Saç Rengi ve Saç Boyama Syoss Saç Boyası

Olumsuz yorumların çokluğunu bilseydim asla boyamazdım. Açık Kumral (8.6)ya boyadım, saçlarım zaten uzun zamandır açık kumraldı. En uyduruk boyalar bile böyle yıpratmadı saçımı, üstelik tek seferde. Çıkan renk de kutunun üstündekinden en az 2 ton koyu, hadi onu sorun etmiyorum güzel oldu yine. Parlak bir koyu altın sarısı oldu ama duşa girdiğim anda şok oldum. Koca bir avuç saçım döküldü ve geri kalan saçlar da kazık gibi oldu. Ağlayacaktım az kalsın, saçımı o kadar sertleştirdi ki şimdi elim durmadan saçımda sinirim bozuluyor sürekli.. Kendi kutusundan çıkan maske de kar etmedi, kendi maskem de kar etmedi, saç kremi de kar etmedi, durulanmayan bakım kremi bile yumuşatamadı saçlarımı.. İnanılmaz. Hiç memnun kalmadım. Şampuanı da tam bir hayal kırıklığıydı, boyası daha betermiş. Saçımı çamaşır suyuyla çitileşmiş gibiyim ühühüü :KK43: :KK43:

annem boyadı kumral rengine ama kadının saçları zaten inceydi şimdi kedi tüyüne döndü resmen bide bir sürü dökülmüş yazık kadının elinde bi kutu daha vardı tövbe bi daha boyamam dedi yani saçları mahvetti malesef:KK36:

numarasını hatırlamıyorum ama dört ay önce hiç araştırmadan ambalajın cazibesine kapılıp sarısını denemek gibi bir hataya düştüm. saçlarımı öyle mahvetti ki evde delirdim kendi kendime kestim saçlarımı. şu anda omuzlarımda saçlarım ve bütün mutsuzluğumu syoss markasına bağlıyorum. selective bile bukadar yakmıyordu syoss'tan kesinlikle memnun kalmadım. koyu renklerde nasıl sonuç bıraktığını bilemiyorum ancak açık renk için kabus!

renk seçenekleri güzel,boyadığında renk açısından sonuçta güzel. ama malesef hiç bir market boyasında yaşamadığım saç bozulmasını bu boyada yaşadım bende =( benim saçım ince telli zaten kırılgan dedim demekki kaldırmadı filan ama annemin saç kalitesi çok güzel,alalede şampuanla yıkar çıkar fönlü gibi dolgun pırıl pırıl ama ilk defa onda bile syoss yüzünden tülerme oldu.kazık gibi saçlar.tam tuttum bu boyayı diodum renkler süper ama malesef yıpratıcı..

Denemedim ama insanın şöyle diyesi geliyor: Şampuanı ne ki boyası ne olsun!

X