Tüp Bebek Merkezleri Acıbadem Prof.Bülent Tıraşa Gidenler

Merhaba yeni katıldım aranıza bende tedavime yeni başladım şuan lucrin kullanıyorum tedavimi maraşta diğer işlemleri bülent beye yaptıracam hepinizden dua bekliyorum

canım bende son ıslemler ıcın bulent beye gıttım harıka bı hastana ve ordakı herkes ok adar kıbar kı doktor cok sıcakkanlı cok kıbar anlatamam ben bayıldım oraya.ınsan o ılgıyı ozenı gorunce canım accamı dıe dsunmuyor bıle .hatta dedım bebwegım tutarsa doguma buraya gelsem sankı dogumda hıc canım yanmaz o kadar kı huzur verıyolar hıc korkma hersey gonlunce olsun.bebeklerın yerlestırıldıgını gormek kadar guzel bır duygu yokkk darısı hamıle haberlerımızı almaya ınsalh

canım bende son ıslemler ıcın bulent beye gıttım harıka bı hastana ve ordakı herkes ok adar kıbar kı doktor cok sıcakkanlı cok kıbar anlatamam ben bayıldım oraya.ınsan o ılgıyı ozenı gorunce canım accamı dıe dsunmuyor bıle .hatta dedım bebwegım tutarsa doguma buraya gelsem sankı dogumda hıc canım yanmaz o kadar kı huzur verıyolar hıc korkma hersey gonlunce olsun.bebeklerın yerlestırıldıgını gormek kadar guzel bır duygu yokkk darısı hamıle haberlerımızı almaya ınsalh

canım neler yaptın ne aşamadasın dinlenmeye geçtinmi embriyoların nasıldı kaç tane koyuldu kaliteleri nasıl oldu bana arkadaşlar transferden sonra ananas ye hergün dediler yada suyuu iç dediler 2 gün yattıktan sonra çok yormamak kaydıyla kendini bişiler yapabilirsin çok yatarsan hem kuruyon hem sıkılıyosun :KK19::KK19::KK19::KK19:

içimi rahatalattın tşk ederim sen ne zaman yaptın tedavi sürecini anlatırmısn çok heyecanlıyım ben ilk denememde kalp atışını duyduktan sonra kaybettim 1.5 sene ara verdim tekrar başladım dua bekliyorum çok zor bi süreçti rabbim kimseye yaşatmasın ama allahtan gelince isyan edemiyoruz sabahlara kadar duvarlarla konuştum çok istiyordum çünkü etrafımda çocuğu olan insanları kıskanıyordum evet kıskanıyordum ama hepsi geride kaldı bununla yaşamaya alıştım ben tedavilerime devam edecem ama rabbim hayırlı ise birgün mutlaka nasip edecek bende bebişime baabsıyla beşik almaya gidecem minik elbise alanlara imrenerek bakmıcam bende onlardan alacam hemde birsürü gözümde kalan herşeyden alacam bebişime çünkü o benim parçam duy sesimizi yarabbi burada benimle birlikta emek eden sana el açan senden sadece bir evlat isteyen bütün bacılarımın duasını kabul et bizim gözümüzü başkalarının bebişind değil kendi beebişimizn üzerinde bırak

Bizde hayırlısıyla İnşallah bayramdan sonra tedaviye başlicaz.Bülent Hoca'da raporsuz tedavi ne kadar acaba?İlaç uygulamasını burada yapıcaz.Biriktirdiğimiz belli bir miktar var.Ona göre tekrar hesap yaparız.Tedavi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

Canım biz 6000 gözden çıkardık fazlasınıda bilmiyorum çünkğ ilaçlarda pahalı bide git gel.... Hepsi masraf anlıcan
bende uçağa binme korkusu bunu nasıl yenecem bilmiyorum 10 saat arabayla tehlikeli olur

Arkadaslar ben de bulent bey'e acibadem'de tup bebek yaptirdim. Kesinlikle tavsiye ederim. Hepsi harika insanlar, ozellikle bulent bey insana muthis guven veriyor. Ben simdi hamileyim. Darisi tum isteyenlerin basina diyorum. Allah hepinizin yardimcisi olsun.

içimi rahatalattın tşk ederim sen ne zaman yaptın tedavi sürecini anlatırmısn çok heyecanlıyım ben ilk denememde kalp atışını duyduktan sonra kaybettim 1.5 sene ara verdim tekrar başladım dua bekliyorum çok zor bi süreçti rabbim kimseye yaşatmasın ama allahtan gelince isyan edemiyoruz sabahlara kadar duvarlarla konuştum çok istiyordum çünkü etrafımda çocuğu olan insanları kıskanıyordum evet kıskanıyordum ama hepsi geride kaldı bununla yaşamaya alıştım ben tedavilerime devam edecem ama rabbim hayırlı ise birgün mutlaka nasip edecek bende bebişime baabsıyla beşik almaya gidecem minik elbise alanlara imrenerek bakmıcam bende onlardan alacam hemde birsürü gözümde kalan herşeyden alacam bebişime çünkü o benim parçam duy sesimizi yarabbi burada benimle birlikta emek eden sana el açan senden sadece bir evlat isteyen bütün bacılarımın duasını kabul et bizim gözümüzü başkalarının bebişind değil kendi beebişimizn üzerinde bırak

canım burda hepımız aynıyızz sen hıc canını sıkmaaa hem bu kadar bunalıma baglamaa bende senın dusundugun seylerı cok dusundum cok agladım kendımı toplumdan soyutladım neler neleerrr..ustelık sadece bır yıldır olmuyo ama bırden kendımı topladım ve son asamaları cok mutlu gecırdım transfere cok olumlu ve rahat gırdımm yumurtayı karnımda gosterdıler agladım cok az hatta ama olumlu oldum hepp sende olumlu ol doktorun kım marasta?yalnız sana cok onemlı bısey soylıcem mısafırhane dıe ayarladıkları yer berbattı yada bıze kotu olanı denk geldı ona cok dıkkat et canım haberlerını beklıyorummm ben gun sayıyıorumm 10 gunum kaldı bakalım kısmettt

canım burda hepımız aynıyızz sen hıc canını sıkmaaa hem bu kadar bunalıma baglamaa bende senın dusundugun seylerı cok dusundum cok agladım kendımı toplumdan soyutladım neler neleerrr..ustelık sadece bır yıldır olmuyo ama bırden kendımı topladım ve son asamaları cok mutlu gecırdım transfere cok olumlu ve rahat gırdımm yumurtayı karnımda gosterdıler agladım cok az hatta ama olumlu oldum hepp sende olumlu ol doktorun kım marasta?yalnız sana cok onemlı bısey soylıcem mısafırhane dıe ayarladıkları yer berbattı yada bıze kotu olanı denk geldı ona cok dıkkat et canım haberlerını beklıyorummm ben gun sayıyıorumm 10 gunum kaldı bakalım kısmettt[/

inşallah 10 gün sonra güzel haberlerini alırız misafirhanenin ücreti ne kadar ve nerde acaba ?

inşallah 10 gün sonra güzel haberlerini alırız misafirhanenin ücreti ne kadar ve nerde acaba ?[/QUOTE]

30 tl ıdı mısafırhane ıstıklal caddesının arka taraflarındaydı ama hıc ama hıc tavsıye etmıyorum bızım gırmemızle cıkmamız bır oldu berbat bı yerdı.mısafırhaneyle ılgılenen kısı ulas bey dıe bırı sanırım bıze onun kartını verdıler.ulas beyle her detayı konusun gıtmeden mutlakak arkadaslar

Canım biz 6000 gözden çıkardık fazlasınıda bilmiyorum çünkğ ilaçlarda pahalı bide git gel.... Hepsi masraf anlıcan
bende uçağa binme korkusu bunu nasıl yenecem bilmiyorum 10 saat arabayla tehlikeli olur

bende ucaktan korkuyodum ama cok zevklıymıs bence hıc korkmaa

merhaba arkadaşlar anca kendimi topladım Allah hepimize hakkımızda hayırlısını versin
tedaviye başlayan arkadaşların Allah yardımcısı olsun umarım herşey gönlünüzce olur nazlıc iyi haberleri önce senden bekliyoruz.

merhaba arkadaşlar anca kendimi topladım Allah hepimize hakkımızda hayırlısını versin
tedaviye başlayan arkadaşların Allah yardımcısı olsun umarım herşey gönlünüzce olur nazlıc iyi haberleri önce senden bekliyoruz.

canım cok saol ıyı dıleklerın ıcın ınsalh ıyı haberler vercem sızlere ınan meraktan olcemm gece gordugum ruyaları anlatamamm ama gusel bı bekleyıs yınedee rabbım hepımızın kucagını doldursun ınsalhhh:KK49:

merhaba arkadaşlar anca kendimi topladım allah hepimize hakkımızda hayırlısını versin
tedaviye başlayan arkadaşların allah yardımcısı olsun umarım herşey gönlünüzce olur nazlıc iyi haberleri önce senden bekliyoruz.

canım toparlanmana çok sevindim allahım inşallah bizimde yüzümüze gülecek herşey sabır işi :KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:

X