Rahim içine ekilme günü

zehradurak

Masallar Diyarı..
Kayıtlı Üye
8 Mart 2011
315
9
Arkadaşlar,acil yardıma ihtiyacım var.şu rahim içine ekilme günü ne demek,bu ekilmeden kaç gün sonra test yapsak çıkar ki..benim reglime daha 5 gün var.rahim içine ekildiği tarih bu günü gösteriyor.yarın şu hassas testlerden yapsam sizce idrarda çıkar mı...şimdiden teşekkürler.

Canım rrahim içine ekilme döllenmeden sonraki 1 hafta 10 gün içinde deniyor ama hangi gün döllenme gerçekleşir, kaç günde rahim içine yerleşir bunlar kesin değil insan bünyesi sonuçta herkes için farklılık gösterebilir. Kan testinde -eğer hamileysen- düşük de olsa bir değer çıkabilir...

Canım rrahim içine ekilme döllenmeden sonraki 1 hafta 10 gün içinde deniyor ama hangi gün döllenme gerçekleşir, kaç günde rahim içine yerleşir bunlar kesin değil insan bünyesi sonuçta herkes için farklılık gösterebilir. Kan testinde -eğer hamileysen- düşük de olsa bir değer çıkabilir...

çok teşekkür ederim..ben yarın sabah ilk iş bir test yapayım.negatif çıkarsa artık regl geçince bir daha yaparım,yılmak yok:KK1:umarım sevinçli haberleri yazarım buraya:KK9:

birlikte atan üç küçük yürek derken??üçüz müüüü:44:

Evet canım üçüz bekliyoruz kısmetse...

Yarın evde test yaparsan, hamileysen bile çıkmaz söyliyim de negatifi görünce moralin bozulmasın. Ancak beklediğin adet günü veya 1 gün sonrası çıkıyo en erken. Ama kan testi yaptırırsan bi sağlık merkezinde çıkabilir canım...

hayırlısı olur inşallah..sağlıkla al bebişlerini kucağına,biraz zor olacak üçünü taşımak ama...ee anne olunca insan imkansız diye birşey yoktur:KK49:umarım hamileyimdir..dua et isteyen herkes için..hamilelerin dileği kabul olur derler..

hayırlısı olur inşallah..sağlıkla al bebişlerini kucağına,biraz zor olacak üçünü taşımak ama...ee anne olunca insan imkansız diye birşey yoktur:KK49:umarım hamileyimdir..dua et isteyen herkes için..hamilelerin dileği kabul olur derler..

Güzel dileklerin için çok teşekkür ederim canım umarım (hayırlısı ise) hamilesindir canım zaten bebek isteyen herkes için dua ediyorum sürekli. Çünkü ben de kolay kabuşmadım bebişlerime (yani inşallah kavuşurum) Allah isteyen herkesin kollarını sevimli bebeciklerle doldursun :KK3::emir_bebek:

sabah erkenden kalktım ve medismart erken gebelik testi yaptım.kırmızı bir tek çizgi ne yazık ki..gerçi ayın 23ünde regl olucam.belki de erken yaptım.gerçi ilk oğluma hamileliğimde bir sürü idrar testi yapmıştım hepside negatif çıkmıştı.inşallah buda öyledir.umut işte..23 ünü bekliycem artık..
erken gebelik testinde negatif çıkıp sonradan hamile olduğunu öğrenen bir çok insan var nede olsa..di mii:KK43:

sabah erkenden kalktım ve medismart erken gebelik testi yaptım.kırmızı bir tek çizgi ne yazık ki..gerçi ayın 23ünde regl olucam.belki de erken yaptım.gerçi ilk oğluma hamileliğimde bir sürü idrar testi yapmıştım hepside negatif çıkmıştı.inşallah buda öyledir.umut işte..23 ünü bekliycem artık..
erken gebelik testinde negatif çıkıp sonradan hamile olduğunu öğrenen bir çok insan var nede olsa..di mii:KK43:

Evet canım daha çok erken sana demiştim negatif çıkınca üzülme diye bu test belirleyici değil. 4-5 gün sonra tekrarla...

Evet canım daha çok erken sana demiştim negatif çıkınca üzülme diye bu test belirleyici değil. 4-5 gün sonra tekrarla...

ilgin için çok teşekkür ederim canım..çok sağol..öyle yapıcam,bi reglimin üstünden geçsin gecikme olursa yapıcam test:KK1:

X