Avon Tüy Azaltıcı Losyon Kullanan Var mi ??

BULUTT

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Mayıs 2007
1.550
19
duyduğuma göre baya iyiymiş sizden kullanan var mı :emir_bebek:ben sipariş verdim.

selam tuy dokucuyu kullanmadim ama gecen sene goyus toparlayici kiremini almistim cok memnun kaldim dimdik yapti kisa surede etkisini gostermisti tavsiye ederim ihtiyaci olanlara onaylandi

avon tüy azaltıcıyı ben kullanıyorum güzel bir ürün tavsiye ederim hem kullanıcıyım hem temsilciyim avon hakkında merak ettiklerinizi sora bilirsini size yardımcı olurum oriflame hakkındada bilgi vere bilirim

ya ben avonun tuy azaltıcısını almıstım bı kac sene once ama kullanmadım duruyo ole keskem kullansaydım

kadersiz avonda retinholl içeren krem varmı varsda hangisi anew serilerinde retinhol varmı cvp yazarsan sevinirim canım

simdi bu kremi alip duzenli olarak tuylu bolgelere mş suruyosunuz? once alip mi suuruyosonuz? jiletle alip sonra sursek oluyo mu??

avon tüy azaltıcıyı ben kullanıyorum güzel bir ürün tavsiye ederim hem kullanıcıyım hem temsilciyim avon hakkında merak ettiklerinizi sora bilirsini size yardımcı olurum oriflame hakkındada bilgi vere bilirim

slm şanslıkız, oriflame ile ilgili bişey soracaktım. geçen sene bi krem almıştım,çok memnun kaldım. ama az önce oriflame in sitesinde aradım, bulamadım.ismi değişmiş olabilirmi acaba?yada muadili bir ürün çıktımı? ismini aynen yazıyorum: Light Radiance Revitalizing Balm / AHA's improve skin complexion.50 ml. (o zaman fiyatı 15 ytl idi)

bu tüy azaltıcı kremin ismi nedir ve ne kadar zaman kullanmamız gerekiyor yüz için olanıda var mı ?

bende kullanıyorum ağda yaptığım hafta kullanıyorum sonra unutuyorum :) azalma var ama ağdadanmı kremdenmi bilmiyorum :)

X