ilk geceden kaç gün sonra ilişkiye girilir?

bende bunu merak ediyodum ama bildiğim kadarıyla farketmio çünkü ilk gece bikaç kere ilişki yaşayanı duydum hemde defalarca:KK53:oyüzden kaç gün sonra falan die önemseneceğini sanmıyorum

evet canım bi arkadaşımın görümcesi ilk gece 4-5 kere ilişkiye girmiş şok olmuştuk yaa

maşallah mı diyim?hahhahaha
ben cok zorlandım ağrı yaşadım henüz ikinci olmadı..her yerimi o kadar kasmışımki kıpırdayamıyorum :KK43:
2.side böyle olacaksa problem olacak sanırım

belli bi kurali kaidesi yok guzelim
kendini rahat hissediyorsan ikinci gunde olabilir bi kac gun arada verebilirsin .. tamamen kisinin kendi istegine bagli ..

slm kızlar bende ekim geliniyim ve güzel bir topik olmuş benimde korkularım var çekincelerim var evli bayanlar lütfen yardım mesele vucudum çokk güzel değil sizce bu erkekler için bir problem miiii :KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

slm kızlar bende ekim geliniyim ve güzel bir topik olmuş benimde korkularım var çekincelerim var evli bayanlar lütfen yardım mesele vucudum çokk güzel değil sizce bu erkekler için bir problem miiii :KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

vücudunun cok güzel olmadıgını şuan da görüyordur eğer güzel değilse
istemese evlenmezdi di mi :KK52:
böyle şeyleri kafana takma :))

asıl soruya gelince, ilk ilişki sorunsuz acısız gecerse hemen arkasından da olabilir yani
yani bu işin kısıtlaması olmaz ki
ama cok acı ve agrı varsa tabiki acele etmemek lazım
tabi beklerken gözünüzde büyütüp acaba 2. sefer nasıl olcak diye panik yapmayın

:KK37:
maşallah mı diyim?hahhahaha
ben cok zorlandım ağrı yaşadım henüz ikinci olmadı..her yerimi o kadar kasmışımki kıpırdayamıyorum :KK43:
2.side böyle olacaksa problem olacak sanırım

valla bizde ne dicemizi şaşmıştık yuh ya hiç mi bişe görmemiş die gülmüştk
hatta hemen hamile kalmış düşük tehlikesi varmış bu durumda bile ilişkiye giriyolarmış bikere de değil:KK50: valla bayağa isteklilermiş sanırım

erkekler için kesinlikle problem değil emin ol :)

ilişki konusuyla ilgilide, kendini kasmanın şiddetine bağlı bişiey. kendini ilk gece ok kastıysan ağrılı bir ilişki yaşadıysan kaslarını çok yorduysan e kaslarda ilk kez yaşadığından bunu :) haliyle ertesi günü ağrı duyabilirsin (spor yapmayan birinin spor yapıp ertesi günü heryerinin ağrıması gibi) buyüzden ilişkiye girmez. ama sanmayınki hep böyle. bu dediğim herkeste yaşanmıyor hatta çoğunlukta.

bende öyle bir problem olmadı gayet rahattım

vücudunun cok güzel olmadıgını şuan da görüyordur eğer güzel değilse
istemese evlenmezdi di mi :KK52:
böyle şeyleri kafana takma :))

asıl soruya gelince, ilk ilişki sorunsuz acısız gecerse hemen arkasından da olabilir yani
yani bu işin kısıtlaması olmaz ki
ama cok acı ve agrı varsa tabiki acele etmemek lazım
tabi beklerken gözünüzde büyütüp acaba 2. sefer nasıl olcak diye panik yapmayın

hımm ben çok uuzn zamandan beri tanımama rağmen aslında panik yaıorum ve canımın acıyacağını düşünüyorum bir arkadaşım vardı evleneli bir yıl oldu onun canı çok tatlıydı ağda bile yağtırırken çığılk çığlığaa:KK62::KK62::KK62: ama ben çok rahattım dedi sanırım bende rahat olurum :KK61::KK61::KK61::KK61::KK61:

X