Happynews'tan sonunda mutlu haberler var :)

Happynews

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Aralık 2010
101
9
Sevgili Arkadaşlar, :KK64:

Bunları yazdığıma inanamıyorum! Hamileyim :KK52::KK52::KK52:

Bu 3. denememdi, neredeyse tam 1 senedir uğraşıp didinip ağlıyordum. Burdaki herkese çoook teşekkür ederim, zaman oldu bana en yakın dostlarımdan daha iyi dostluk yaptınız, umut verdiniz. Ben de henüz mutlu sona ulaşamamış arkadaşlara ümit vermek için yazıyorum.
Bugün 12. günüm, değerlerim 370
Bir sürü belirti oldu, her dakika belirti aradığım için işinize yarayabilir diye yazıyorum
Transferin 4. günü kusmaya yakın mide bulantısı ve devam eden günlerde mide hassasiyeti
Son 2..gündür ayak üşümesi
Son 3-4 gündür 36.8 - 37.1 ateş
Kasıklarıma ve rahmime giren korkunç ağrılar, göğüste hassasiyet
Cirinone jel aralarda koyu yeşil siyah renklerinde geri geldi
9. gün çok hafif pembe pembe akıntı (regl oldum sandım yüreğime indi!) :KK50:
Susuzluk, baş ağrısı
Mide yanması

Daha önce negatif çıktığında bunlardan sadece kasıklarda ağrı ve göğüste hassasiyet olmuştu.

Zor geçen 12 günde hep kendimi dinlediğim için tüm belritileri çok net biliyorum. Allah herkese bu en güzel haberi vermeyi en kısa zamanda nasip etsin inşallah.
Bundan sonra Allah'tan bir sorun çıkmazsa 'bebeği ile bekleyenler' bölümüne terfi ediyorum :KK19:

2 ve 3. deneme arasında 3 ay ara vererek hipnoz terapi aldım, bütün bilinçaltımı temizlettim,6-7 kere gittim. Bu sefer o kadar rahat sakin huzurlu idim ki anlatamam. Ben lotus kadınlar klübü ( bakınız internet) web sitesinden randevu aldım ve o şekilde başladım. Hararetle tavsiye ederim.

Herkese sevgiler, :KK54:

Happynews finally! :KK49:

çok sevindim maaşallah, allah nazarlardan saklasın cnm, benimde 3. denemem olacak, busefer dondurulmuş deniycem, banada dua et lütfen ya, sana soracağım soru transferden sonra uyuma şeklin nasıldı hep sırt üstümü yattın, yoksa sağa sola döndünmü ve kaçıncı gün duş aldın?

çok sevindim maaşallah, allah nazarlardan saklasın cnm, benimde 3. denemem olacak, busefer dondurulmuş deniycem, banada dua et lütfen ya, sana soracağım soru transferden sonra uyuma şeklin nasıldı hep sırt üstümü yattın, yoksa sağa sola döndünmü ve kaçıncı gün duş aldın?

Sowaycim sana da nasip etsin inşallah
transfer sonrası 3. gün duş aldım
valla ben çok hareketli bir insanımdı, her türlü uyudum
amailk başından beri yumurtalığımda iğnelerden toplamadan önce ağrılar oluştuğundan beri
kalın yorganımı ince uzun boru haline getirip hep sol tarafıma doğru ağırlığımı yorgana doğru vererek uyudum. ama bunun
dışında binlerce değişik pozisyonum oldu, her gece pek çok kere zıplayarak değiştiriyordum
o yüzden çok kafana takma yatma pozisyonlarını

çok sevindim canımmm, allah tamamına erdirsin inşallah,
bende bugün gördüm 5 haftalıkmışım ve kalp atışı başlamıştı muhteşem birşey bu allah sağlıkla kucagımıza almamızı nasip etsin,

bak belirtilere gelince,

bende de ilk günden itibaren garip bir bulantı oldu ama ilaçlardan dediler, sonra inanılmaz susuzluk oldu gene ilaçlardan dediler, sonra ayak üşümesi feciydi buna birşey diyemediler:),
kasıklarda ağrı ve gaz sancısı feci oldu , ama bende hiç leke yada akıntı olmadı , belki jel kullanmadıgım için,

degerin çok güzel benim 12. gun 100 çıkmıştı, allah tamamına erdirsin canım,
o bilinçaltı olayını bende yaptım ama farklı bir ekip ve bilgiyle, birde ben sufi nefes telniklerini uyguladım, tavsiye ederim ,
ama gel görkü ilk ultrasona giderken heyecan ve korkudan bayılcaktım o ayrı:)))))))))

sevgili arkadaşlar, :KK64:

Bu 3. Denememdi, neredeyse tam 1 senedir uğraşıp didinip ağlıyordum. Burdaki herkese çoook teşekkür ederim, zaman oldu bana en yakın dostlarımdan daha iyi dostluk yaptınız, umut verdiniz. Ben de henüz mutlu sona ulaşamamış arkadaşlara ümit vermek için yazıyorum.
Bugün 12. Günüm, değerlerim 370
bir sürü belirti oldu, her dakika belirti aradığım için işinize yarayabilir diye yazıyorum
transferin 4. Günü kusmaya yakın mide bulantısı ve devam eden günlerde mide hassasiyeti
son 2..gündür ayak üşümesi
son 3-4 gündür 36.8 - 37.1 ateş
kasıklarıma ve rahmime giren korkunç ağrılar, göğüste hassasiyet
cirinone jel aralarda koyu yeşil siyah renklerinde geri geldi
9. Gün çok hafif pembe pembe akıntı (regl oldum sandım yüreğime indi!) :KK50:
Susuzluk, baş ağrısı
mide yanması

daha önce negatif çıktığında bunlardan sadece kasıklarda ağrı ve göğüste hassasiyet olmuştu.

Zor geçen 12 günde hep kendimi dinlediğim için tüm belritileri çok net biliyorum. Allah herkese bu en güzel haberi vermeyi en kısa zamanda nasip etsin inşallah.
Bundan sonra allah'tan bir sorun çıkmazsa 'bebeği ile bekleyenler' bölümüne terfi ediyorum :KK19:

2 ve 3. Deneme arasında 3 ay ara vererek hipnoz terapi aldım, bütün bilinçaltımı temizlettim,6-7 kere gittim. Bu sefer o kadar rahat sakin huzurlu idim ki anlatamam. Ben lotus kadınlar klübü ( bakınız internet) web sitesinden randevu aldım ve o şekilde başladım. Hararetle tavsiye ederim.

seni canı gönülden tebrik ediyorum.hayırlısı ile kucağına almanı dilerim.bende 2 kere hipnoz yaptırdım kendimi rahatlatmak için yarın tedaviye başlıyorum ancak baştan rahat gibiydim şuan sanki stres olmaya başladım.diğer tedavilerimdede stres yapmıştım kendini sakin tutmak için neler söyledin acabalar oluştumu kafanda çünkü hipnoz tedavimde acaba demiyeceksin demişti doktor

çok sevindim canımmm, allah tamamına erdirsin inşallah,
bende bugün gördüm 5 haftalıkmışım ve kalp atışı başlamıştı muhteşem birşey bu allah sağlıkla kucagımıza almamızı nasip etsin,

bak belirtilere gelince,

bende de ilk günden itibaren garip bir bulantı oldu ama ilaçlardan dediler, sonra inanılmaz susuzluk oldu gene ilaçlardan dediler, sonra ayak üşümesi feciydi buna birşey diyemediler:),
kasıklarda ağrı ve gaz sancısı feci oldu , ama bende hiç leke yada akıntı olmadı , belki jel kullanmadıgım için,

degerin çok güzel benim 12. Gun 100 çıkmıştı, allah tamamına erdirsin canım,
o bilinçaltı olayını bende yaptım ama farklı bir ekip ve bilgiyle, birde ben sufi nefes telniklerini uyguladım, tavsiye ederim ,
ama gel görkü ilk ultrasona giderken heyecan ve korkudan bayılcaktım o ayrı:)))))))))

senide tebrik ediyorum.kalp atışınıda dumuşsun ne kadar güzel bir duygudur.sufi nefes tekniği dediğin nedir acaba

seni canı gönülden tebrik ediyorum.hayırlısı ile kucağına almanı dilerim.bende 2 kere hipnoz yaptırdım kendimi rahatlatmak için yarın tedaviye başlıyorum ancak baştan rahat gibiydim şuan sanki stres olmaya başladım.diğer tedavilerimdede stres yapmıştım kendini sakin tutmak için neler söyledin acabalar oluştumu kafanda çünkü hipnoz tedavimde acaba demiyeceksin demişti doktor

Perlanore bana özellikle hipnoz için 3 ay ara ver, o arada hipnoz terapini yaptır demişlerdi, tabii bunu yapan da varmış yapmayan da.. ben o kadar çok tüp bebek olayından nefret ediyordum ki 3 ay arayı duyunca ohh 3 ay daha rahatım diye teklifin üzerine atlamıştım.

Rahatlatma tekniği olarak ; son terapimde olumlama yaptık. Elimi yumurtalıklarımın üzerine koyup onların böyle üzüm salkımı gibi büyüyüp geliştiğini hayal et dediler, sonra büyüyorlar ve hayalinde onların senden alındğını eşinin spremleriyle buluştuğunu orda bölündüğünü ve tekrar sana geri konduğunu düşün ve karnının yavaş yavş büyüdüğünü hayal et dediler. bunu tüp başladığı gün itibari ile yapmaya başladım. sabah akşam dediler ama ben ancak akşamları yapabiliyordum
bir de transfer günü şansına çok güzel ayçiçekleri gördük kocamla. 2 tane aldık ve tam karşıma koydum. Ondan sonra da rahmimin kocaman yemyeşil güzel bahçe olarak gördüm ve orada oynayan iki tane ay çiçeği. ve o ayçiçeklerini her düşündüğümde haydi oynayın ve güzel bir yer bulun yerleşin dedim. sonra da hep aklımda bir yerlere tutunmuş popolarını oynatan ayçiçeklerini düşündüm.. düşüncenin herşeyden çok daha önemli bir rol oynadığına eminim. düşünmek aslında istemektir, sürekli güzel düşünürsek hep istemiş oluruz.
Çok güzel bir hikaye vardır, Bir adam sürekli bir ev almak istiyormuş sürekli Allah'tan bunu istiyormuş sonunda bir gün bakmış olmuyor, vazgeçmiş. Allah'a sormuşlar bak kulun senden ne kadar çok bir ev istedi, ne kadar çok ağladı niye vermedin diye.. O da demiş ki ' verecektim ama istemekten vazgeçti'
Biraz tevekkül sahibi olup ne geliyorsa Allah'tan diyip ama istemekten de hiç vazgeçmemek lazım sanırım.

Lavanta seni çooook tebrik ederim, benim ki de 5 hafta içerisinde sanırım. Berabere gidiyoruz yani :)

SEvgiler,
Happynews

Perlanore bana özellikle hipnoz için 3 ay ara ver, o arada hipnoz terapini yaptır demişlerdi, tabii bunu yapan da varmış yapmayan da.. ben o kadar çok tüp bebek olayından nefret ediyordum ki 3 ay arayı duyunca ohh 3 ay daha rahatım diye teklifin üzerine atlamıştım.

Rahatlatma tekniği olarak ; son terapimde olumlama yaptık. Elimi yumurtalıklarımın üzerine koyup onların böyle üzüm salkımı gibi büyüyüp geliştiğini hayal et dediler, sonra büyüyorlar ve hayalinde onların senden alındğını eşinin spremleriyle buluştuğunu orda bölündüğünü ve tekrar sana geri konduğunu düşün ve karnının yavaş yavş büyüdüğünü hayal et dediler. bunu tüp başladığı gün itibari ile yapmaya başladım. sabah akşam dediler ama ben ancak akşamları yapabiliyordum
bir de transfer günü şansına çok güzel ayçiçekleri gördük kocamla. 2 tane aldık ve tam karşıma koydum. Ondan sonra da rahmimin kocaman yemyeşil güzel bahçe olarak gördüm ve orada oynayan iki tane ay çiçeği. ve o ayçiçeklerini her düşündüğümde haydi oynayın ve güzel bir yer bulun yerleşin dedim. sonra da hep aklımda bir yerlere tutunmuş popolarını oynatan ayçiçeklerini düşündüm.. düşüncenin herşeyden çok daha önemli bir rol oynadığına eminim. düşünmek aslında istemektir, sürekli güzel düşünürsek hep istemiş oluruz.
Çok güzel bir hikaye vardır, Bir adam sürekli bir ev almak istiyormuş sürekli Allah'tan bunu istiyormuş sonunda bir gün bakmış olmuyor, vazgeçmiş. Allah'a sormuşlar bak kulun senden ne kadar çok bir ev istedi, ne kadar çok ağladı niye vermedin diye.. O da demiş ki ' verecektim ama istemekten vazgeçti'
Biraz tevekkül sahibi olup ne geliyorsa Allah'tan diyip ama istemekten de hiç vazgeçmemek lazım sanırım.

Lavanta seni çooook tebrik ederim, benim ki de 5 hafta içerisinde sanırım. Berabere gidiyoruz yani :)

SEvgiler,
Happynews

Umarım hersey cok guzel gider ve bebegini kucagına alırsın.

Anattıgın hikayenin aynısını dun yaşadım. Allaha isyan ettim. Bu kadar cok isterken sen beni duymuyorsun dedim. Ettiğim duaların haddi hesabı yok. Butun aile buna odaklanmış gibiyiz. Her koldan dualar ediliyor, adaklar adanıyor. Ama maalesef sonuc alamıyoruz. Burada yazılanları okudukca daha yeni başlıyoruz diye dusunuyorum ama ben yıllardır cocuk istiyorum. Birturlu ozel hayatımı duzene sokup rahatlayamadım bu zamana kadar.
Olumlama yonteminin faydasına ben de inanıyorum ama aldıgım hormonlar pek de olumlamaya yardımcı olmuyor diye dusunmustum. Transfer sonrası yapılan progesteron igneleri insanı cok agresiflestiriyor ve hassaslastırıyor. Yanlış mı dusunuyorum acaba? Ama bu sefer dersimi aldım galiba. Simdi konusmak kolay belki ama ikinci denememde sakin olmaya daha cok calısacagım. Cunku doktor bu işin %50si psikolojik dedi. Ama kendisinin psikolojiden anlamaya niyeti yok. Koyun gibi guduldum resmen. O yuzden degistirecegim o doktoru.

Dua ederken hep benim ve benim gibi hisseden tum kadınlarım isleri rast gitsin Allahım diyorum.

Sevgiler

Bu 3. denememdi, neredeyse tam 1 senedir uğraşıp didinip ağlıyordum. Burdaki herkese çoook teşekkür ederim, zaman oldu bana en yakın dostlarımdan daha iyi dostluk yaptınız, umut verdiniz. Ben de henüz mutlu sona ulaşamamış arkadaşlara ümit vermek için yazıyorum.
Bir sürü belirti oldu, her dakika belirti aradığım için işinize yarayabilir diye yazıyorum
Transferin 4. günü kusmaya yakın mide bulantısı ve devam eden günlerde mide hassasiyeti
Susuzluk, baş ağrısı
Mide yanması

Daha önce negatif çıktığında bunlardan sadece kasıklarda ağrı ve göğüste hassasiyet olmuştu.

Bundan sonra Allah'tan bir sorun çıkmazsa 'bebeği ile bekleyenler' bölümüne terfi ediyorum :KK19:

2 ve 3. deneme arasında 3 ay ara vererek hipnoz terapi aldım, bütün bilinçaltımı temizlettim,6-7 kere gittim. Bu sefer o kadar rahat sakin huzurlu idim ki anlatamam. Ben lotus kadınlar klübü ( bakınız internet) web sitesinden randevu aldım ve o şekilde başladım. Hararetle tavsiye ederim.

Happycim tebrikler canım cok sevındımm allah tamamına erdirsin:nazar::nazar::nazar: bende homapati yi arastırmıstım fakat suan doğal yolla denıyoruz bakalım umarım gerek kalmaz:))))))))

Selamlar! Hamileliğini kutlarım. Allah tamamına erdirsin ,inşallah! Benim de başımdan 2 kere başarısız tüp bebek denemesi geçti. Seda Diker'i araştırdım ve gitmeye karar verdim. Fakat bir gidenden tavsiye almak istedim önce.Çünkü vizite ücreti 6-7 kez gidildiğini varsayarsak bir hayli pahalı. Internette başka hiçbir danışan yorumuna da rastlayamadım.Gerçi tavsiye ettiğini forumda yazmışsın ama ben yine de daha detaylı bilgi almak istedim senden. Seda Dikerle mi yaptın seanslarını ve bilinçaltı temizliği gerçekten etkili bir yöntem mi, eşini de herhangi bir seansa çağırdılar mı? Sadece bebek konusunda mı bilinçaltı temizliği yapılıor yoksa genel mi ? biraz bilgi verirsen çok sevinirim. tekrar tebrikler...

Selamlar! Hamileliğini kutlarım. Allah tamamına erdirsin ,inşallah! Benim de başımdan 2 kere başarısız tüp bebek denemesi geçti. Seda Diker'i araştırdım ve gitmeye karar verdim. Fakat bir gidenden tavsiye almak istedim önce.Çünkü vizite ücreti 6-7 kez gidildiğini varsayarsak bir hayli pahalı. Internette başka hiçbir danışan yorumuna da rastlayamadım.Gerçi tavsiye ettiğini forumda yazmışsın ama ben yine de daha detaylı bilgi almak istedim senden. Seda Dikerle mi yaptın seanslarını ve bilinçaltı temizliği gerçekten etkili bir yöntem mi, eşini de herhangi bir seansa çağırdılar mı? Sadece bebek konusunda mı bilinçaltı temizliği yapılıor yoksa genel mi ? biraz bilgi verirsen çok sevinirim. tekrar tebrikler...

ben de bu soruların cevaplarını merak ediyorum.seans ücreti hakkında bilgisi oln var mı?bazı psikologlar,daha fazla para kazanmak için,süreci uzatıyorlar ve artık sende yoruluyorsun sonuç alamamaktan.umarım,seda diker böyle değildir.bilgisi,deneyimi olan cevaplarsa sevinirim.

Susuzluk, baş ağrısı
Mide yanması

Merhaba çok uzun zaman olmuş ama umarım görürsünüz bugün transferimin 9. Günü dün birden üşüme ve mide bulantısı oldu benim de ayaklarım üşüdü ve ürperti gibi geldi karnım da çok sğrıdı kadıklarıma bacaklarıma vurdu ağrısı siz de benze şeyler yaşamışsınız

Susuzluk, baş ağrısı
Mide yanması

Merhaba 1ve 2 denemeden farkli 3. Denemede ekstra bisey yaptiniz mi kullandiginiz vitamin ya da farkli bir islem

X