İç Giyim ve Gecelik - Sabahlık - Pijamalar Annemin gecelikleri :)

sea_d

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Şubat 2009
1.675
3
ne zamandır aklımdaydı kızlar :KK64:
sandıklar açıldıkça annemle muhabbetini yapardık
çekip ekleyeyim bizim kızlarda görsün dedim
biraz aceleyle çektim kusuruma bakmayın fotolar iyi çıkmadı. ne yapayım başımın etini yediler . hadi kaldırıyoruz diye

Son düzenleme:
$CIMG0251.jpg $CIMG0250.jpg $CIMG0249.jpg $CIMG0248.jpg $CIMG0256.jpg $CIMG0252.jpg $CIMG0255.jpg $CIMG0254.jpg $CIMG0253.jpg

çok hoşmuş :):)

demi :KK16::KK16: çok zarifler . türk filmlerinde türkan şorayın üstündekiler gibi:KK52:

bunlar 70lerden kalma altını çizeyim. iki tane daha var biri kırmızı diğeri pembe onları sandığı toparladığımız zaman çekerim ama zor gibi...

çok güzeller geçenlerde kayınvalidemde sandığını açtı onunkilerde aynen böyle :)

hihihihih nostalji çookk severim :) eski herşeyin bi asillliği var gbi geliyor bana :KK70::KK70: bunlarda öyleee

çok güzeller geçenlerde kayınvalidemde sandığını açtı onunkilerde aynen böyle :)

hihihihih nostalji çookk severim :) eski herşeyin bi asillliği var gbi geliyor bana :KK70::KK70: bunlarda öyleee

anneme diyorum heyt sen neymişsin . :KK1: zaten ne varsa eskilerde var.
çok zarif gecelikler valla böyle dikebilecek terzi bulsam diktiririm çeyizime saklarım.

2 tane daha var . belki birgün onlarıda eklerim :KK16:

Son düzenleme:
anneme diyorum heyt sen neymişsin . :KK1: zaten ne varsa eskilerde var.
çok zarif gecelikler valla böyle dikebilecek terzi bulsam diktiririm çeyizime saklarım.

2 tane daha var . belki birgün onlarıda eklerim :KK16:

ben kayınvalidemden aldım hepsini rengarenk miniler bile var bende dedim maşallah anne ne kadar da güzelmişşşş:KK33:
Ekle ekle çok hoşlar:)

ben kayınvalidemden aldım hepsini rengarenk miniler bile var bende dedim maşallah anne ne kadar da güzelmişşşş:KK33:
Ekle ekle çok hoşlar:)

bunları zaten erkek tarafı almış yani babannemler :KK1:
bir pembe var Marilyn Monreo nun elbisesi gibi dizde falandı o sanırım.kısa yok bizde ...
birde kırmızı var oda uzun ama iç gösteren cinsten :KK17:

sandıkta üstünde denk var malesef :KK43:

anneminde vardi boyle iki uc tane .
her sandigi acmasinda basina ususurduk kizkardesimle
sanki o kapak acilinca bir hayat cikiyor ordan ..30 sene oncesine acilan bi kapi ..

bunları zaten erkek tarafı almış yani babannemler :KK1:
bir pembe var Marilyn Monreo nun elbisesi gibi dizde falandı o sanırım.kısa yok bizde ...
birde kırmızı var oda uzun ama iç gösteren cinsten :KK17:

sandıkta üstünde denk var malesef :KK43:

bende eşimin bebeklik kıyafetlerini almak için açtırdım sandığı,oğlumuza giydiririim babasınınkileri diye:KK49:
bide baktım neler var neler:)takip edicem burayı birgün eklersin diye çok hoşuma gidiyor çünkü:26:
Kırmızıya da bayılırım en sevdiğim renk:)

bendede var annemın gecelıklerı uc bes takım dedem yurt dısından getırms annem bekar ıken bı kere dahı kullanmamıs bı tane narcıcegı var ona bayılıorum:KK70: ama oda pek seksu :KK70: tul bastan asagı

anneminde vardi boyle iki uc tane .
her sandigi acmasinda basina ususurduk kizkardesimle
sanki o kapak acilinca bir hayat cikiyor ordan ..30 sene oncesine acilan bi kapi ..

bende eşimin bebeklik kıyafetlerini almak için açtırdım sandığı,oğlumuza giydiririim babasınınkileri diye:KK49:
bide baktım neler var neler:)takip edicem burayı birgün eklersin diye çok hoşuma gidiyor çünkü:26:
Kırmızıya da bayılırım en sevdiğim renk:)

Çok doğru... Sandıktan bir hayat çıkıyor. El emeği göz nuru kanaviçeler , bebek kıyafetleri , kumaşlar , gecelikler, başları saten bağlanan yastık kılıfları , cırt pembe :KK1: örtüler ...Ah ne güzelmiş eskiden gerçekçiliği , ayrı bir güzelliği varmış her şeyin ...

Zor biraz o iki geceliği de fotoğraflamak daha dün üstlerine tavana kadar eşya attı annemler
Sandık açılmış haberim olmamış malesef :KK43:

bendede var annemın gecelıklerı uc bes takım dedem yurt dısından getırms annem bekar ıken bı kere dahı kullanmamıs bı tane narcıcegı var ona bayılıorum:KK70: ama oda pek seksu :KK70: tul bastan asagı

bekarken mi kullanmamış :KK1: evliyken mi ?
eskiden gecelikler pek asilmiş sende çek göster merak ettim seksü geceliği :KK34:

X