Hacettepe Üniversitesi Hastanesinde Burun Estetik Ameliyatı Olanlar

merhabalar,
öncelikle kadınlar klubünü okusam da ilk kez sırf bu iletiyi yazabilmek için bu siteye üye oldum,yaklaşık bir ay önce Ömer Ekine estetik olmak üzere hacettepe hastanesine gittim.1600 lira fiyat verdiler,ömer bey orda ameliyat yetkisinin olmadığını İpek Hanımla ameliyata girecekelrini söyledi.sanırım cok hasta olduğu ve estetik amaçlı hasta çok olmadığı için ameliyat öncesi uzun uzun görüşmeler yapmadık,önceleri İpek Hanımla iligili genc ve duyulmamış olmasından dolayı tereddütlerim vardı fakat ameliyata girdim ve gerçekten çok memnunum,ameliyat sonrası İpek Hanım her aşamada beni takip etti,Çok sorunlu bi burnum olmadığı için biraz da mükemmelliyetçi olduğumdan belki herseyi ince ince sordum sürekli sabırla beni sakinleştirdi,çok doğal kibar bir burna sahibim artık,iyileşme sürecim de çok kolay oldu,8.gün alçım çıktı,9. gün işe başladım,İpek Hanım yılbaşının ertesi gün bile hastanedeydi,benimle ilgilendi,pazar günü hatta iş çıkışı yediden sonra gittiğimde bile ordaydı ve benimle ilgilendi,içim rahat etmezse daha düşük bi ücretle revizyon yapabileceğini anlattı.özel hastanelerde bile göremeyeceğim nezaket sabır ve ilgiyi gösterdi,tabi güzel burun da cabası. çok geç ve başarılı bi doktor olması beni kendine hayran etti,buraya yazmak istedim,özelde 4bin 5bin gibi ücretlere çökük yada yüzünüze uymayan yapay duran burunlar yaptıracağınıza işini cidiye alan ciddi bi kurumda Hacettepede Ipek Hanım'a ameliyat olmanızı öneririm.Ben de aylarca forumlarda gezdim,nasıl bi kararsızlık olduğunu iyi bilirim.
merhabalar ben de burun estetiği olmayı dusunuyorum dokroun tam adı neydi ve suan memnun musunuz ?

X