Japon Yapıştırıcı Ele Yapışırsa

Lina

Guru
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2007
72
1
arkadaşlar elime japon yapıştırıcı yapıştırdım yıkıyorum çıkmıyo çıkartmanın kolay bi yolu warmı bileninz warmı??

fazla suyla yıkaman pek bişeyi değiştirmez,japon yapıştırıcıları organik bazlı yapıştırcılardır,yapacağın şey epinefrin sürmek,nerden bulacam diyosan,epinefrin adrenalin salgılanmasına neden olan bir maddedir,açıkcası bazıkişiler tarafından uyuşturucu madde olarak da kullanılır o yüzden heryerde bulamazsın ama sana basit bir yol söyleyim burun spreylerinde epinefrin bulunur bundaki senin için yeter de artar bile pamuğa sür ve yapıştırıcının kaldığı yere sür ya da temin edeblirsen epinefrin i doğrudan sür ama bulman zordur bulursan da sakın içmeye koklamaya falan kalkma:) çok uyarcı bir maddedir ve tüm genital bölgeler uyarılır afrodizyak etkisi wardır. kalp atışların hızlanır o yüzden sadece lokal olarak bölgeye uygula...

fazla oynama bence oynayınca iz kalıyor cok kötü
bir yakınıma olmuştu ve derisi soyuldu
sen elleme derim
iz kalırsada merhem sür derim

fazla suyla yıkaman pek bişeyi değiştirmez,japon yapıştırıcıları organik bazlı yapıştırcılardır,yapacağın şey epinefrin sürmek,nerden bulacam diyosan,epinefrin adrenalin salgılanmasına neden olan bir maddedir,açıkcası bazıkişiler tarafından uyuşturucu madde olarak da kullanılır o yüzden heryerde bulamazsın ama sana basit bir yol söyleyim burun spreylerinde epinefrin bulunur bundaki senin için yeter de artar bile pamuğa sür ve yapıştırıcının kaldığı yere sür ya da temin edeblirsen epinefrin i doğrudan sür ama bulman zordur bulursan da sakın içmeye koklamaya falan kalkma:) çok uyarcı bir maddedir ve tüm genital bölgeler uyarılır afrodizyak etkisi wardır. kalp atışların hızlanır o yüzden sadece lokal olarak bölgeye uygula...

evet evet bende biliyorum bir filmde izlemiştim adam hastaneden burun damlası çalmıştı sonra azmıştı ama ben o kadar tesirli bir afrodizyak olduğunu da sanmıyorum şakkıdı

ayyy bende bikere içerden makas alıp açmaya üşendim dedim dişimle keseyim anam sen açıl ak ağzıma size anlatamam o an ahayatım film şeridi gibi gözlerimin önünden kaydı gitti. iğrenç bi duygu anlatamam. dilim dişim yapıştı birbirine.
sonra dişlerimi fırçalamaktan aşındırmıştım. ama çıkmıştı ertesi gün. ve o günden sonra üşenme huyumdan vazgeçtim.
elden biraz zor çıkar bol bol bulaşık yıka:)))

asetonla çıkartın diyor ama asetonda çıkarmıyor yaa :sinifsinif:
en iyisi kaynar suda keselemek:1shok:

canım evde arko krem varsa çok işe yarar aynısı benimde baıma gelmişti iğrenç bir duygu onun verdiği hiis boca etmiştim arko kremi beklettim kurudukça sürdüm o gün içinde çıkmıştı.umarım işine yarar.

canım
aseton kullan bi nebze çözer ya da varsa tiner - terebentin de çözer çıkarır elinden
bir de alkol deneyebilirsin, kolonya rakı veya votka ile :)
asıl çözücüsü toluen-ksilen ama pe tavsiye etmem :)
toluene lastiği filan eritir, benim kışlık botumun altını eritmişti..

502 yapıştırıcı elbise dolabının kapağına döküldü çıkmıyor arkadaşlar nasıl çıkartabilirim. Tiner işe yaparmı lütfen yardım edin. yatak odasına girdiğimde şok geçiriyorum....mafoldumben

Merhabalar,
Japon Yapıştırıc türevleri yani Siyanoakrilat esasılı hızlı yapıştırıclar kuruduktan sonra gerek ellerden ve gerekse yüzeylerden çok zor çıkar, normalde insan derisinden 2 ila 3 gün içinde normal ter ve ifrazat ile beraber çıkar, ama 3 gün bekleyemem derseniz, o zaman MitreSil diye bir ürün var, %100 Türk malı dünyada eşi benzeri yok, bu iş için mobilya imalatçılarına yönelik geliştirilmiş bir japon yaapıştırıcı sökücü, gerek elinizden ve gerekse mobilyanızdan herhangi bir zarar vermeden japon yapıştırıcıyı söküp atar. mobilya için önce japon yapıştırıcının lekesi üzerine mitresili sıkıp 30-40 saniye bekliyorsunuz akabinde emici olmayan bir bezle ovalayarak japon yaptırıcıyı yüzeyden temizliyorsunuz. elden çıkarmak içinde yine elinize spreyden sıkıp , elinizi toz bezinize veya kağıt havlunuza silip japon yapıştırıcıdan kurtulabilirsiniz. Ayrıca bu spreyle, yere dökülen boya lekelerini, evdeki metal aksesuarları temizleyip parlatabilirsiniz, yine arabınızın çelik jantlarını soğuk iken temizleyip parlatabilirsiniz, mutfakta fayanslara sıçrayan ağır yağ lekelerini de temizleyebilirsiniz. ürünü internet ortamında hepsiburada.com da bulabilirsiniz.
Ben bu kadar çok şeyi nerden mi biliyorum. eşim bu firmada çalışıyor, ve evde tamir kutusunda hem japon yapıştırıcıları var hemde temizleyicisi.:KK3:

Son düzenleme:
arkadaşlar takma tırnaklarımı japonla yapıştırdım şimdi düğünümüz bitti..ben bunları nasıl çıkarıcağım hiç çıkacak gibi durmuyor :KK43:

X