Eski sevgilimin beni hala sevip sevmediğini nasıl anlarım?

orion00

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
20 Haziran 2011
37
0
:KK50: eski sevgilime formspringden bir soru sordum mutluluk ıcın ask gereklımıdır diye oda su cevabı vermiş : aşık değilken mutlu olabilirsin. Ara sıra neden ben aşık değilim diye soruyor insan ve aşksız yaşayabildiğin o mutluluk kendini boşlukta hissettirebiliyor bazen . Sonra aşık olan insanların olmayan insanlardan daha çok multu olduğu gibi daha da çok üzüldüğü günlere sahip oldugunu anlıyorsun ve yoluna devam ediyorsun olay bu. ben hala sevmiyorum onu yani eğer bu cevaptan benı sevmediği anlasılıyorsa üzülmem. ama anlamadım burda bana nası bi mesaj vermek istediğini :/

:KK50: ben hala sevmiyorum onu yani eğer bu cevaptan benı sevmediği anlasılıyorsa üzülmem. ama anlamadım burda bana nası bi mesaj vermek istediğini :/

Konu başlığını görünce ("eski sevgilimin beni sevip sevmediğini nasıl anlarım?") "Eski sevgili, sevse ne olur sevmese ne olur, sevilmeye değse eski olmazdı" yazmaya geldim...

Siz "Sevmiyorum onu, o da sevmiyorsa üzülmem" demişsiniz... Ortada ilişki kalmamış, siz de artık sevmiyormuşsunuz,bu durumda neyi öğrenmek istiyorsunuz?... :KK51:

aklı sıra felsefe yapmaya çalışmış

şu söz gibi olmuş ;
unutma, unutulanlar unutanları asla unutmazlar :KK19::KK9:

''peki sen mutlu musun?'' diye sor ordan anlarsın, tabii dürüstçe cevap verir mi bilemem:)

Konu başlığını görünce ("eski sevgilimin beni sevip sevmediğini nasıl anlarım?") "Eski sevgili, sevse ne olur sevmese ne olur, sevilmeye değse eski olmazdı" yazmaya geldim...

Siz "Sevmiyorum onu, o da sevmiyorsa üzülmem" demişsiniz... Ortada ilişki kalmamış, siz de artık sevmiyormuşsunuz,bu durumda neyi öğrenmek istiyorsunuz?... :KK51:

ben birşeyler hissetmesemde yinede merak ediyorum beni sevip sevmediğini çünkü daha 5 gün oldu ayrılalı ve böyle şeyler yazması benim kafamı meşgul etti merak ediyorum neden merak ettiğimi bilmiyorum ama bana olan duygularını öğrenmek istiyorum sadece..

eski sevgilin açıklayacak olursak şöyle demiş:

"aşksız mutluluk olur. ancak insan o duygunun yokluğunu sorgulayıp, bir boşluk sahibi olabilir. fakat sonra etrafını izler ve aşık olan insanların aşık olmayan insanlardan daha mutlu olduğunu görür ama sadece bunu görmekle kalmaz aynı zamanda çok fazla acı çekip üzüldüklerini de görür. bu dengedir. ikisi arasındaki eşitliktir. ve yoluna "aşksız" olarak devam eder ve aynı mutluluğu yaşar."

ayrıca diğer arkadaşlara katılıyorum, eski artık. ne düşündüğü senin umurunda olmamalı... ayrılığın taze olmasına bağlıyorum bu durumu :)

eski sevgilin açıklayacak olursak şöyle demiş:

"aşksız mutluluk olur. ancak insan o duygunun yokluğunu sorgulayıp, bir boşluk sahibi olabilir. fakat sonra etrafını izler ve aşık olan insanların aşık olmayan insanlardan daha mutlu olduğunu görür ama sadece bunu görmekle kalmaz aynı zamanda çok fazla acı çekip üzüldüklerini de görür. bu dengedir. ikisi arasındaki eşitliktir. ve yoluna "aşksız" olarak devam eder ve aynı mutluluğu yaşar."

ayrıca diğer arkadaşlara katılıyorum, eski artık. ne düşündüğü senin umurunda olmamalı... ayrılığın taze olmasına bağlıyorum bu durumu :)

evt canım cook haklısın bende aynen böyle dusunmustum :) evet umrumda değil artık ve aklmdakı soru işaretlerini giderdiğiniz için hepinize teşekkür ederim

X