Saç Şekillendiriciler maşa

uranus_52

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Haziran 2011
4
0
maşa almak istyrm babyliss 2362 philips 4683 curlng iyon ve remingtonun inci tozlu bi maşası var bunlarn arasnda kaldm yardmcı olrsanz sevnrm

babylis 2325 olsun arkadaşım . ama gidip denemende lazım yerinde
Remington un o maşasını hiç duymadım. Ama remington iyidir yani benim düzleştiricide en memnun kaldığım marka .
Philips e bulaşma derim :)

ikiside çok iyi marka cnm ikisinide denedm ama bahsettgn modeller nasıl bılıorum bencee deneyıp al ben fonex aldm o da harıka bide bn fönün üzerıne yapıorm saçlarm kıwırck oldgu için önce duzleştrıorm snra yapıorm o zamn bıle tutuo onuda düşüneblrsn aslnda

Birde sana şöyle bir tavsiye vereyim . Saçların çok gür ve çok kalın telli değilse yüksek sıcaklık peşine düşme .
170 180 haydi haydi yeter. 200 c de su kaynıyor düşünsene saçların o sıcağa nasıl dayansın kırılır tabi :)
sürekli 200 230 dereceye maruz kalan saçlar yıpranır :)

Birde sana şöyle bir tavsiye vereyim . Saçların çok gür ve çok kalın telli değilse yüksek sıcaklık peşine düşme .
170 180 haydi haydi yeter. 200 c de su kaynıyor düşünsene saçların o sıcağa nasıl dayansın kırılır tabi :)
sürekli 200 230 dereceye maruz kalan saçlar yıpranır :)

teşekkr ederm canm ama dediğn gibi saçlarm kalın telli o yüzden 200 derecenin altnda olmasını istemiyorum sıcaklığının.

arzum buka iyonlu ar558 kesinlikle tavsiye ederim bu 19 mm olanı ar 540 modeliydi sanırım 25 mm. olanı bende 19 mm olan var çok aratırdım aldım arzum buka gerçekten çok çok güzel.soruna cevap değil ama :) gözönünde bulundur derim.çok memnnun kaldım 5 kademe ısı ayarıda var 150-230 arası

arzum buka iyonlu ar558 kesinlikle tavsiye ederim bu 19 mm olanı ar 540 modeliydi sanırım 25 mm. olanı bende 19 mm olan var çok aratırdım aldım arzum buka gerçekten çok çok güzel.soruna cevap değil ama :) gözönünde bulundur derim.çok memnnun kaldım 5 kademe ısı ayarıda var 150-230 arası

evet aldm sonunda arzum ar558 aldm dün.ama çalışırkn ses cıkarıo normal mi hepsnde mi var yoksa arızalımı ki:KK43:((((

X