Tesettürlü arkadaşların paylaşım ve sohbet topiği

Bi arkadaş esarbın önünün nasıl düz durduqunu sormus.yazan oldu mu hepsni okumadım ama bunu peceteyle yapabilrsn.peceteyi 2ye katla ücgen olacak sekilde esarbn icine koy.tam esarbı katladğın yere. Yağmur falan yağsa esarbın önü ıslanıp kötü durmaz.pecete ceker suyu.hem de esarp kalıp gibi durur. Ayrıca tivil esarp secersen onları yapmak daha kolay.

amin canım:KK16: o günlere daha çok var ama düşününce karnıma kramp giriyor nasıl veririm kızımı diye:KK5:

annen seni nasıl verdi hepimiz annemizin ailemizin kuzusu değil miydik bi zamanlar dünyanın kanunu bu bak ben anemi yalnız bırakmak zorunda kalıyorum ama inşallah bir gün ona yakın ev tutmayı nasip eder rabbim büyüt canından gözünden sakın sonra seni bırakmak zorunda kalsın bizim sınavımız da bu rabbim verdiğiyle memnun olmayı nasip etsin herzaman :KK43::KK43::KK43: herşeye şükretmek lazım alın yazısına karşı gelinmiyo gelinmez de:KK43:

Bi arkadaş esarbın önünün nasıl düz durduqunu sormus.yazan oldu mu hepsni okumadım ama bunu peceteyle yapabilrsn.peceteyi 2ye katla ücgen olacak sekilde esarbn icine koy.tam esarbı katladğın yere. Yağmur falan yağsa esarbın önü ıslanıp kötü durmaz.pecete ceker suyu.hem de esarp kalıp gibi durur. Ayrıca tivil esarp secersen onları yapmak daha kolay.

ben önerimi sundum fikir verdim canım ama senin söyledğin peçeteyi ilk defa duydum etrafımda yapanı da hiç görmedim enteresanmış:KK53:
insanoğlunun elinden hiç bişey kurtulmuyo işte bi kanıtı daha:KK1:

Benden de geliyor resimler

$IMG0847A.jpg

aa ben de peçeyi ilk defa duydum :KK53:ne fikirler üretiyor insanlar.asatet kullandım.film kullanan var sprey sıkan da.tivil eşarp çok iyi canım ben de genelde onu tercih ediyorum:128:
annen seni nasıl verdi hepimiz annemizin ailemizin kuzusu değil miydik bi zamanlar dünyanın kanunu bu bak ben anemi yalnız bırakmak zorunda kalıyorum ama inşallah bir gün ona yakın ev tutmayı nasip eder rabbim büyüt canından gözünden sakın sonra seni bırakmak zorunda kalsın bizim sınavımız da bu rabbim verdiğiyle memnun olmayı nasip etsin herzaman :KK43::KK43::KK43: herşeye şükretmek lazım alın yazısına karşı gelinmiyo gelinmez de:KK43:
annem çok zor verdi çok ağladı anneciğim ama hep beraberdim annemle evlendim 4 yıl dolu dolu görüştük annemle taki 2009 kasıma kadar sapasağlamken birden kaybettim onu :KK43::KK43::KK43:Allah iyi insanlarla karşılaştırsın çocuklarımızın bahtını güzel eylesin.

Benim biçok arkadasm bu yöntemle yapıyo. Ben pecetesz takamam mesela önü kayıyo bozuluyo falan. Ama bazı tivillerde gerek kalmıyo tabi.

annem çok zor verdi çok ağladı anneciğim ama hep beraberdim annemle evlendim 4 yıl dolu dolu görüştük annemle taki 2009 kasıma kadar sapasağlamken birden kaybettim onu :KK43::KK43::KK43:Allah iyi insanlarla karşılaştırsın çocuklarımızın bahtını güzel eylesin.[/QUOTE]

üzüldüm canım rabbim mekanlarını cennet etsin inşallah
bizde babamı kaybedeli 11 yıl oldu dediğin gibi sapasağlamdı sabah kahvaltı yaptık öğlen hastaneye kaldırdık gece yoğun bakımda kaybettik:KK43: rabbim sabrını veriyo kalanları bağışlasın sıralı ölüm versin inşallah ama böyle özel günlerde çooook hissediliyo eksikliği onların kaderini bize yaşatmasın rabbim :KK43:

ben önerimi sundum fikir verdim canım ama senin söyledğin peçeteyi ilk defa duydum etrafımda yapanı da hiç görmedim enteresanmış:KK53:
insanoğlunun elinden hiç bişey kurtulmuyo işte bi kanıtı daha:KK1:

topiğin hayırlı olsun canım
bende türbanlıyım ama resmimi eklemiyorum net ortamına :KK31:

bu arada peçete olayını ilk kapandığım günden beri yapıyorum aynen arkadaşın anlattığı gibi mendili katlıyorum ütülüyorum
aynaya bakmama bile grek yok çoğu zaman :KK1:

topiğin hayırlı olsun canım
bende türbanlıyım ama resmimi eklemiyorum net ortamına :KK31:

bu arada peçete olayını ilk kapandığım günden beri yapıyorum aynen arkadaşın anlattığı gibi mendili katlıyorum ütülüyorum
aynaya bakmama bile grek yok çoğu zaman :KK1:

sağol canım yüzünü kapatarak koymakta bi sakınca görmüyorum açıkçası ama tercih meselesi tabi :KK34:katılımını bekleriz ama herzaman iyi kötü yorum yap ok:KK34:
vala ne yalan söyleyim ilk defa duydum dediğim gibi etrafımda arkadaşlarımda filan da hiç görmedim ama bişey daha öğrenmiş oldum sayenizde kk çok şey öğretti fikir verdi bana bu da onlardan biri oldu:KK9:

sağol canım yüzünü kapatarak koymakta bi sakınca görmüyorum açıkçası ama tercih meselesi tabi :KK34:katılımını bekleriz ama herzaman iyi kötü yorum yap ok:KK34:
vala ne yalan söyleyim ilk defa duydum dediğim gibi etrafımda arkadaşlarımda filan da hiç görmedim ama bişey daha öğrenmiş oldum sayenizde kk çok şey öğretti fikir verdi bana bu da onlardan biri oldu:KK9:

tabiki uğrarım canım
eşarp resimlerimizi koysak olurmuki :KK75:
dene bir daha hep öyle yaparsın önümü düştü bozuldumu derdi yok :KK9:

neyse ben kaçıyorum artık eşim geliyomuş yemek hazırlıycam

yarın tayini öğrenince yaz hemen topiğe :KK19:
öpüyorum tatlım :KK16:

topiğn hayırlı olsun güzelim hepsine bakamadım ama herbiri birbirinden güzel...herkes güzel tabiki baktıkca özeniyorum yaa...ben açığım ama şimdi anne oldumya böyle kapanmak istiyorum arkadaşlarım var onlarda teşvik ediyo ama çok kararsızım yaa napmam lazım:KK5::2:

tabiki uğrarım canım
eşarp resimlerimizi koysak olurmuki :KK75:
dene bir daha hep öyle yaparsın önümü düştü bozuldumu derdi yok :KK9:

neyse ben kaçıyorum artık eşim geliyomuş yemek hazırlıycam

yarın tayini öğrenince yaz hemen topiğe :KK19:
öpüyorum tatlım :KK16:

tabi ki olur neden olmasın bende eşarplarınmı çekip koyarım bi ara
ayyy mutlaka yazarım canım saat 12 gibi belli oluyo sanırım hayırlıısı inşallah
hadi koş kocişini bekletme gözün aydın:KK34::KK54:

topiğn hayırlı olsun güzelim hepsine bakamadım ama herbiri birbirinden güzel...herkes güzel tabiki baktıkca özeniyorum yaa...ben açığım ama şimdi anne oldumya böyle kapanmak istiyorum arkadaşlarım var onlarda teşvik ediyo ama çok kararsızım yaa napmam lazım:KK5::2:

canım bu işler hiç plana bakmıyo inanki benim kapanışım yarım saat içnde oldu ama daha öncesinde yıllardır aklımdaydı okul evin karşısındaydı filan o yüzden kısmet olmadı ama şunu düşün beni etkileyen bu olmuştu insan oğlu ne kadar açık gezerse gezsin ne zaman son nefesimizi verip çene kaparsak o zaman kabre girmeden başını yazma ile örtüp öyle kabre koyuyorlar yani anlayacağın yine sonun da başımızı örtüp rabbimin karşısına çıkacaz inşallah rabbim sana da hayırlısıyla nasip eder inşallah o ki içinde var bi baktın sende eşarplarını paylaşıyosun bizimle inşallahhhhhhh:KK34:

canım bu işler hiç plana bakmıyo inanki benim kapanışım yarım saat içnde oldu ama daha öncesinde yıllardır aklımdaydı okul evin karşısındaydı filan o yüzden kısmet olmadı ama şunu düşün beni etkileyen bu olmuştu insan oğlu ne kadar açık gezerse gezsin ne zaman son nefesimizi verip çene kaparsak o zaman kabre girmeden başını yazma ile örtüp öyle kabre koyuyorlar yani anlayacağın yine sonun da başımızı örtüp rabbimin karşısına çıkacaz inşallah rabbim sana da hayırlısıyla nasip eder inşallah o ki içinde var bi baktın sende eşarplarını paylaşıyosun bizimle inşallahhhhhhh:KK34:

ne güzel yazmışsın canım benim yaaa duygulandım vallaha...bağlamayı bilmiyorum hiçde inşallah keşke paylaşsam yaa ne güzel olurr

topikin hayirli olsun :KK71::KK71:
cok begendim burayi :KK1:
hepiniz cok guzelsiniz esarplarinizda kiyafetlerinizde süpeeerrrrrr:KK9::KK9::KK9::KK9:

ne güzel yazmışsın canım benim yaaa duygulandım vallaha...bağlamayı bilmiyorum hiçde inşallah keşke paylaşsam yaa ne güzel olurr

canım benim öyle düşünme hangimiz ilk kapandığımızda düzgün yapıyoduk ki ben öyle kapatıyomuşum ki kulaklarımı kim ne diyo duymuyodum düşün ama herşeyi öğreniyosun zamanla rabbim sanada hayırlısıyla nasip eder inşallah üzülme sen yeter ki iste ve çabala:KK54:

X