Tüp Bebek Merkezleri Acıbadem Prof.Bülent Tıraşa Gidenler

Kızlar merhaba,

Bende tüp bebek yolcularından biriyim.Yeni yılda gitmeyi düşünüyorum.Henüz nereye gideceğime karar veremedim ama bülent hoca yı düşünüyrum.
İlk tedavi nasıl ve ne zaman başlıyor?hangi testleri istiyor önce? yani ben adetin kaçıncı gün gitmeliyim?
Bir de rapor işi nasıl oluyor bu hastanede geçerli mi?

Yardımcı olur musunuz?

Kuzu ilaç raporu çıkarmaya yardımcı oluyorlar biz çıkartmadık ama öyle olduğunu söylediler uzun ve kısa protokol olarak genelde uzun protokol uygulanıyor daha önce olan tüm testlerinle görüşmeye gidersin daha önce yaşamış olduğun gebelik oldumu kuzum:44::44: ADETİN 21.GÜNÜ LUCRİN DİYE 1 İĞNEYE BAŞLIYOSUN ADET OLUYOSUN SONRASINDA 2, VE 3,GÜNÜ İĞNELERE BAŞLIYOSUN 10-15.GÜN TOPLAMA OLUYOR SONRASINDA EMBRİYOLAR 3 YADA 5,GÜN TRANSFER OLUYOR CANIM SONRA İNŞALLAH BEBİŞİN SANA GELİYOR

Son düzenleme:
kuzu ilaç raporu çıkarmaya yardımcı oluyorlar biz çıkartmadık ama öyle olduğunu söylediler uzun ve kısa protokol olarak genelde uzun protokol uygulanıyor daha önce olan tüm testlerinle görüşmeye gidersin daha önce yaşamış olduğun gebelik oldumu kuzum:44::44: Adetin 21.günü lucrin diye 1 iğneye başlıyosun adet oluyosun sonrasında 2, ve 3,günü iğnelere başlıyosun 10-15.gün toplama oluyor sonrasında embriyolar 3 yada 5,gün transfer oluyor canım sonra inşallah bebişin sana geliyor

ben şimdi puregona başladım lucrine devam dedi lucrine devam ettinmi sende

umutluyum1 sen ne yaptın canım bülent hocadan vazgeçtin galiba? kaçıncı kalite embriyoydu ve tutunmama nedeni neymiş?

Son düzenleme:
:KK1:
umutluyum1 sen ne yaptın canım bülent hocadan vazgeçtin galiba? kaçıncı kalite embriyoydu ve tutunmama nedeni neymiş?

:KK1::KK1::KK1:kuzu ben ne yapıcam bilmiyorum ama işten çıkınca bir kere daha görüşücem histeroskopimi ne onuda olmak istiyorum herşey konuşup ondn sonra kesin karar vericem kuzum benim 8 ve 9 hücreli 2 tane koyuldu tutunmama nedeni benim kanımdaki pıhtılaşmada olabilir yada kalitesiz embriyo olabilir benim embriyolarım 5.güne gitmedi 3.gün 2 tane koyuldu 5.güne diğerleri yaşamadı kısmet inşallah bu sefer olur sen ne yaptın başladınmı

Kuzu ilaç raporu çıkarmaya yardımcı oluyorlar biz çıkartmadık ama öyle olduğunu söylediler uzun ve kısa protokol olarak genelde uzun protokol uygulanıyor daha önce olan tüm testlerinle görüşmeye gidersin daha önce yaşamış olduğun gebelik oldumu kuzum:44::44: ADETİN 21.GÜNÜ LUCRİN DİYE 1 İĞNEYE BAŞLIYOSUN ADET OLUYOSUN SONRASINDA 2, VE 3,GÜNÜ İĞNELERE BAŞLIYOSUN 10-15.GÜN TOPLAMA OLUYOR SONRASINDA EMBRİYOLAR 3 YADA 5,GÜN TRANSFER OLUYOR CANIM SONRA İNŞALLAH BEBİŞİN SANA GELİYOR

cnm çok teşekkür ederim..bayağı aydınlandım..ben adetimin 21. günü gitsem iyi olacak sanırım.ya da 20. gün..Peki hastaneye ne kadar da bir gidiyosun her gün kontrole çağırıyor mu?

sen bülent hoca daydın sanırım.?ona mı devam ediyorsun.

cnm çok teşekkür ederim..bayağı aydınlandım..ben adetimin 21. günü gitsem iyi olacak sanırım.ya da 20. gün..Peki hastaneye ne kadar da bir gidiyosun her gün kontrole çağırıyor mu?

sen bülent hoca daydın sanırım.?ona mı devam ediyorsun.

canım 21.gün başlarsan adetin 2.yada 3.günü gidiyosun sonra 2 gün arayla gidiliyor 2 günde 1 gittiğinde 1 defasında e2 ye bakılıyor 1 defasında hem e2 hem muyane yane 4 günde bir muayne 2 günde bir e2 hormonuna bakılıyor sonra ben 3 defa falan gittim sonra fatlatma iğnesi vurulduktan 1 gün sonra toplama işlemi oluyor sonrasında seni gelişimine bağlı olarak 3 yada 5.günü çağırıyolar kuzum ama bu dediklerim uzun protokol benim uzun protokoldü sana o yüzden bu şekilde anlatıyorum hee :)))) kısa protokol ise 14-16 günde bitiyor uzunda 1 ayda bitiyor işlemler :)))) benim bülent hoca kuzu doktorum :KK54::KK54::KK54:sana hayırlı gelir inşallah

Sağol cnm çok teşkr ederim.
Henüz karar veremedim,gideceğim doktor ve merkez konusunda ..genetik tanı yaptırmak istiyorum ben bir de ..o da önemli bnm içn.
yanlış bi yere gitmek istemiyorum..

sağol cnm çok teşkr ederim.
Henüz karar veremedim,gideceğim doktor ve merkez konusunda ..genetik tanı yaptırmak istiyorum ben bir de ..o da önemli bnm içn.
Yanlış bi yere gitmek istemiyorum..

ayy bencede benimde ilki o yüzden tutmamış olabilir benim tüpten sonra yapıldı kanımda pıhtılaşma çıktı sen riske atma napalım 1 ay geç başlasın sağlıklı olsun

canım test yaptırıcaktın dün ne oldu çok merak ettim sonucunu haber ver bize habersiz bırakma umarım herşey yolundadır.

nazlıccc

kuzum çok çok çok sevindimmmmmmmmmm allahım sağlıklı hamişlk nasip etsinnn:KK52::KK16::KK16::KK16:

dğerde güzelmiş 236,6 maşallah :nazar::nazar::nazar:

Vayyyyyyyyyy süper bir haber çok sevindim canım hamileymişsin Allah devamını nasip etsin inşallah canım Allahım hepimize nasip etsin çok çok iyi bak kendine ve mucizene.

X