Tüp Bebek Merkezleri Acıbadem Prof.Bülent Tıraşa Gidenler

Offff ne desemmm boş kuzummm allahım sabır versin yaaaa içim acıdı resmennnn allahım sonumuzu hayır etsin inşallah napalım hayırlı zaman şimdi değilmi demek :KK14::KK14::KK14::KK14:
Bendede pıhtı sorunu çıktı bugün öğrendim hepimiz aynı sıkıntıları yaşıyoruz

kızlar bebişlerimi kaybettim çok üzgünüm:KK43:
ikinciye bu sonucu almak çok zor.

cok gecmıs olsunınan cok uzuldummm..cevapladıgın ıcın cok saol sorularımı bende yarın aksam cıkyorum yola donunce yazarım artık ancak hepınızden dua ıstıyorum....

Selam bacular benim yeni nickim bu diğerinde problem olmuş akvitasyon falan diye ama hiçbişide olmuyo bu da başka bi kızçenin miş hehe artık girmiyo diye bende :))))

Hayırlı günler,
Tedavide olan arkadaşlara başarılı sonuçlar dilerim...
Hamile arkadaşlarada hayırlısıyla bebeklerini kucaklarına almalarını Rabbim nasip etsin inşallah....
Bende iyi bir merkez arayışı içerisindeyim.
Burada tedavi gören arkadaşlardan erkek infertilitesi için gelen var mı?
Tecrübelerinizden yararlanmak istiyorum....

Son düzenleme:
erkekim geliyorrrrrrrrrrrr :KK15::KK15::KK15:
:nazar::nazar: hadii bakalım ben sana erkek demiştim :emir_bebek: hayırlı olsun pipisini gösterdi demek =) kaç haftalıkken öğrendiniz bide karından mı gözüktü :KK9: tekrardan tebrikler
Selam bacular benim yeni nickim bu diğerinde problem olmuş akvitasyon falan diye ama hiçbişide olmuyo bu da başka bi kızçenin miş hehe artık girmiyo diye bende :))))

umutluyum el gibi geldin gız birden :KK1: neyse buna da alışırız :KK76: bu arada ben 3gün hastane de yattım ondan yazamadım, lekelenme gelmişti 7 şişe serum yedim sıkıntılı dönemler yaşadım çok şükür iyiyim, dr bebiş kıpırdamıyor suyu fazla falan dediydi sonrasında tekrar muayene de biz görmedik ama kıpırdıyor dedilerde rahatladık ne sıkıntılı dönemler yaa :26: Allahım nazarlardan korusun :nazar::nazar: hepimizi... görrüşürüz :KK3:

ayyyyyyyyyy kuzum senin bebişte pek bir nazlı çıktı yaaaaa hehehe kıymetli bebişler ya ondan naz yapıyorlar çok geçmiş olsun bol bol dinlen kuzum seninde yakındır beli olur cinsiyei bu nazla seninkisi kolayla belli etmiycek kendisini:KK1::KK1:

bu çocuk sürekli tehtit ediyor bizi :KK53: annesi gibi psikopat bişi olucak herhalde :KK52: o gün lekelenme de geldiydi işte şuan bile ağrılı yatırıyor tek sağlıklı olsun da razıyım, cinsiyete gelince haklısın göstermez sanırım :KK25:

KIZLAR SONUÇLAR ÇIKTI BENDE PIHTI SORUNU VARMIŞ EŞİMDE ŞÜKÜR BİŞİ YOK KROMOZOMDA DA PROBLEM YOK OHHHHHHHHHHHHHHHH ŞÜKÜRRRLER OLSUNNN:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

çok şükür bak korkulacak bişi yok bende de vardı pıhtı problemi gebe kalmayı zorlaştırıyor bana yumurta toplamadan sonra başlamışlardı iğneye hala da kullanıyorum hadii bakalım sende kulllanırsın hayırlısıyla hemen olur bebiş :emir_bebek: evettt starttttt ne zaman şimdi...

çok şükür bak korkulacak bişi yok bende de vardı pıhtı problemi gebe kalmayı zorlaştırıyor bana yumurta toplamadan sonra başlamışlardı iğneye hala da kullanıyorum hadii bakalım sende kulllanırsın hayırlısıyla hemen olur bebiş :emir_bebek: evettt starttttt ne zaman şimdi...

kuzum koca yoğun bu ara bakalım kasıma kadar giderik ama doktor ne deycek ona göre hareket edicez bakalım kuzum start verilcekmi bizeeee :KK1::KK1: bendeki pıhtı sorunu mthf-a 1298 c mut.analizi heterozigot 1298ac çıktı sendeki ne kuzu heç anladıım bi konu değell safa bağladım iyice:KK53::KK53:

o değerlerle kafanı bulandırma vereceği ilaç aynı işte fraxparine iğne coaspin, Allahın izniyle zaten bunları kullanırsan hemen hamile de kalırsın sağlıklı bi bebekye olur, bebişin kalp atışlarının atmasında hamile kalmada falan gayet önemli, ben coaspin kullanmaya hemen başlamıştım ama yumurta toplamaya 3-4 gün kala merkezin de isteğiyle kesip transverden hemen sonra başlıyorsun, bak her şerde vardır bi hayır, eğer bu sorunu fark etmeseydiniz hamile kalsan bile bebek büyük ihtimal sağlıklı olmazdı ya düşük ya kalbi atmazdı çünkü ben her ikisinide zamanında yaşadım :KK25: kötüü ve zor günlerdi, sorunu öğrenmene sevindim :KK3: herşey güzel olucak inşallah buna inan :emir_bebek:

Kuzum bülent hoca coraspin ve folbiol verdi kromozomda sağlammış :KK76::KK76: Tüpe başladığımızda transfer sonrası iğne olucakmış kuzu sana bişi daha sorucam sen iğnelerini nereye vuruyon bi arkadaş kolunda yer kalmamış bacağıma vuruyorum dedi ama merak etmiş oda yanlış bişi yapmıyım diye

Merhaba yeni katıldım aranıza bende tedavime yeni başladım şuan lucrin kullanıyorum tedavimi maraşta diğer işlemleri bülent beye yaptıracam hepinizden dua bekliyorum

merhaba yeni katıldım aranıza bende tedavime yeni başladım şuan lucrin kullanıyorum tedavimi maraşta diğer işlemleri bülent beye yaptıracam hepinizden dua bekliyorum

allahım yolunu açsın canım inş.hemencecik bebişlerine kavuşursun incir havuç ya bak yumoşlar kaliteli ossun En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE

Kuzum bülent hoca coraspin ve folbiol verdi kromozomda sağlammış :KK76::KK76: Tüpe başladığımızda transfer sonrası iğne olucakmış kuzu sana bişi daha sorucam sen iğnelerini nereye vuruyon bi arkadaş kolunda yer kalmamış bacağıma vuruyorum dedi ama merak etmiş oda yanlış bişi yapmıyım diye
ben ilk başta göbekten yaptım yer bırakmadım kola da yaptım ama birinin kolunu etini hafif tutması gerekiyor eşimle hafta sonları koldan yapıyoruz, bacağaa gelince onuda yaptım :KK1: ilk başlarda yanlış yerden yapmış yan taraflara doğru 1 ay böle gitti sonra öğrendim ki yanlış yere yapıp durmuşum :18: çok korktum bişi olurmu acaba die de bilmeyiz çok çok kendini sakatlardın dedi hemşire bana ama Allahtan iğneyi vururken hep enjekterü çekip kontrol ettim kan geliyormu damar mı falan die , şuan bacaktan yapıyorum meğerse diz kapağından bir karış yukarısı tam bacağının önüymüş ben yanlara yapmıştım :KK53: aman sen tecrübelen bari benim gibi şaşkoloz olma :KK53:
Merhaba yeni katıldım aranıza bende tedavime yeni başladım şuan lucrin kullanıyorum tedavimi maraşta diğer işlemleri bülent beye yaptıracam hepinizden dua bekliyorum

hayırlısıyla sende hamile olursun inşallah,bende senin gibi yumurta toplama ve transvere gitmiştim sadece istanbula geri kalan işlemler bulunduğum yerde olmuştu istanbulda toplam 4-5gün kalmıştık,çok şükür ilk deneme pozitif :nazar:, darısı seninde başına :emir_bebek:

X