Bebek Kıyafetleri, Bebek Eşyaları Kraft Dondy Beşik Kullananlar

orsame

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Haziran 2011
5
0
merhabalar.
aslında bebeğime sepet beşik arıyordum ama ilerde mama sandalyesine de ihtiyacı olacak.kraft dondy beşik&mama sandalyesini gördüm internetten ama kullanışlı mı değil mi merak ettim.beşik olarak belki iyi olur ama mama sandalyesi için biraz alçak gib geldi bana..kullanan varsa ürün hakkında bilgi verebilir mi.teşekkürler..

ben de almayı düşünüyorum canım iki iç ay yanımda yatırcam beşik olarak otomatik sallanması çok önemli benim için boyu kademeli olarak ayarlanıyomuş 4 ayarlı mağazada gördüğüm en yüksek kademesindeydi diğer mama sandalyeleriyle aynı boydaydı standarttır yani

yorum yazan olmayınca bende kalktım gittim mağazada kendim inceledim ve vazgeçtim almaktan.5 kademeli ama en yüksek kademesi ile bile masanın altında kalıyor.o yüzden chıcco polly almaya karar verdim mama sandalyesi olarak.yanımda yatırmak için park yatak aldım.gündüz oturma odasında uyuyacağı zamanlar içinde bambu aldım.
:KK49:

ben kraftın dony beşiğini alıcam kızlar, internette çok olumlu yorumlar okudum ve yerıne gıdıp inceledim ürünü.
tek sorunu mama sandalyesı olunca masadan bıraz alçak kalması ama onuda şöyle düşündüm. zaten uzun bır sure ailece masada oturup yemek yıyemıcez. kızıma ilk önceden yedirmem gerekecek mamasını, ve gun içerisindede , mutfakta banyoda balkonda her yerde ister yatarak ister oturma pozısyonunda kullanılabılmesı hayat kurtarıcı bence.
çok ileride baktımkı kendı yemek yıyebılecek kıvama gelmıs. o zaman uygunundan alırım bır mama sandalyesı. ama o kıvama gelene kadar gayet kullanıslı bır urun bence. doğuma kısmetse 2 ayım kaldı. kullanınca yorumlarımı yazarım tekrar.

selam benım üç tane var bebeklerım ıçın hala kullanıyorum sadece yedek ortulerı olmaması can sıkıcı....gule gule kullanın derım

kızlar bende bebeğim 3aylıkken gaz sancıları canıma tak ettiği için almıştım daha önce almadığıma pişman oldum bence çok güzel bi beşik benim çok işime yaradı. mama sandalyesi olduğunda yüksek değil gibi geliyor herkese ama siz ayakta yedirmeyecesinizki mamayı sizde karşısına sandalyeye oturuyorsunuz ve tam dengede oluyor öteki türlüde çocuk yüksekte kalır zaten tek dezavantajı örtüsünün çabuk kirlenebilir olması bende üzerine 2kat polardan örtü yaptım kirlendiği zaman atıyorum makineye hem kir tutmuyor hem çabuk kuruyup serebiliyorum. hatta geçenlerde ceyda düvenci bi programda anlattı onunda bebeğinde çok gaz varmış ve hiç uyumuyormuş onada bu beşiği bergüzar korel vermiş yüzüstü yatırıp sallamışlar ve bebeğim o günden bu yana düzenli uyuyor dedi hakkaten bende tüm gün ağladığı için hiç kalkmadan saatlerce ayağımda salladığımı bilirim ne işimi yapabiliyordum ne çocuğumu sakiinleştirebiliyordum dondyi aldıktan sonra hafif ayaımda uyutup beşiğe koydum orada sallana sallana uykusuna devam etti bebeğim şimdide oturtup masa bölümne oyuncaklarını koyuyorum hem beni görebiliyor hemde oyuncaklarıyla oynuyor keyfi yerinde maşallah :)

benimde yakın arkadaşım kullanıyodu çok özenmiştim ozaman hamile değildim tabi hamile klan arkadaşlarıma en çok onu tavsiye ediyodum sonrası şuan bende hamileyim çok şükür ikizlere ikiz olduğunu duyunca vazgeçtim almaktan çünkü 1000 tl ye akın tutuyodu çok masrafım olcaktı okadar özenmeme rağmen dün bebek fuarı vardı bursada tekrar gördük eşimle üstelik eşimbenden çok beğendi düşünün yani tekrar almaya karar verdik memnun kalacağıma inannıyorum tek bebeği idare edebiliriz ama 2 bebeği zor ibi geliyo 3 çüz olan arkadaşta kullanıyomuş inşallah nasip olurda alırız....

arkadaşlar ben kızım 2 aylık ken almıştım keşke daha erken alsaymışım diyorum... bambu ya o kadar para vermektense ilk aylar için dondi almak çok daha mantıklı..çok çok kullanışlı bir ürün..kızımı uyutmak için ilk aylar her yolu deniyorduk en fazla yarım saat uyuyordu dondi sayesinde uykularımızda düzene girdi. salonunuzda yatak olarakta kullanabilirsiniz bambu yerine... istediğiniz sallama seviyesine ayarlayıp, saatini kurabiliyorsunuz.. biz şuan mama sandalyesi olarak kullanıyoruz, sandalyenin masası bizim yemek masasından 10cm kadar aşağıda kalıyor ama hiç sorun olmuyor... sanki bebek yemek masasından kendisi mi yiyor, biz yediriyoruz onlar için önemli olan sizinle aynı ortamda beraber birşeyler yamek..kendisinin yiyebileceği birşeyler olduğu zaman sandalyenin masasına koyuyorum kızım oradan alıyor.. kesinlikle tavsiye ediyorum....

arkadaşlar neistesenvar.co da 351 llira, aktifreyon.com da fiyatı 380 lira, site ne kadar güvenilir bilmiyorum fakat.. mağazalarda 450 liradan başlatıyorlar fiyatları...

selam kızlar bende 2 ayda aldırdım eşime oğlum çok huzursuz olduğu için ve çok memnun kalım gece uyandığında hiç yerimden kalkmadan kumandasıyla açıyodum doğru dürüst uyanmadan tekrar dalıyodu çok rahat ettik..tabi 5 aya kadar anca yatırabildim çünkü dönmeye başladığında düşer die korktum..mama sandelyesi olarak da çok kullanışlı bizimle masada oturuyo biraz altında kalıyo masanın ama sorun olmuyo bizim için..tavsiye ediyorum yani biz bebekozel.com dan almıştık 350 tl kargosu içinde 1 günde geldi..

ya bu ürünü ben de çok beğendim hatta bambu almayıp onu alayım beşik olarak kullanayım dedim ama hiç bir güvenlik sistemi yok 4-5 ay olunca düşebilir bebek.. çok kararsızım yaa bambularda 3-5 ay kullan kaldır bi kenara boşuna masraf off ne zormuş yaaa

en alcak duzeyde calısınca dusme tehlıkesı yok ben hala kullanoyorum zaten sık sık yanındasınız bıde emnıyet kemerı var kı zaten..

en alcak duzeyde calısınca dusme tehlıkesı yok ben hala kullanoyorum zaten sık sık yanındasınız bıde emnıyet kemerı var kı zaten..

herkes bundan şikayetçiydi bu konuda ilk kez olumlu bir yorum duydum bende yiyenime almayı düşünüyordum sırf bu yüzden vazgeçmek üzereydim peki sizin bebek kaç aylık şu anda kaç aya kadar kullanılabilir acaba

benımkıler sımdı 20 aya gırdıler....hala uyurken ullanıyorum....sevıyolar ..buyudukce sallaması hoslarına gıdıyor ...ınş ıkı yıl daha kullanırım bıde cok ırı bebek degıl benımkıler ....uzerıne cıkıp sallanıyolar salıncak gıbı canı cıktı besıklerın..sacede yedek ortulerı olsa cok ıyı olurdu sık sık yıkıyorum .......yemege ıyıce alıssalar yerken ıyı olucak

alanlar hala memnun mu ..

hamıle kaldıgımdan berı aklımda bu ürün..

bır besıgımız var bır de ana kucagımız var sallananlardan ..

yanımızda yatması ıcın alalım dıyoruz alsak mı almasak mı kaar veremedık ..

Biz de çok kararsız kaldık.Acaba chicco new dreams ana kucağımı alsak die düşünüyoruz.O da pek sallanmıyomuş ama.:44:

aldık bız ..herkes olumlu seyler soylemıstı en fazla yanımızda yatırmak ıcın kullanırız sonrası da mama sandalyesı zaten

kızlar bende bebeğim 3aylıkken gaz sancıları canıma tak ettiği için almıştım daha önce almadığıma pişman oldum bence çok güzel bi beşik benim çok işime yaradı. mama sandalyesi olduğunda yüksek değil gibi geliyor herkese ama siz ayakta yedirmeyecesinizki mamayı sizde karşısına sandalyeye oturuyorsunuz ve tam dengede oluyor öteki türlüde çocuk yüksekte kalır zaten tek dezavantajı örtüsünün çabuk kirlenebilir olması bende üzerine 2kat polardan örtü yaptım kirlendiği zaman atıyorum makineye hem kir tutmuyor hem çabuk kuruyup serebiliyorum. hatta geçenlerde ceyda düvenci bi programda anlattı onunda bebeğinde çok gaz varmış ve hiç uyumuyormuş onada bu beşiği bergüzar korel vermiş yüzüstü yatırıp sallamışlar ve bebeğim o günden bu yana düzenli uyuyor dedi hakkaten bende tüm gün ağladığı için hiç kalkmadan saatlerce ayağımda salladığımı bilirim ne işimi yapabiliyordum ne çocuğumu sakiinleştirebiliyordum dondyi aldıktan sonra hafif ayaımda uyutup beşiğe koydum orada sallana sallana uykusuna devam etti bebeğim şimdide oturtup masa bölümne oyuncaklarını koyuyorum hem beni görebiliyor hemde oyuncaklarıyla oynuyor keyfi yerinde maşallah :)

Bu mesajı okuyunca çok şaşırdım çünkü aynı ropörtajı bende izlemiştim ama markasını duymamışım ya da o an söylememişti. Sürekli ağlıyordu gazdan, bergüzar korel bir yatak getirdi onun sayesinde bizde uyuyabildik demişti. O an hamile değildim ama markasını çok merak atmiştim aklımda olsun diye. Çünkü yeğenimden biliyorum 9 aylıktı yürüdüğünde ve biz o yürüyünce rahatlayabildik. Sürekli gaz ve ağlama...

Çok teşekkürler, bende kararsızdım ama bu mesaj çok etkili olacak kararımda :)

X