ıcın olmasına sevındım bende bı resım eklım hemen yorumlarınızı beklıyorum :)
Eki Görüntüle 209009

Hoşgeldin tatlım, aramıza katıldığın için sağol :KK71: özellikle gömleğin ve üzerindeki yeleğe bayıldım :21: bir önerim olacak; altına siyah etek yerine krem rengi ya da bej rengi bir etek giyseydin çok daha süper olurdu sanırım :KK61: :KK17:

:KK71:

X