Tesettürlü arkadaşların paylaşım ve sohbet topiği

eeee tatliş neler oluyooo cok meraktayımm vee cok heyecanlandım inşş.. ablişinin yanı başına gelirsin bilmedigin yerlerde tek basına kalmazsnn

maşallaaaaaahhh nazar degmesinn cok güzelsinnnn :nazar::nazar::nazar::nazar:

abla kardeşş yakıyosunuzzz her yeri valla :)) yüzzünüzü karalayınn kızlar nazar degmesinnn maşallahhhh:nazar::nazar::nazar:

o seni güzel bakan gözlerinin güzelliği canım benim bizden aşağı kalır yanın yok maşallah seninde iltifat ediyosun:KK17:

maşallaaaaaahhh nazar degmesinn cok güzelsinnnn :nazar::nazar::nazar::nazar:

abla kardeşş yakıyosunuzzz her yeri valla :)) yüzzünüzü karalayınn kızlar nazar degmesinnn maşallahhhh:nazar::nazar::nazar:

teşekkür ederim ecemcim. senin kadar olamam. bu arada senin eşarplı halini de gördüm topikte çok cici olmuşsun bayıldımmm.

eeee tatliş neler oluyooo cok meraktayımm vee cok heyecanlandım inşş.. ablişinin yanı başına gelirsin bilmedigin yerlerde tek basına kalmazsnn

miniş bilmiyorum yaa daha açıklanmadı :KK53:gözle bekliyoruz ama akşam 5ten sonraya kalacak galiba ancak gece öğrenirmişiz off çok heyecanlı stresli ya hayırlısı olsun inşallah

ayy hayırlısıyla inşallah yaaa. onlar nerde mutlu ollurlarsa orası olsun ama o yer benim yanım olur inşallah. Rbbim verdiğiyle memnun etsin. kızlar dua edin bizim için.

o seni güzel bakan gözlerinin güzelliği canım benim bizden aşağı kalır yanın yok maşallah seninde iltifat ediyosun:KK17:

canıımmmm cok tesekkür gerçekkleerrr vallahi maşallaah :nazar:

teşekkür ederim ecemcim. senin kadar olamam. bu arada senin eşarplı halini de gördüm topikte çok cici olmuşsun bayıldımmm.

ayyy cok tesekkürr ederiim insallaaahh birgünn bana da nasip olurrr :))

miniş bilmiyorum yaa daha açıklanmadı :KK53:gözle bekliyoruz ama akşam 5ten sonraya kalacak galiba ancak gece öğrenirmişiz off çok heyecanlı stresli ya hayırlısı olsun inşallah

herseydenn önce hayırlısı olsunnnn... azıcık daha sabırr

kırmızı siyah yakışmış canım gömleğinde güzelmiş

çook tşk ederim gömlek değil ama fırfırlı bluz :KK1:

çok hoş olmuş canım.............:21:

teşekür ederimmm :KK70:

ayy ceydacım seni degörmüş oldum yaaa negüzelsin kız sen öle eşarbın ve üstündeki de süper uymuş çok ama çok şık bende alayım ya o eşarptan:KK1:

senide görelim canım ekleseneee :)
al canım ben çok seviyorumm o eşarbımı :KK1:

eşarp sana çok yakışıyor maşş canım
teşekkür ederim canım :KK69:
gerçekten eşarp sana inanımaz yakışıo açık halini bilmiom ama bu daha güzel ikide kapanmışın canım
buarada her eşrabına ayrı ayrı bone takıon kaç tane bonen var kız
teşekkür ederim canım :KK69: evet epey bonem var canım saymadım ama yaklaşık 15 tane vardır :KK61:
allahın sevgili kuluymuşumhee öle merak ettim seni şalla koymuşun resim
ama pek belli olmuo canım neyse eşarp daha güzel yakışıo şal da güzelmiş hee

:KK1: canım şal takmıyorum işte pek o sebeple bu vardı elimde :KK31:

kapıcının biti kızı göreemdım senii:KK43:ikizim senide yaaa:kk77:

diğer arkadaslar cok seker cıkmıssınızz yaa:KK53:ben kapalı degılım ama topik dikkatımı cekti:KK52:

slm kızlar allah muhabbetınızı arttırsın ben arada bakınıp cıkıyorum hemen bugun resım koyan arkadaslar hepınız ayrı ayrı guzel cıkmışsınız maşallah hepınıze ayrıca hepınız cok şıksınız tesetturde şıklık yarışı olmuş :)) paylaşıma devammm :KK70:

kapıcının biti kızı göreemdım senii:KK43:ikizim senide yaaa:kk77:

diğer arkadaslar cok seker cıkmıssınızz yaa:KK53:ben kapalı degılım ama topik dikkatımı cekti:KK52:

hoşgeldin canım ceyda gerekeni söylemiş zaten başka söze ne hacet:KK34:
ceyda bu senin için:KK71:

Son düzenleme:
X