Deri koltuktan tükenmez kalem lekesi nasıl çıkar?

senaykaya

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Haziran 2010
170
0
Kızım krem rengi koltuğu tükenmez kalemle çizdi:KK43: amway kullanan varmı tek umudum o çıkarır diyorlar...

deriden tükenmez kalem çıkarması çok zordur ben deri ceketimi sile sile boyası çıktı
izmirde bir deri firmasına kargoladım ceketim nerdeyse ilk aldıgım gün gibi geri geldi hiç boşuna uğraşma bence mehtap ikinizde kıriz yaparsınız istersen yasemine sor izmir töre deri firmasına mail atabilirsin yardımları olabilir.
istersen bende ilgilenebilirim hafta sonu tıklarsın okey:)

Tv de saç spreyini duymuştum ama denemedim benimde krem koltuk takımım vardı herşeyi denedim amwayide işe yaramıyorlar
bikaç kez sıvı arap sabunuyla silmiştim o çok güzel temizliyordu tertemiz yapıyor ama lekeler çıkmıyor

deride işe yarar mı bilmiyorum ama benim kızımda kumas koltuklarımı boyle gayet guzel bastırarak hemde tukenmez kalemle cızmıstı sır asprins aldım onunla sildim hıc izi bile kalmadı evin her köşesinde onu kullanıyorum artık hemde cok ucuz bişi 2 tl mi 3 tl mi neydi .. markette gorursen eger arkasını oku gerekirse koltugun gorunmeyen bi yerınde dene ki zarar verip vermediğini anlarsın ..

ben nelerle temizlemeye çalıştıysamda cıkmadı... dünde yeni bi çizik atmış :KK43:( bitek sac spreyini denemedim istersen bi onu dene..

X