Kız İsteme bir bakınn kızlarrr yaaa lutfenn..

kkevser

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Haziran 2011
66
0
ıkı hafta sonra erkek arkadasımın aılesı tanısmaya gelıcekler cok heyecanlıyım sızlere sorum su; bu tanısmada erkek arkadasımda bulunacak mı o gelıcek mı sızınkıler nasıl olmustu lutfenn cvppları beklıyor:80:ummm

gelir canım
ama belli olmuyo, bazı aileler çocukla diğer aşamada tanışıyo

bizde gelmio canım istemede bile gelmio sadece nişanda
ama ben istemede getirtcem:KK1:

tskr ederım cnm ınsllh amınn darısı herkesın basına....aynen yaa bende gelıp gelmemsı arasında kararsızk aldım amann gelsınnn cnm yaaa:KK34:

bence de gelsin, esas oğlan olmadan olmaz. dikkat et tanışmaya diye gelip, laf lafı açıp seni isteyip gitmesinler :KK70: :KK62:

Son düzenleme:
:KK1: ayy ne gusel ısde bırden olur bıter hepsııı :) yok cnm daha tanısacak babamın sorgu sualınden gecıcek ondansonraa ısteyecekk :KK66:

bizde gelmio canım istemede bile gelmio sadece nişanda
ama ben istemede getirtcem:KK1:

bizde de tanışmaya gelmez. hatta tek kadınlar gelir görücü gibi. istemede de bazen gelmez damat. ama bende istemede geldi tanışmada gelmemişti. size nasıl uyuyorsa öyle yap bence.

tanışmada geldi damat adayı bence de gelmelii ama bazı adetlerde gelmio önce kadınlar gelio en sonra damat adayını getiriolar..bence damadı görmeli kızın ailesi

valla canım bizde ilk annesi babaannesi anneannesi fln gelmişti. bi tanışılmıştı. daha sonra istemek için babası eşim annesi fln geldi ondan sonrada tekrar istediler ve söz kesildi. hatta şu an 5 günlük evliiyiz :KK1::KK1:

valla canım bizde ilk annesi babaannesi anneannesi fln gelmişti. bi tanışılmıştı. daha sonra istemek için babası eşim annesi fln geldi ondan sonrada tekrar istediler ve söz kesildi. hatta şu an 5 günlük evliiyiz :KK1::KK1:

ALLAH mesut etsin canım :nazar: darısı başımıza inşallah

Bizde geldi tanışmaya eşim..
Annene,teyzene,halana falan sorsana cnm sizde nasılmış diye..
Ama bencede gelmeli sonuçta aileninde eşin olmasını istediğin insanı tanıması lazım nasıl onun ailesi seni görüyosa senin aileninde görmesi lazım bence..
Allah tamamını erdirsin buarada..

geçen hafta abimin sevgilisi ve ailesiyle tanışma,görme maksatlı gittik ailecek,abimde vardı...
ki olmasıda gerekiyor...
maksat 2 gencin yani sen ve sevdiğinin geleceği için bi adım atmak olacaksa,başroldekinin gelmemesi garip olmaz mı :44:

Normalde gelir tabi ki ama gelmeyenlerde oluyor herkesin gelenek görenekleri farklı :)

Son düzenleme:
X