Saç Rengi ve Saç Boyama Syoss Saç Boyası

nudese

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Ekim 2010
118
0
Bugün ilk defa gördüm kozmetik mağazasında, merak ettim kullanan var mı arkadaşlar? Henkel ürünüymüş ve profesyonel saç boyası olduğu yazıyor sitesinde. Hatta birebir şu şekilde;

" Syoss boyayı diğer boyalardan ayıran nedir?
Her kadın saçlarının rengini kuaför sonrasında olduğu gibi görmek ister. SYOSS bu profesyonel bakım ve sonucu evinize getirir. Profesyonel kuaförlerle birlikte test edilen ve geliştirilen SYOSS, mükemmel beyaz kapama, yoğun, parlak ve kusursuz renk sonucu veren eşsiz renk yoğun pigment karışımı içeren yüksek performanslı formülünü sizlere sunar. Pro-Vitamin B5 ile zenginleştirilmiş Nutri-Care kompleksi ve buğday proteini içeren Renk Koruyucu Saç Bakım Kremi ekstra profesyonel bakım sağlar, saçı içten dışa yapılandırır ve daha parlak ve sağlıklı saç yapısı için saç yüzeyini korur."

Bilemedim ben de hiç deneyen oldu mu? Yoksa sadece pazarlama stratejisi mi? Çünkü altın karamel rengi falan da vardı, güzel gözüküyordu renkler..

Bu da internetten bulduğum katalog resmi

$syoss.jpg

ben kullaniyorum bu boyayi gayette memnunum boyadan iki defa boyadim ve yine boyuycam boya zamani gelsin sacimin. gayet basarili yani.

arkadaslar hangi renginizi denediğnizi yazabilirmisiniz ben çikolata kahve boyamayı düşünüyorum. cok güzel renkleri var

Geçen Gratis mağazasının kataloğunda gördüm ben de bu ürünü.Acaba organik ya da yarı organik filan mı?Saçı yıpratmayacaksa ben de sarıyı deneyebilirim bununla.

Geçen Gratis mağazasının kataloğunda gördüm ben de bu ürünü.Acaba organik ya da yarı organik filan mı?Saçı yıpratmayacaksa ben de sarıyı deneyebilirim bununla.

organik olduğunu sanmıyorum yoksa tanıtımında falan kesin yazarlardı.. ama diğer boyalara oranla yıpratma payı oldukça düşük ve kuaförlerin kullandığı profesyonel saç boyaları gibi olduğunu çok vurgulamışlar.. insanın deneyesi geliyor ama konu saç olunca daha önceden kullananların tavsiyeleri çok önemli tabi.. ama sanırım pek bilinmiyor henüz..

azra2424 bu boya ile boyadığın saçının fotoğrafı var ise paylaşabilir misin? ben de o renge yakın renkler denemek istiyorum da fikir olurdu..

albümüme 3 tane sac rengi yükledim ilki akmis haliydi 2 ve 3.lerde yeni boyanmis halleriydi bakabilirsin ordan nudese.

albümüme 3 tane sac rengi yükledim ilki akmis haliydi 2 ve 3.lerde yeni boyanmis halleriydi bakabilirsin ordan nudese.

canım çok teşekkür ederim, gerçekten çok harika bir renk..senin tenine de çok güzel gitmiş.. ben farah zeynep abdullahın saç rengine benzettim hatta, onun renginden yapmayı düşünüyorum, şuanda küllü kumral varsaçlarımda.. eğer daha açık kumral yapmaya karar vermezsem kesinlikle bu rengi yapacağım..

canım çok teşekkür ederim, gerçekten çok harika bir renk..senin tenine de çok güzel gitmiş.. ben farah zeynep abdullahın saç rengine benzettim hatta, onun renginden yapmayı düşünüyorum, şuanda küllü kumral varsaçlarımda.. eğer daha açık kumral yapmaya karar vermezsem kesinlikle bu rengi yapacağım..

tesekkür ederim canim cok saol evet herkes cok yakistiriyor gözlerimi daha cok ön planda tutuyormus benim ana sac rengim koyu kumraldi hep öyle kullanmisdim ama bu rengi degistirme diyorlar daha iyice oturmadi renk zaten farkettiysen gitgide daha cok güzellesiyor renk tavsiye ederim canim.

güzel olmuş güle güle kullan bende çikolata kahvesini denemeyi düşünüyorum. bir deneyen olsa da fikit sahibi olsak bu renk ile ilgili.:KK76::KK76:

ben honigblond (altin karameli)ile boyuyorum .8-7 numarali boyasi ile.

canım rica etsem saçlarının resmnii eklermisin..benim saçlarım röfleli ve 2 yıldır kullanıyorum artık farklı bir renge geçiş yapmak istiyorum...bugün bu boyanın altın karamel rengini çok beğendim...

merhaba arkadaşlar. bu markanın orta sarısı ve koyu sarısını beğendim ama ikisinin küsuratı farklı. birisinin 6, diğerinin 8. bu boyadaki küsuratların dore mi, kül mü, akaju mu ne anlama geldiğini pek anlayamadım açıkçası...hangisi saça dorelik vermez sizce? Turunculaşma istemiyorum...
$syoss 6.8 KOYU SARI.gif $syoss 7.6 ORTA SARI.gif

BİR DE 9.5 İNCİ SARI var, o sanki küllü gibi geldi ama kutudaki kadar açarsa bi de...
$syoss 9.5 küllü sarı - frozen pearl blonde.gif

şu an saçım böyle:
$100_7749.jpg

bugün bende markette görüp aldım henüz yeni saçlarımı boyadığım için bi müddet sonra deneyeceğim benim aldığım renk 9-1 sarı yazıyordu bilemiyorum normalde diğer boyalarda küllü sarı olarak geçiyor umarım buda öyledir çünkü turunculaşma istemiyorum açıkçası:KK51:

Bugün ilk defa gördüm kozmetik mağazasında, merak ettim kullanan var mı arkadaşlar? Henkel ürünüymüş ve profesyonel saç boyası olduğu yazıyor sitesinde. Hatta birebir şu şekilde;

" Syoss boyayı diğer boyalardan ayıran nedir?
Her kadın saçlarının rengini kuaför sonrasında olduğu gibi görmek ister. SYOSS bu profesyonel bakım ve sonucu evinize getirir. Profesyonel kuaförlerle birlikte test edilen ve geliştirilen SYOSS, mükemmel beyaz kapama, yoğun, parlak ve kusursuz renk sonucu veren eşsiz renk yoğun pigment karışımı içeren yüksek performanslı formülünü sizlere sunar. Pro-Vitamin B5 ile zenginleştirilmiş Nutri-Care kompleksi ve buğday proteini içeren Renk Koruyucu Saç Bakım Kremi ekstra profesyonel bakım sağlar, saçı içten dışa yapılandırır ve daha parlak ve sağlıklı saç yapısı için saç yüzeyini korur."

Bilemedim ben de hiç deneyen oldu mu? Yoksa sadece pazarlama stratejisi mi? Çünkü altın karamel rengi falan da vardı, güzel gözüküyordu renkler..

bu boya turkiye yeni evet ben satışını yapıyorum altın karamel, kumral ve fındık kahvesini cok satıyorum henuz geri dönen olmadı görmedim kimsenin son halini. kuaforlerin yaptıgı boya gibi karısım renklerden olusan varyantı yansımalı yani ve yogun parlak veriyomuş bende denemeyi düşüyorum.

Bende bu boyayı araştırıyorum birkaç gündür. Altın karamelini veya açık sarı rengi kullanmayı düşünüyorum. Hayırlısıyla boyayayım bende en kısa sürede resim ekleyeceğim. Fikir edinmeniz adına. Özellikle altın karamel rengine bayıldım. İnşallah güzel olur :S

Micra merhaba öncelikle saç tonun açık röfleli. Sarı tonlarında dorelik var. Koyu sarı olabilir ancak eğer nötr dorelik olmayan bir renk düşünüyorsan inci sarısı tavsiyem. Daha pastel ve bej çıkacaktır ancak inci sarısının platin sarıdan dahada açık olduğunu belirtmek isterim. Ben daha önce platin ve inci sarısı kullandım ki hala açık sarı saçlarım. Platindede dorelik var ama inci sarısı direk bej fildişi rengine denk diyebilirim.

X