Sayfa: 1/3 123 SonSon
Toplam 24 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Japon Yapıştırıcı Ele Yapışırsa

1. Konu Sahibi : Lina #1

I love KK Japon Yapıştırıcı Ele Yapışırsa

arkadaşlar elime japon yapıştırıcı yapıştırdım yıkıyorum çıkmıyo çıkartmanın kolay bi yolu warmı bileninz warmı??

2. Konu Sahibi : Lina #2
    Giriş tarihi
    May 2007
    fazla suyla yıkaman pek bişeyi değiştirmez,japon yapıştırıcıları organik bazlı yapıştırcılardır,yapacağın şey epinefrin sürmek,nerden bulacam diyosan,epinefrin adrenalin salgılanmasına neden olan bir maddedir,açıkcası bazıkişiler tarafından uyuşturucu madde olarak da kullanılır o yüzden heryerde bulamazsın ama sana basit bir yol söyleyim burun spreylerinde epinefrin bulunur bundaki senin için yeter de artar bile pamuğa sür ve yapıştırıcının kaldığı yere sür ya da temin edeblirsen epinefrin i doğrudan sür ama bulman zordur bulursan da sakın içmeye koklamaya falan kalkma:) çok uyarcı bir maddedir ve tüm genital bölgeler uyarılır afrodizyak etkisi wardır. kalp atışların hızlanır o yüzden sadece lokal olarak bölgeye uygula...

3. Konu Sahibi : Lina #3
    fazla oynama bence oynayınca iz kalıyor cok kötü
    bir yakınıma olmuştu ve derisi soyuldu
    sen elleme derim
    iz kalırsada merhem sür derim

4. Konu Sahibi : Lina #4
    aseton denedinmi?? bi yerde çıkarttığını okumuştum..benim elimede dökülmüştü ve asetonla temizlemiştim...

5. Konu Sahibi : Lina #5
    aseton die biliyorum ama denemedim:)

6. Konu Sahibi : Lina #6
    Giriş tarihi
    Dec 2006
    krem sur canım benımd eoldu arko kresm surdum ole kolay cıkıo

7. Konu Sahibi : Lina #7
    Giriş tarihi
    Sep 2007
    Alıntı settler65 kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    fazla suyla yıkaman pek bişeyi değiştirmez,japon yapıştırıcıları organik bazlı yapıştırcılardır,yapacağın şey epinefrin sürmek,nerden bulacam diyosan,epinefrin adrenalin salgılanmasına neden olan bir maddedir,açıkcası bazıkişiler tarafından uyuşturucu madde olarak da kullanılır o yüzden heryerde bulamazsın ama sana basit bir yol söyleyim burun spreylerinde epinefrin bulunur bundaki senin için yeter de artar bile pamuğa sür ve yapıştırıcının kaldığı yere sür ya da temin edeblirsen epinefrin i doğrudan sür ama bulman zordur bulursan da sakın içmeye koklamaya falan kalkma:) çok uyarcı bir maddedir ve tüm genital bölgeler uyarılır afrodizyak etkisi wardır. kalp atışların hızlanır o yüzden sadece lokal olarak bölgeye uygula...

evet evet bende biliyorum bir filmde izlemiştim adam hastaneden burun damlası çalmıştı sonra azmıştı ama ben o kadar tesirli bir afrodizyak olduğunu da sanmıyorum şakkıdı

8. Konu Sahibi : Lina #8
    Giriş tarihi
    Jun 2008
    elerini sıcak suda beklet sonrada krem sür tırnağınla kazı çıkar

9. Konu Sahibi : Lina #9
    ayyy bende bikere içerden makas alıp açmaya üşendim dedim dişimle keseyim anam sen açıl ak ağzıma size anlatamam o an ahayatım film şeridi gibi gözlerimin önünden kaydı gitti. iğrenç bi duygu anlatamam. dilim dişim yapıştı birbirine.
    sonra dişlerimi fırçalamaktan aşındırmıştım. ama çıkmıştı ertesi gün. ve o günden sonra üşenme huyumdan vazgeçtim.
    elden biraz zor çıkar bol bol bulaşık yıka:)))

10. Konu Sahibi : Lina #10
    benim parmaklarıma da bulaşmıştı bi kere, törpülemiştim(:

Sayfa: 1/3 123 SonSon