Kabızlığa Bitkisel Cözümler

Su ic kayisi ye hosaf ic lifli gid ile brslen hareket et olmadi bekunis ic ama karin agrisina hazir ol duphalac var eh iste olmadi magnezicalsin yada oyle bi sey toz var favorim agri sizi yapmiyor aksam yatmadan al sabah tuvalete cik iyi hosda. Hepsi anlik cozum ilaclar. Bu meret iyi bakteriler neden cogalmiyorda bizi bezdiriyor canimizdan heryer catlak patlak ustu yuvarlak oldu😅

Merhaba kabızlık sorunu bende yıllardır çekiyorum bekunıs isimli ilacı bende kullanıyorum ama hiç bişey olmaz diye bişey yok benim doktorum mecbur kalmadıkça kullanma bağırsak tembelliği yapar olmaz dedi kolonoskopi bile yaptırdım doktorun verdiği ilacı da kullandım ama nafile hala çözüm bulabilmiş değilim ama sanırım sıkıntı düzensiz ve sağlıksız beslenme tabi su da az içince bu sıkıntı ortaya çıkıyor böbrek problemim yüzünden gün içinde çok fazla su da içemiyorum Allah yardımcımız olsun inşallah bir önce kurtuluruz

Merhaba kabızlık sorunu bende yıllardır çekiyorum bekunıs isimli ilacı bende kullanıyorum ama hiç bişey olmaz diye bişey yok benim doktorum mecbur kalmadıkça kullanma bağırsak tembelliği yapar olmaz dedi kolonoskopi bile yaptırdım doktorun verdiği ilacı da kullandım ama nafile hala çözüm bulabilmiş değilim ama sanırım sıkıntı düzensiz ve sağlıksız beslenme tabi su da az içince bu sıkıntı ortaya çıkıyor böbrek problemim yüzünden gün içinde çok fazla su da içemiyorum Allah yardımcımız olsun inşallah bir önce kurtuluruz
Merhaba daha önce denediniz mi bilmiyorum, ben sabahları aç karnına bir kaşık zeytinyağı içip arkasından da bir bardak su içiyorum. Bunu her gün yapıyorum bağırsaklarım düzene girdi diyebilirim tabii dediğiniz gibi su içmek ve yürümek de önemli inşallah fayda sağlarsınız.

X