beta hcg e önce 0veya 0.100 çıkıp sonra 2.teste hamile olan var mı?

ya kızlar moralim çok bozuldu. normalde bugün adet olmam gerekiyordu hala olmadım kan testi yaptırdım..herzamanki gibi negatife gittim kafa attım..ooof oof..:KK59:

sizleri görünce içime bir umut doğdu yine..acaba adetim gelmezde bende sonradan hamile olduğumu anlarmıyım,ne olur dua edin arkadaşlar..:KK50:

göğüslerim fazla acımıyor.sadece karnım çok ağrıyor.iki haftadırda çok feci bel ağrısı çekiyorum..

işte tüm bunlara ümitlenip test yaptırdım koskoca bir negatif aldım..:KK43:

aygunes umarım dilediğin gibi olur ve bir kaç gün sonra pozitif sonuç alırsın.:KK70: hidennisko ufak bir gebelik riski bile varsa gebe olmadığın kesinleşinceye kadar ilaç alma. Benim de migrenim ve taşikardim var. Tüm ilaçları bıraktım. Sonuç olumsuz bile olsa regl günü geçinceye kadar ilaç almayacağım. Özellikle migren ilaçlarının çok etkili olduğunu biliyorum. Ben de bazılarınız gibi erken tarihte test yaptım.:KK17: Ovulasyondan sonraki 11. gün ve adetime daha 5 gün var. Sonucum silik pozitif çıktı. Dayanamadım gidip kan verdim. Oysa yapmamak lazım kimyasal gebelik olabiliyor adet öncesi. Kan tahlilim yarın belli olacak. Dört yıl önce bir kimyasal gebeliğim olmuştu, dilerim bu ay hepimiz için sağlıklı bebekle sonuçlanacak gebelik haberlerimizi paylaşacağımız bir ay olur. :KK16:

Son düzenleme:
arkadaşlar slm kan testi yaptırıp negaif çıkanlar bizimle paylaşır mısınız daha sonra ne zaman hamile olduğunuzu. genellikle her sitede böyle konular var herkes ikilemde kalıyo biraz bizleri rahatlatır mısınız anne adaylarımız.....:KK49::KK59:

canım benmde aynı şekilde sat 2 hazirandı 4 haziranda kanda test baktım ne gatf p.tesi bi daha gitmeyi planlıyorum

Adetim bir hafta gecikince dr gittim.kan testi sonucum 1,20 çıktı.hamile değilim yani.2-3 gündür pembe-kahverengi 3-5 damla akıntım vardı.yerleşme kanamasıdır diye umut ettim.birde hamilelik belirtilerimde vardı.ama değilmişim. kan testine rağmen içimde garip bir his var.10 gün sonra bir daha test yaptıracağım sonuç negatif çıksa bile en azından ortalama hcg değerimi öğrenmiş olurum.

arkadaşlar 14 gün önce korumasız bi ilişki yaşamıştım ama tam bi ilişki değildi tek şüphem zevk suyu meselesi idi.dün adet olmam gerekirken bu sabah hala olamayınca idrar testi yaptım negatif çıktı.kan testine gittim 1.0 çıktı ama doktora giremedim bugün.adet olmazsam pazartesi gidecektim eve geldim adet olmuşum.sizce gebelik yoktur dimi? ilişkiden 14 gün sonra 1.0 negatif diye biliyorum ne dersiniz?adette oldum.tekrarlamayqa gerk var mı testi.?

ya benim baya karışık 14 ü iki gün az miktarda kahverengi akıntı 3 gün akabinda 5-6 saate damla damla pembe kan normal adetim 16 sı idi . ama 14 ünden taki düne kadar aşırı bel ağrısı filan hala adet yok doktor beta ya baktı 0.100 bir hafta daha bekleyelim dedi 12 si şüpheli ilişki belki geç yumurtlama olmuştur diyo benim ki çoooook enteresan bi durum....

canım yaa bende sendenim haziran 20 adet tarihimdi gelmedi test negatif, bir hafta sonra 4 gün süren kahverengi lekelenme bitti bir gün sonra kan testi 2.06 çıktı bende hala adet olmadım vee bir dahada test yaptırmadım moralim çok bozuluyor bakalım ayın 22 si bu ay adet olmam gereken tarih yani lekelenmeyi adet kabul ettim testler negatif çıkınca:KK43::KK43::KK43:

adeti hiç gecikmeyen biri olarak buay 5 gün geçti..
dün idrar testi yaptım kendim evde, ikinci cizgi belli belirsiz bir cizgi..
hemen kan tahlili yaptırdım koca bir sıfır!!!!
bebek varsa da plansız bir hamilelik olacak zaten, ama acaba kan tahlili yanılır mı? ya da yanlış olabilir mi?bunu bilmem lazım,çünkü kullanmam gereken migren ilaçlarım var , nöroloji doktorum emin olana kadar kesinlikle ilaçları kullanma dedi

ilişkiden 12 gün sonra yapılan kan testi doğru sonucu verir diyor doktorlar.bende 14 gün sonra yaptırdım 1.0 sonucunu aldım.yarn yine doktora gidip soracağım çünkü ben bebek istemiyorum.sende biraz bekle istersen ve tekrar et bebek varsa zarar görmesin ilaçtan.

Merhaba arkadaşlar, ben forumlardaki yazıları takip ediyorum ve gerçekten çok faydası oluyor.Hepinize çok teşekkür ederim. Benim de bir sorum var.Cevap verirseniz çok sevinirim.
Ben 13 Ağustosta dr gittim. Ve doktorum sol yumurtamın çatladığını söyledi. Sonra doğru zamanı da bildiğimiz için ,açıkcası bu ay için çok umutlandık. Ben ayın 23'ünde yani adetime 4 gün kala kan testi yaptırdım; test sonucu 2,49'du yani negatif. 0-5 arası negatif oluyormuş. Ama vücudumun bana verdiği sinyaller tam tersini söylüyor. Göğüslerde şişlik- kaşıntı, şiddetli kasık ağrıları (10 gündür), yorgunluk-uyku hali, hafif depresif bir hal-bişey yapmak istememek , kabızlık:KK43: gibi. Kan testine güveniyorum ama genede içimden umutlanmadan da edemiyorum. Benim durumumda olan var mı?

Kızlar bende de göğüslerde şişlik acı var adet donemındekınden fazla sankı kasık agrısı var adetıme 5 gun kala b hcg baktırdım 0.28 cıktı bu 3.denemem ıyıce umutsuzluga kapıldım ama belırtı de var sankı bazı sıtelerde 5 gun kala b hcg 16 dıyenller olunca kesın yok dıyorum bı yandan olduguna ınanmak ıstıyorum sizce bu sonuca güüvenmelı mıyım 30 agustos adet gunum bakalım ne olacak?

Merhaba arkadaşlar, ben forumlardaki yazıları takip ediyorum ve gerçekten çok faydası oluyor.Hepinize çok teşekkür ederim. Benim de bir sorum var.Cevap verirseniz çok sevinirim.
Ben 13 Ağustosta dr gittim. Ve doktorum sol yumurtamın çatladığını söyledi. Sonra doğru zamanı da bildiğimiz için ,açıkcası bu ay için çok umutlandık. Ben ayın 23'ünde yani adetime 4 gün kala kan testi yaptırdım; test sonucu 2,49'du yani negatif. 0-5 arası negatif oluyormuş. Ama vücudumun bana verdiği sinyaller tam tersini söylüyor. Göğüslerde şişlik- kaşıntı, şiddetli kasık ağrıları (10 gündür), yorgunluk-uyku hali, hafif depresif bir hal-bişey yapmak istememek , kabızlık:KK43: gibi. Kan testine güveniyorum ama genede içimden umutlanmadan da edemiyorum. Benim durumumda olan var mı?

Canım su an da senınnle aynı belırtılerı tasıyorum kabızlık kasık ağrısı göğüslerde şişme bende 5 gün kala baktırdım 0.28 yok gorunuyo ama bana varmıs gıbı gelıyo 30 agustos adet tarıhım bakalım ınsallah ıkımızın belırtılerının aynı olması hayra işarettir...:KK66:

vauuuv aradığım konuyu buldum!!
düzensiz adet dönemim evlenince 33-34.günde düzene girmişti ama geçen ay 45.günde oldum bu ay da 39.gündeyim
geçen ay testte birşey çıkmadı, biraz da stresli bir dönemimdi ondan herhalde dedim
ama bu ay tekrar test yaptıramadım tatile çıktığımız için
günlerdir kasık ağrım ve göğüslerimde şişme var
idrar testi yapa yapa yalama oldum negatif görmek istemiyorum

idrar testini ille sabah mı yapmak lazım?
akşam yapasım var çok :S

Selm canım ne guzel Allahım kucagınada almayı nasip eder inşallah..
benım adetlerim cok duzensız son adet gunlerim şöyle 30-33-34-41 günde bır adet görmusum o yuzden gecıp gecmedıgınız anlayamıyorum
adetımın 35. günü test yaptırdım 0.11 cıktı normalde 0.01 cıkardı kan testlerim o yuzden kafamda acabalar olustu acıkcası
bugün adetımın 38. günü ve hala adet olmadım inşallah bende hamıleyımdır diyorum
bana umut oldun arkadasım paylasımın ıcıntesekkürler:KK16:

cnm eğer son zamanlarda bu tür gecikmelerin basladıysa hamile kalman yakındır bence cünkü ben 2 defa da öyle oldum 4 ay boyunca gecikmeye basladım sonra hamile kaldım:26:

vauuuv aradığım konuyu buldum!!
düzensiz adet dönemim evlenince 33-34.günde düzene girmişti ama geçen ay 45.günde oldum bu ay da 39.gündeyim
geçen ay testte birşey çıkmadı, biraz da stresli bir dönemimdi ondan herhalde dedim
ama bu ay tekrar test yaptıramadım tatile çıktığımız için
günlerdir kasık ağrım ve göğüslerimde şişme var
idrar testi yapa yapa yalama oldum negatif görmek istemiyorum

idrar testini ille sabah mı yapmak lazım?
akşam yapasım var çok :S

az önce baska bi arkadasa daha söyledim eger gecikmelerin basladıysa yakında hamile kalırsın cnm bi de sabah ben sabah yaptığımı hiç hatırlamıyorum ama varsa var cıktı yoksa yok akşamda yapsan cıkr

Adetimi 2 gün geçmişti yaptırdım 0,3 çıktı yani negatif...Adetimi 1 hafta geçtikten sonra yaptık 165,4 çıktı yani pozitif şimdi 1,5 aylık hamileyim Allahım sanada ve isteyen herkese versinn:nazar:

hayırlı uğurlu olsun canım benimde kafam karman karışık. benim dün adet olmam gerekiyordu ama olmadım bu ay 2 kez korunmadan eşimle birlikte olduk, adet olmayınca bugün önce idrar testi yaptım hafif bir çizgi çıktı sonra dayanamadım kan tahlili yaptırdım 1,77 çıktı yaniş negatif bugüne kadar hiç adetim gecikmezdi ve olacağıma dairde hiçbir belirti yok. eğer hamile kaldıysam bu 1 eylüle denk gelir çünkü korunmadan o gün birlikte olduk yani benim ovulasyon günüme denk geldi. 13 günde kanda belli olmama durumu varmı gebeliğin??

herkese merhabalar
bende adet günümde kan testi yaptırdım 0.02 çıktı.ama adet gecikmesi bu gün 3.gün.hala adet olmadım ve karnıma ara sıra sancı vuruyor.bu gün yogun bir şekilde sümüksü bir akıntı geldi,sanki yeni yumurtlamışım gibi.bu forum bana ümit oldu,inşallah ben de hamiş kalırım

arkadaslar 11 eylülde adet olmam lazımdı ama gelmedi. 16 eylülde beta hcg yaptırdım 1.20 yani negatif cıktı :KK43: ama adetim hiç gecikmezdi. sizce hamile miyim tekrar test yaptırsam mı

adet günümde yani dün 2.00 çıktı hcg..hala adet olmadım olmak istemiyorum zaten!!
acaba bnmkide öle yükselir mi dersiniz??

İliskiden 10 gun sonra idrar testi Ki adetime 1 hafta vardi negatif cikti. Guvenmeyip sonuca kan tahlili yaptirdim onada negatif dediler aradan tekrar bi 10 gun gecti baktim regl olmadim yeniden idrar testi yaptim baktim belirsiz cift cizgi ertesi gun kan testi yaptirdim beta hcg 936 :)) yani hamisimmmmmmmmmmmm :)) 7 haftalik suan ve cok heyecanliyimmmm .......:KK49::KK49::KK49:

İliskiden 10 gun sonra idrar testi Ki adetime 1 hafta vardi negatif cikti. Guvenmeyip sonuca kan tahlili yaptirdim onada negatif dediler aradan tekrar bi 10 gun gecti baktim regl olmadim yeniden idrar testi yaptim baktim belirsiz cift cizgi ertesi gun kan testi yaptirdim beta hcg 936 :)) yani hamisimmmmmmmmmmmm :)) 7 haftalik suan ve cok heyecanliyimmmm .......:KK49::KK49::KK49:

hayırlı olsun canım çok güzel bir durum yaşamışsın heyecanlı yani.allah sağlıklı olarak kucağına almayı nasip etsin benm durumda buna benzer ama ben adet günümde yaptrdım 2 çıktı bekliyorum şuan

hayırlı olsun canım çok güzel bir durum yaşamışsın heyecanlı yani.allah sağlıklı olarak kucağına almayı nasip etsin benm durumda buna benzer ama ben adet günümde yaptrdım 2 çıktı bekliyorum şuan

Umarim hayirli olur canim benim iyi haberlerini ver bizlerede :)

X