Saç Rengi ve Saç Boyama Syoss Saç Boyası

ya yok boyadgmda cok güzeldi tam kutudaki gbydii sarıya dönüyo şimdi cnmm anlamadm benddeee...

haftaya bende altin karamel boyicam syoss aldim suan sacim koyu karamel ama senin saclarin sarimsi duruo yikandik acilio mu?eger oyleyse cok iyi ben acilsin istiyorum

haftaya bende altin karamel boyicam syoss aldim suan sacim koyu karamel ama senin saclarin sarimsi duruo yikandik acilio mu?eger oyleyse cok iyi ben acilsin istiyorum

evet sarımsı cnmm gittikçede sarılaşıyomu bilmiorum artık ilk boyadıgımda tam kutudaki gibydii ben senn istedgn renkleri gördmm o rengi zaten anca bu boyayla tutturabilrsnn :KK66: ben daha turuncumsu istiodm ama sarıya dönüyo galibaa bakim diplerm cıkınca tekrar boyicamm eger yinee sarıya dönersee başka renge dönücemm bende:KK66: :)

arkadaşlar ben saçlarımı kendi saç rengime boyamak için kahve rengini aldım.Sonuç mükemmel.Diğer boyaları sürüp yıkama yaparken saçlarımı banyoda açmak çok zordu.Ancak bu boyayla sanki krem sürmüşüm gibi akıp gitti.hem boyamayı iki gün içinde 2 kere boyamama rağmen hiçbişi olmadı.kesinlikle tavsiye ederim.

ben syossun altın karamelini aldım saçlarım bakır tonlarında olur mu bu boya bana?

benim saçlarım açık bakır kumraldı,biraz önce boyadım Syoss altın karamale ..çok da güzel oldu :)
kutu üstündeki gibi renk verdi..
ve saçlarım yumuşacık :))

canım resim paylaşırmısın ben de pazar boyayacaktım bi türlü cesaret edemedim benimde saçım açık bakır resim paylaşırsan bana da fikir olur çok sevinirim

canım resim paylaşırmısın ben de pazar boyayacaktım bi türlü cesaret edemedim benimde saçım açık bakır resim paylaşırsan bana da fikir olur çok sevinirim

tatlım,makinem bozuk..o yüzden resim koyamıyorum..
ama çok tatlı bir renk oldu:))
bence bir cesaret sen de boya..
bence memnun kalırsın :KK16::KK16::KK16:

Merhaba kızlar
Alman forumlarında okuduğum kadarıyla uzun vadede Syoss boyaları saça çok zarar veriyormuş. Ben de kendime uygun bir renk arıyordum ama bunu okuyunca Syoss'tan vazgeçtim. Sizinle paylaşmak istedim..

Ucuz ama ben sea colordan çok memnun kaldım..Tam kutudaki renk çıkıyor...

yorumları okuduktan sonra dün syoss fındık kahveye boyadım sacımı güzel boyadı boyarken cok yakıcı bir kousuda yok ama yıkamaya yakın basım cok agrıdı ve sonrasında da agrı devam etti normalde diger boyalarda böyle birşeyle karşılaşmamıştım anlayamadım...

bu boya gerçekden harika renk aynı kutudaki gibi çıkıyor koyulaşma yapmıyor 7.6 kumralı favorim o kadar doğal güzel bir koyu sarı tonu veriyor numarasına bakıcak olursak 7 kumral 6 ise altın tonu syoss da böyle mesela altın karamel 8 açık kumral 7 no ise bakır 2. numaralar çok önemli saça verdiği renk 2 numaralardır ilk ton sadece saç tonu ve yapısı 2 nolara bakıp tarzınıza göre alın derim 7.6 altın kumral kısacası kuaförde tutturamadığım süper bir renk çıkardı ortaya

bu boya gerçekden harika renk aynı kutudaki gibi çıkıyor koyulaşma yapmıyor 7.6 kumralı favorim o kadar doğal güzel bir koyu sarı tonu veriyor numarasına bakıcak olursak 7 kumral 6 ise altın tonu syoss da böyle mesela altın karamel 8 açık kumral 7 no ise bakır 2. numaralar çok önemli saça verdiği renk 2 numaralardır ilk ton sadece saç tonu ve yapısı 2 nolara bakıp tarzınıza göre alın derim 7.6 altın kumral kısacası kuaförde tutturamadığım süper bir renk çıkardı ortaya

frezya memnun kalmana sevindim , ben de bu renge boyamayı düşünüyorum ama 6.8 ile 7.6 arasında kaldım. belki saçının bir parçasını fotolayabilirsen fikir sahibi oluruzz

kızlar benim saçım kumral bakırdı..küllü kumrala dönmek istiyordum forumda bir arkadaş 6.8 tavsiye etmiş aldım 6.1 ve 6.8 i karıştırdım sonuç koyu kahveye yakın bir renk oldu ve şu anda çok pişmanım..kutunun üzerindeki renk ile alakası yok.. belki 6.1 çok baskın gelmiş olabilir keşke karıştırmasaydım

kızlar benim saçım kumral bakırdı..küllü kumrala dönmek istiyordum forumda bir arkadaş 6.8 tavsiye etmiş aldım 6.1 ve 6.8 i karıştırdım sonuç koyu kahveye yakın bir renk oldu ve şu anda çok pişmanım..kutunun üzerindeki renk ile alakası yok.. belki 6.1 çok baskın gelmiş olabilir keşke karıştırmasaydım

canım benim saçım altın doreydi syossun çikolata kahvesine boyadım simsiyah oldu yıkadığımda aktıkça istediğim renge gelebildi ancak :)

X