Tesettürlü arkadaşların paylaşım ve sohbet topiği

ooooo muhabbet koyulaşmışş maşallah maşallah
resimlerde süperrrrrrr:KK69:
ceyda yine döktürmüşsün:KK61:
bende dün birsürü resim çekmiştim eklediklerimi giymiştim
hepsini yanlışlıkla sildim yaa şaka gibi :KK53: bugün yine çekerim valla hiç üşenmiom böle şeylere sedoş sen kimin nişanındasın bakimm..resim beklioz cicilerini merak ettim ne giydin bakalım:KK8:

peçete önerisinde bulunan arkadaş teşekkürler canım...dün röntgen gibi bişeyle denedim beceremdim iğnelesemde yine olmadı..ama röntgensiz olarak da yaptım baktım yine düzgün duruyor gerek kalmadı sanırım elim alıştı...zamanla dahada oturur heralde ben resim çekip koyucam önümü sizde bakın

cyd86 sen şal bağlıyomusun canım bağlıyosun çek görelim bende buara bi heves ediom becerebilirsm takarım belkim

Kızlar konu sahibinden özür diliyorum, konuyu dağıtmak istemiyorum ama ben yeni evime yaptırdığım mutfak ve banyo dolabı ile ilgili yorumlarınızı rica ediyorum :KK17::KK17::KK17::18:

http://www.kadinlarkulubu.com/banyo-dekorasyonu/449528-yeni-evimdeki-banyo-dolabim.html

http://www.kadinlarkulubu.com/mutfak-dekorasyonu/445412-cyd86-nin-yeni-mutfagi.html

canım tam olarak tamamlanmadığı için ben bişi diyemicem hani kullanış lımı falan die bi fikrim yok görüntü olarak da tam bitsin öle çekersin öle yorum yaparım
ama güle güle kullan ya insanın kendi evi gibisimi olur oh negüzel bişey
sen zevkli hatunsun eminim çok güzel düzersin canım

Kızlar hepiniz çok güzel görünüyosunuz maaşallah..

Ben de kapanmak istiyorum bazı kapalıları görüyorum çok şık çok güzel oluyolar özeniyorum açıkçası..

İnşallah hayırlısıyla nasip olur..

Son düzenleme:
Kızlar hepiniz çok güzel görünüyosunuz maaşallah..

Ben de kapanmak istiyorum bazı kapalıları görüyorum çok şık çok güzel oluyolar özeniyorum açıkçası..

İnşallah hayırlısıyla nasip olur..

hiç bekleme canım hemen git bugün eşarp al tak ve çık
bende 1 ay önce aynen böle yaptım
baktım benim keyfimi beklersem daha çok ah çekecem
aniden kapandım 1 aydada alıştım

hiç bekleme canım hemen git bugün eşarp al tak ve çık
bende 1 ay önce aynen böle yaptım
baktım benim keyfimi beklersem daha çok ah çekecem
aniden kapandım 1 aydada alıştım

Biliyorum canım senin konunu da okumuştum.

Eşarplar falan hazır biliyo musun evde beni bekliyolar:KK1:

Ama bi cesaret edemedim ki ailem, işyerim tüm ortamlarım çok uygun yani..

Bakalım ben de senin gibi bi gün gaza gelip yapıcam kendime bu yıl sonuna kadar zaman tanıdım, hazır hissedemiyorum bi türlü..

Biliyorum canım senin konunu da okumuştum.

Eşarplar falan hazır biliyo musun evde beni bekliyolar:KK1:

Ama bi cesaret edemedim ki ailem, işyerim tüm ortamlarım çok uygun yani..

Bakalım ben de senin gibi bi gün gaza gelip yapıcam kendime bu yıl sonuna kadar zaman tanıdım, hazır hissedemiyorum bi türlü..

canım yaa ailen ve iş yerinde bile uygunmuş
eşarpların hazırmış
güzelce tesettüre bürün hemen
benim annem istemiodu zorlandıodum onun yüzünden sonra ben kapanınca hiç ses çıkarmadı nebilim eşarplarım vardı yılar öncesinden almıştım en sonunda taktım

dılekcım boyutunu ayarlıyamadım ne yaptımsada:KK70: buda canakkalede gezmedeyken arkadasımızın arkadasının bebıkının dogumgununde cekıldık:KK70:bıraz sebek cıkmısım ama

Hayırlı olsun çok begendim burasını
Bende kapalıyım 3 aylık hamileyim hiç bir kıyafetim olmuyor görüntüde degişmeye başladı bulantıda var hafif bi depresyon modundayım
hava almak için dışarı çıkıyım diyorum giyiniyorum soyunuyorum onu giyiyorum onu çıkarıyorum offf vaz geçiyorum eşofmanımla evimde oturuyorum sonuç olarak :KK31:

bende geldim kızlarrrr......

ıyı geceler kızlar topiği görünce hemen yorum yapım dedım cok begendım tesetturluler ıcın olmasına sevındım bende bı resım eklım hemen yorumlarınızı beklıyorum :)
Eki Görüntüle 209009

selam kızlar hepiciniz harika görünüyosunuz 41 kere masallah tütütütütü :KK1:
belki bende eklerim bilemiyorum yani napsam :KK24:

maşallah maşallah yeni arkadaşlar gelmiş hoşgeldiniiiiiiiiiiiiz:80:
paylaşımda bulunan arkadaşlar da çok güzel yakıştırmışlar kendilerine herşeyi devamını bekleriz fıstıklar:KK54:

X