Tesettürlü arkadaşların paylaşım ve sohbet topiği

Hoşgeldin tatlım, aramıza katıldığın için sağol :KK71: özellikle gömleğin ve üzerindeki yeleğe bayıldım :21: bir önerim olacak; altına siyah etek yerine krem rengi ya da bej rengi bir etek giyseydin çok daha süper olurdu sanırım :KK61: :KK17:

:KK71:

hoş bulduk canım begendıgınız ıcın tesekkur ederım soyledıgınızi dıkkate alıyorum bej rengı etegımde var bıde o sekılde gıyıneyım degısıklık olur :))

Son düzenleme:
hoş bulduk canım begendıgınız ıcın tesekkur ederım soyledıgınızi dıkkate alıyorum bej rengı etegımde var bıde o sekılde gıyıneyım degısıklık olur :))

Yanlış anlama sakın tatlım, böyle de çok hoş görünüyorsun bizimki bir öneri sadece :KK71:

selam kızlar hepiciniz harika görünüyosunuz 41 kere masallah tütütütütü :KK1:
belki bende eklerim bilemiyorum yani napsam :KK24:

buda bendeennn $2010-12-06 16.48.14.jpg

henüz yok tatlım.. evlendikten sonra çalıştım bir süre, şimdi de anca evimizi aldık inş. taşınıcaz bu ay. artık yeni eve bi bebiş olur kısmetse :KK61:

insallah canim Rabbim gönlüne göre versin insallah, yeni evinde hayirli ugurlu olsun güle güle oturun, konunada biraz göz attim banyon cok kullanisli olmus gercektende :KK16::KK16:

insallah canim Rabbim gönlüne göre versin insallah, yeni evinde hayirli ugurlu olsun güle güle oturun, konunada biraz göz attim banyon cok kullanisli olmus gercektende :KK16::KK16:

amin canım ne güzel dua ettin, Allah razı olsun.. Rabbim sana da eli ayağı düzgün, sağlıklı, hayırlı bir evlat nasip etsin inş. :KK71:

amin canım ne güzel dua ettin, Allah razı olsun.. Rabbim sana da eli ayağı düzgün, sağlıklı, hayırlı bir evlat nasip etsin inş. :KK71:

aminn insallah canim ya, troid hastasiyim simdilik bebegim olmuyor ilac kullaniyorum insllh normale dönersem olur benimde :KK14:
bu duaya cok ihtiyacim vardi :KK5::KK5:

X