duvar silme

arap sabunuyla sılıyorum once fırcayla kopurtuyorum bı guzel sonra suyla sılıyorum...bırsene yetıyo cokta temız oluyor:)

bu konu açılmışken birşey sorabilir miyimmmm?eşim balık yaparken duvarı yağ yapmış bir türlü çıkartamıyorum sizce nyle silmem lazımmm

ben genelde yağ çözler kullanıyorum önce çamaşır suyu sonra yağçöz ama kaynar suyla silmeye çalış azıcık elin yanacak tabii
Eldiven giymeye çalış ve hiç bekletme o kızartma yağlarını

$sir_aspirins_muti_cleaner_750ml_b.jpg $sir_aspirins_muti_cleaner_750ml_b.jpg $sir_aspirins_muti_cleaner_750ml_b.jpg $sir_aspirins_muti_cleaner_750ml_b.jpg $sir_aspirins_muti_cleaner_750ml_b.jpg
Aspirin mi nasıl yaf:44:

arama motoruna aspirins yaz dışı kırmızı olan ayrıca yağ sökücü için ayrı olanıda var ama kırmızı olanı her yerde kullanabiliyorsun ben çamaşırda gömlek yakalarınada kullanıyorum.

kizlar bi sorum olucak:babaannemlerin evi badana boyamaya useniyorum cok zahmetli geliyo silsem olurmu faydasi?:44:

ben sirkeli suyla silmiştim kokusu havalandırınca kalmıyor parlak ve temiz olmuştu arap sabununu da deniycem ama arap sabununu sadece tuvalet ve banyoda mı kullanıyorsunuz yoksa odalarda da kullanıyormusunuz köpürüyor malum??

X