Tesettürlü arkadaşların paylaşım ve sohbet topiği

tesekür ederim canim,ben almanyadan dügün icin cocuklarimi birakip 4 günlügüne gitmistim ve alisverisimi 1 günde yaptim,cok sükür buldum bunlari,bu elbisenin krem rengi üzerine altin sarisi vardi onuda cok begenmistim ama basenlerimden dolayi bunu aldim,iykide bunu almisim cünkü gelinde krem rengi giymisti :)

canım ben resımlerı goremıorum kaldırdınmı :KK70:

ceyda polyvore de kendin mi kombinledin? benim de polyvore de kombinlerim var da...

hayır canım, bunlar zamanla internetten indirdiğim, bilgisayarımda olan kombinler.. :KK34:
tesekür ederim canim,ben almanyadan dügün icin cocuklarimi birakip 4 günlügüne gitmistim ve alisverisimi 1 günde yaptim,cok sükür buldum bunlari,bu elbisenin krem rengi üzerine altin sarisi vardi onuda cok begenmistim ama basenlerimden dolayi bunu aldim,iykide bunu almisim cünkü gelinde krem rengi giymisti :)

Düğünlerde krem ya da beyaz giymek riskli oluyor canım çünkü dediğin gibi gelin de aynı renk olunca kimileri hoş karşılamıyor :KK1:

selamın hello kızlar ben geldım :KK70: ama cok yorulmus bı halde geldım :KK70:

Hoşgeldin şekerim, hayırdır niye yorgunsun bu kadar :KK23:

$3.jpg $10.jpg $9.jpg $8.jpg $7.jpg $6.jpg $5.jpg $4.jpg $2.jpg $1.jpg $11.jpg

=)) canım ben normal de 73'üm topukluyla 80e dayanıo ama eşimde 83 o yüzden rahataca giyebiliorum ama eşim hiiiç istemio giymemi =))
zorla babet aldırıyo bana çok yakıştı die kandırıyo bide :KK70:

:KK9: pardon guzelim yanli$ anlami$im
benim boy 1.63, e$im inde 1.73 tam 10 cm var aramizda ne eksik ne fazla :KK66:
boyumdan memnunum hamd olsun ince oldugum için (gerçi az toplandim yine de..) daha uzun gosteriyormu$um :KK62:
guzelim ben topuklu giysemde e$im kari$maz ammmmaaaaa ses çikarmicak :KK52:

:KK9: pardon guzelim yanli$ anlami$im
benim boy 1.63, e$im inde 1.73 tam 10 cm var aramizda ne eksik ne fazla :KK66:
boyumdan memnunum hamd olsun ince oldugum için (gerçi az toplandim yine de..) daha uzun gosteriyormu$um :KK62:
guzelim ben topuklu giysemde e$im kari$maz ammmmaaaaa ses çikarmicak :KK52:

Evet canım kesinlikle katılıyorum, zayıf olunca boy da uzun duruyor :nazar:

Evet canım kesinlikle katılıyorum, zayıf olunca boy da uzun duruyor :nazar:

merhaba guzelim,
artik toplandim bir kaç aydir 60' a dayandim :KK17:
aslinda ideal kilodaydim 53 tam iyidi, fakat her kafadan "zayifsin da zayifsin" denince.. patladim bir gun ve Allah'a $ukur kilo aldim :KK19:
millet diyet yapar ben kilo alma derdine du$mu$tum resmen :KK56:
emmmeee $imdi gorenler ise gozlerine inanamiyor, toplanmi$sinlar yaki$mi$lar.. felanlar filanlar :KK9:
ne yalan soyleyeyim benimde çok ho$uma gidiyor bu halim, tesetturlu oldugum için giyeceklerimi ozenle seçiyordum, zayif olunca her$eyi yaki$tiramiyordum... açik olsam her telden giyerdim daracik felan..

oyle yani :KK55:

X