Maske Tarifleri İnanmayacaksınız ama sarmısakla göz rengim açıldı :)

Evde Yapılabilen Doğal Cilt Bakımları Kolay yüz maskesi, Basit Kolay Cilt Maskeleri , Yüz Maskesi, sivilce maskesi, en iyi maske tarifleri, cilt lekeleri, en iyi yüz maskesi, yüz temizleme maskesi, ev yapımı doğal yüz maskeleri, cilt beyazlatma, evde yapılan yüz maskeleri, siyah nokta
valla benim koyu kahve gözler 1 sene sarımsak yutsam bile değişceğini sanmıyorum, ela gözlü olsam denerdim hani yeşile döner falan diye deneyenler lütfen sonucu yazsın merak ediyorum:KK51:

ya tatlım eğer ela gözlerin mavi olursa bana haber ver ben de yaparım :KK66:
çünkü zaten ela bazen yeşile dönebilen bi renktir, belki ozamana denk gelmişsindir.. ayrıca elayı da çok severim :KK52:
neyse tatlım gene de paylaşım için teşekkürlerrr :KK51:

kızlar buda birşey mi?ben domates yediğim zaman kırmızı renge döner göz rengim kavun yadiğimdeyse sapsarı herkes sorar ama söylemem sadece bu konuyu açan arkadaşı çok samimi buldum benden de samimi bir öneri olsun dedim:KK51:

Konu sahibinin ne çıkarı olabilir biri mantıklı bir şey söylesin allasen
İnanmıyorsanız saygı duyun uygun bir dille belirtin
Hemen dalgaya vurup tartışma yaratmakla ne geçiyor elinize
Gülünecek taraf sizsiniz haberiniz yok
Ne saçma kişilikler var ya..

Son düzenleme:
ay çok şaşırdım :KK53: konuyu art nıyetle actıgını dusunmuyorum ben de ela gözlüyüm güneş ışığında falan yemyeşil oluyo belki ışıktan kaynaklanan bi durumdur canım ya bi resim koysan görsek keşke. oluyosa walla sarımsakları bütün bütün yutarım :KK66:

ASlında sarımsak yutan bu topikte vardır illaki onlar görse konuyuda yorum yapsa...
Çevrenizde hiç yokmu sarımsak yutan sorabilirsiniz!
Ben okadar çok şey okudumki bu tarz şaşırmadım oyüzden...:KK66:

saygı duyup samimi olarak cevaplayan arkadaşlarıma teşekkürler...deneyenler olursa da bekliyorum :KK34:fotoğraf zaten yükleyemiyorum sanırım mesaj sayısı yeterli olmadığı için,ki koysam da inanılmayacağını biliyorum lens,photoshop vs. diyenler çok çıkacaktır.ela göz bence maviden de yeşilden de değişik bi renk,ışıktan,sudan vs... birsürü nedenden dolayı değişebiliyo ortama göre.ama ben aynı ışıkta aynı ortamda farkettim değiştiğini öncekinden.inşallah koyucam buraya yetkim olduktan sonra,arkadaşlar da belki dalga geçtiği için pişman olur :KK61:

kızlar buda birşey mi?ben domates yediğim zaman kırmızı renge döner göz rengim kavun yadiğimdeyse sapsarı herkes sorar ama söylemem sadece bu konuyu açan arkadaşı çok samimi buldum benden de samimi bir öneri olsun dedim:KK51:

benden de samimi bi cevap sana arkadaşım :KK1: bi de benim için karpuz yer misin bakalım yeşil sarı kırmızı karışık bi renk çıkacakmı çok merak ettim başka deneyimlerin de varsa yaz buraya mahrum kalmayalım :KK60:

canım biz türk'üz,hepimiz değişime açığız;ta orta asya'dayken çekik gözlü eciş bücüş bişeydik,anadolu'yu geçtik,trakya'dan çıkarken orta boylu sarışın renkli gözlü olduk çıktık gari.
değişik bi ırkız vesselam,senin küçükken koyu olan gözlerin sonnadan açıldıysa emin ol türk olduğun içindir...:KK9:

evet tabiki eski insanlarla şimdiki insanlar arasında çok fark var ama benimki öyle bişey değil,doğduğumda kahverengi olan gözüm büyüdükçe ela oldu ben onu kastettim.insanların tiplerinin değişmesinin nedeni teknolojiyle birlikte radyasyonun genleri etkilemesi,değişik ırktan insanlarla evlenmeden dolayı yine genlerin değişmesi vs...çok nedeni var.benimki öyle bişey değil işte sonradan oldu :))) hahahah yaşlanınca da mavi olcak sanırım :)))) işin esprisi tabi ama çözemedim gitti :))))

Böyle birşey olsaydı, çoook önceden mutlaka keşfedilirdi diye düşünüyorum. Benim de gözlerim koyu yeşil, sarımsak yutsam açık yeşil olurmu bilmem ama isteyen arkadaşlar denesinler. Sarımsak faydalı bişey sonuçta ve denemekten zarar çıkmaz.. Ancak, ben inanamadım...

Genetiğin hele ki göz renginin bu kadar kolay değişeceğine ben pek ihtimal vermiyorum.
Ben de boyadığım için dökülmeye başlayan saçlarıma iyi gelsin diye az sarımsak tüketmedim, saçlarıma iyi geldi ama gözlerimde bir etki yaratmadı. Hoş, göz rengim yeterince dikkat çekici ve açık renk daha da açılsaydı geceleri far gibi olurdu. :KK53:

bacım ben sana inanıyom artık. gugıl amcaya garlic eye color yazmamla şu sonuç çıktı.

http://www.mylot.com/w/discussions/2083551.aspx

i
ng olmayanlar için çeviriyim. eleman sormuş: göz rengini ortaya çıkaran yiyecekler hangileridir
cevap da sarımsak. katarakta iyi geliyomuş falan filan, ama direkt göz rengini açtığını söylemese de bu yığınla bilgiyi bu soruya yazmasında var bişi.
koyu kahve gözde etki etmez belki ama mavi yeşil gözde işe yarayabilir.

arkadaşlar bişe sorabilirmiyim
niye bukadar dalga geçtiniz niye bukadar sertsiniz...tamam belki asla duymadığınız bişeydir ama belkide ölediir ne bu isyan ya.

X