Tüp Bebek Merkezleri Acıbadem Prof.Bülent Tıraşa Gidenler

oyyyyyyyyyyyyyy ben o çirkinin totosunu yerim hadi gözün aydın kuzum allahım sağlıcakla kuzunu kucağına almayı nasip etsinn hehehe seni elçinle kertelim :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
:KK1::KK1: gerçekten kertelim benim çirkin kızı dünürcüde çıkmışken :KK37: darısı başına inşalllah :emir_bebek: :KK54:
heee alacam ben onu şehzademe :KK52::KK52: kaynana olacam hahhaayyyttttt:KK53::KK53:

dünürüm benim :KK3: oğlumuza iyi bak iyi besle pehlivanı sende :KK53: biz Tokattayık yakın yerdeysen kerterik :KK37:

canım test yaptırıcaktın dün ne oldu çok merak ettim sonucunu haber ver bize habersiz bırakma umarım herşey yolundadır.

canım benı merak etmıssın cok saol.sonucum pozıtıf cok sukurrr darısı ısteyen herkesın basınaa gec yazdım buraya kusura bakmayın kızlar ama saskınlıgıma verın:KK1:hepınız takıp edıyorum ama hepınız dualarımdasınızzz..bu arada acıbademı dusunen tedavıye baslamamıs arkadaslar varsa ben sıddetle tavsıye edıyorum cok memnun kaldık bız hastaneden ve tum ekıpten benı hala arıyolar nasılsınız hersey yolunda mı dıye kesınlıkle harıka bı yerdı ve ekıptekı herkesde cok sıcakkanlı ve ısne ozenlı ınsanlardı.

:KK1::KK1: gerçekten kertelim benim çirkin kızı dünürcüde çıkmışken :KK37: darısı başına inşalllah :emir_bebek: :KK54:

dünürüm benim :KK3: oğlumuza iyi bak iyi besle pehlivanı sende :KK53: biz Tokattayık yakın yerdeysen kerterik :KK37:

besliyom merak etme yavrum geçen hafta 200 gr dı maşallahh paşama :nazar::KK76: bizde çok yaınmışız haberin olsun amasyadayım kızı vermesen kaçırırık haberin ola heheheheh:KK53::KK53:

canım benı merak etmıssın cok saol.sonucum pozıtıf cok sukurrr darısı ısteyen herkesın basınaa gec yazdım buraya kusura bakmayın kızlar ama saskınlıgıma verın:KK1:hepınız takıp edıyorum ama hepınız dualarımdasınızzz..bu arada acıbademı dusunen tedavıye baslamamıs arkadaslar varsa ben sıddetle tavsıye edıyorum cok memnun kaldık bız hastaneden ve tum ekıpten benı hala arıyolar nasılsınız hersey yolunda mı dıye kesınlıkle harıka bı yerdı ve ekıptekı herkesde cok sıcakkanlı ve ısne ozenlı ınsanlardı.

çok çok tebrik ederim canım allah tamamına erdirsin inşallahhh :nazar:

darısı tüm bekleyenlere olsun inşallah

çok çok tebrik ederim canım allah tamamına erdirsin inşallahhh :nazar:

darısı tüm bekleyenlere olsun inşallah

tesekkur ederım canım evet darısı ısteyen herkese bızlere de sagsaglım kucagmıza almayı nasıp etsın.bıtmıyo kı ama heyecan sımdı de doktora gıdıp keseyı gormeyı kalp atısını duymayı o kadar merakla beklıyorumkı bu ayın 17 sınde cagırdı doktorum ama bana kalsa hergun gıderım yaa rabbım bu heyecanı herkese tattırsın ınslh:KK3::KK3:

merhaba arkadaşlar tüm hamilelerin hamilelikleri umarım iyi gidiyordur,
uzun zamandır kimseden ses çıkmıyor umutluyum sen ne yaptın neye karar verdin canım
nerde başlıycaksın acıbademe devammı bakıyorumda pek kimse gelmiyor acaba bülent traşa giden fazla yokmu
bana da 3 için 6 aylık suniz menopoz iğnesi verdia ama vurdurup vurdurmama konusunda çok kararsızım öncekindede 3 aylık yaptırmıştık
biliyosunuz kimyasal gebelikti 2 gün sevindirdi:KK43:

merhaba arkadaşlar tüm hamilelerin hamilelikleri umarım iyi gidiyordur,
uzun zamandır kimseden ses çıkmıyor umutluyum sen ne yaptın neye karar verdin canım
nerde başlıycaksın acıbademe devammı bakıyorumda pek kimse gelmiyor acaba bülent traşa giden fazla yokmu
bana da 3 için 6 aylık suniz menopoz iğnesi verdia ama vurdurup vurdurmama konusunda çok kararsızım öncekindede 3 aylık yaptırmıştık
biliyosunuz kimyasal gebelikti 2 gün sevindirdi:KK43:

canımmm ben ayın 21 de bahçeciye randevu aldım bide orası le görşücem bayram öncesi bülent hocaya gittim ilaçlarımı yazdı adetle başlayabiliriz dedi kistim varmış geçmezse adetle hallederiz dedi ama ben bir dktorla daha görüşmek istiyorum sende bence 1 doktor daha dene aklında soru işareti kalmasın kuzum :KK34::KK34: ben çok zor karar veririm zaten bu seferde sıkıntı yaşarsam kaldıramam gibime geliyo iyiye kötüye alıştırmadan başlamak istemiyorum inş.iyi ve hayırlıs sonuçlar alırız sonunda:KK54:

besliyom merak etme yavrum geçen hafta 200 gr dı maşallahh paşama :nazar::KK76: bizde çok yaınmışız haberin olsun amasyadayım kızı vermesen kaçırırık haberin ola heheheheh:KK53::KK53:

:nazar: maşallah paşaya iyi bak annesi ayva neyin de yedir gamzeli olsun :KK1: yakınmışız hakkaten bigün buraya yolun düşerse bebişleri tanıştıralım süper bi anı olur :KK3: bende geçen hafta 4boyutluya girdim bebişimi çok net gördüm süperdii :emir_bebek:

merhaba kızlar..bülent hocaya devam eden varmı aranızda hastenenin durumu nedir merak ediyorum hoca hakkında çıkan haberler kafamı karıştırdı.2. tedaviye de oradamı başlamalıyım önerilerinize ihtiyacım var yardımcı olursanız çok sevinirim....

:nazar: maşallah paşaya iyi bak annesi ayva neyin de yedir gamzeli olsun :KK1: yakınmışız hakkaten bigün buraya yolun düşerse bebişleri tanıştıralım süper bi anı olur :KK3: bende geçen hafta 4boyutluya girdim bebişimi çok net gördüm süperdii :emir_bebek:

aman sislim yolum düşmezmi eşim orda müteahhitlik yapıyo yok köprü filan bütün yaz orday oluyor ama beni götürmüyokii yoksa ne güzel olurdu gerçekten heheh

bu arada ayva yemediğim akşamda nerdeyse yok gibi sende ye bol bol gamze olmazsada bebeği güzelleştirirmiş ayva:KK34::KK34:

Bülent bey mükemmel bir insan herekese tavsiye ediyorum herşeyden önce çok babacan bi adam bunlar yeterlimi diyecekseniz bunlar artısı zaten bülent beyin uzmanlığıni tartışmaya bile gerek yok çok iyi......

evet dondurulamadı 16 yumurta toplandı 12 sine işlem yapıldı transfer yapıldığı gün 5 vardı sonra kalanlarda gitti..banada 3. gün transfer yapıldı ama benim 5. gün diye bir talebim olmadı çünkü biz takip edicez yaterli gördüğümüz gün tansfer olacak dediler bide transfer vaktine kadar kalanlar iyi kalitede dediler ama sonuç negatif olunca bülent hoca sonradan 2. kalite embriyo tansfer yapıldı dedi.. biz seninle aynı vakitlerde yaptırmışız sanırım ben kan testini 21 ağustosta yaptırdım.

merhaba ben de bülent hocaya gittim ekim ayında. 9 yumurta toplandı 3 ü döllendi biri bloke oldu 29 ekimde 2 tane transfer yapıldı. biri 10hücreli, diğeri 12 hücreli 3. gün transferi. eşimde de bende de bir problem yok yani sebepsiz infertilite. sonuç negatif oldu. test günü adet gördüm. hoca telefonla aradı embriyolar 2. kaliteydi falan dedi. eşime proxeed (günde 1 tane); bana da biosteron DHEA 25 (günde 2 tane) diye ilaç kullanmamı söyledi. genetik testler ve karyotip tayini istedi bende ve eşimde bir de kan pıhtılaşmasıyla ilgili bir test. eskişehirliyim o yüzden tahlillerimi Bülent Hocanın tavsiyesiyle Ankara HRS Kadın Hast. Hastanesinde yaptırdım. sadece 12 tl katkı payı aldılar sgk karşılıyor. eşimden de 100tl aldılar kadın hastanesi olduğu için onunkini karşılamıyor. toplamda 112 tl ödedik testlere. 25 günde çıkar sonuçlar biz direk bülent hocaya yolluyoruz dediler. bülent hocada tüp bebek uygulamasında başarısız olup kendiliğinden hamile kalma şansı çok yüksek kendiniz deneyin dedi. test sonuçlarından sonra görüşelim dedi. sonuçlara göre nasıl bir işlem uygulanacak bilmiyorum yani. yaşım 30 benim de. 4 yıllık evliyim. 2 yıldır uğraşıyoruz. 2 kez aşılama , klomen vb. tedaviler de gördüm ama olmadı. size de biosteron kullanın dedi mi var mı kullanan ve doğal yolla hamile kalan acaba:?

merhaba ben de bülent hocaya gittim ekim ayında. 9 yumurta toplandı 3 ü döllendi biri bloke oldu 29 ekimde 2 tane transfer yapıldı. biri 10hücreli, diğeri 12 hücreli 3. gün transferi. eşimde de bende de bir problem yok yani sebepsiz infertilite. sonuç negatif oldu. test günü adet gördüm. hoca telefonla aradı embriyolar 2. kaliteydi falan dedi. eşime proxeed (günde 1 tane); bana da biosteron DHEA 25 (günde 2 tane) diye ilaç kullanmamı söyledi. genetik testler ve karyotip tayini istedi bende ve eşimde bir de kan pıhtılaşmasıyla ilgili bir test. eskişehirliyim o yüzden tahlillerimi Bülent Hocanın tavsiyesiyle Ankara HRS Kadın Hast. Hastanesinde yaptırdım. sadece 12 tl katkı payı aldılar sgk karşılıyor. eşimden de 100tl aldılar kadın hastanesi olduğu için onunkini karşılamıyor. toplamda 112 tl ödedik testlere. 25 günde çıkar sonuçlar biz direk bülent hocaya yolluyoruz dediler. bülent hocada tüp bebek uygulamasında başarısız olup kendiliğinden hamile kalma şansı çok yüksek kendiniz deneyin dedi. test sonuçlarından sonra görüşelim dedi. sonuçlara göre nasıl bir işlem uygulanacak bilmiyorum yani. yaşım 30 benim de. 4 yıllık evliyim. 2 yıldır uğraşıyoruz. 2 kez aşılama , klomen vb. tedaviler de gördüm ama olmadı. size de biosteron kullanın dedi mi var mı kullanan ve doğal yolla hamile kalan acaba:?

canım öncelikle geçmiş olsun hakkında hayırlısı olsun...doğal yolla hamile kalan arkadaşlar var topikte özellikle 2011 eylül-ekimde tüp bebek yaptıranlar diye bir topik var orada geçen okudum.yeni tüp bebeğe başlayacakken hamile kaldım diyen bir kişi vardı.tüp bebekten sonra ilk ay hamile kalma şansı artıyor çünkü aldığın ilaçları etkisi azalsada devam ediyor ...yalnız anlamadığım bülent hoca ne zamana kadar kendiniz deneyin dedi.belki de senin biraz dinlenmen için demiş olabilir.bende bu c.tesi oradayım başlayacağım inşallah...rabbim en yakın zamanda dileklerimizi kabul eder inşallah....

canım öncelikle geçmiş olsun hakkında hayırlısı olsun...doğal yolla hamile kalan arkadaşlar var topikte özellikle 2011 eylül-ekimde tüp bebek yaptıranlar diye bir topik var orada geçen okudum.yeni tüp bebeğe başlayacakken hamile kaldım diyen bir kişi vardı.tüp bebekten sonra ilk ay hamile kalma şansı artıyor çünkü aldığın ilaçları etkisi azalsada devam ediyor ...yalnız anlamadığım bülent hoca ne zamana kadar kendiniz deneyin dedi.belki de senin biraz dinlenmen için demiş olabilir.bende bu c.tesi oradayım başlayacağım inşallah...rabbim en yakın zamanda dileklerimizi kabul eder inşallah....

test sonuçları çıkınca tekrar görüşürüz dedi ama bu arada kendinizde deneyin dedi. zaten olmazsa şubatta gitmeyi düşünüyorum tekrar. bu kan pıhtılaşması için coraspin ve folibol kullanan arkadaşlar ne zaman kullanmaya başlıyoruz bunları? benim testler çıkmadı daha ama bir zararı olur mu şimdi kullansam doktor da kullan falan demedi ama ne işe yarar nasıl kullanılır? hani problem kan pıhtılaşmasıysa boşa zaman kaybetmeyeyim şimdidedn kullanayım bir zararı yoksa:) adet olmama 8 gün kaldı.

canım test sonuçların gelsin kanda pıhtılaşma kesinleşirse kullanırsın folibolun yalnız bir sakıncası olmaz ....

selam arkadaslar benımde tüp bebek yontemı ıle 20 aylık bır oglum var bız 2 yıl once ankarada bulent tırasa gıttık ve kendısı bızımle cok ılgılendı su anda istanbuldaymıs ıkıncı cocuğa kesın karar vermemekle beraber eger tekrar denersek bulent hocaya gıtmek ıstıyorum ona gıdenler bana bılgı verebırlermı kendısıne nasıl ulasıcaz tam olarak hangı merkezde gunun hangı saatlerı orada olur yumurta toplama transfer işini kendımı yapıyor fıyatlar ne durumda merkezde işlemler tam olarak nasıl işliyor...şu an aklıma gelenler bunlar ...şimdiden tesekkurler....

selam arkadaslar benımde tüp bebek yontemı ıle 20 aylık bır oglum var bız 2 yıl once ankarada bulent tırasa gıttık ve kendısı bızımle cok ılgılendı su anda istanbuldaymıs ıkıncı cocuğa kesın karar vermemekle beraber eger tekrar denersek bulent hocaya gıtmek ıstıyorum ona gıdenler bana bılgı verebırlermı kendısıne nasıl ulasıcaz tam olarak hangı merkezde gunun hangı saatlerı orada olur yumurta toplama transfer işini kendımı yapıyor fıyatlar ne durumda merkezde işlemler tam olarak nasıl işliyor...şu an aklıma gelenler bunlar ...şimdiden tesekkurler....

canım oğlunu güle güle büyüt.. acıbadem maslak ta bülent hoca..gün içinde orda oluyor. tlf. bilgi veriyor asistanları..yumurta toplama transfer muayene tüm işlemleri bizzat kendi yapıyor..fiyat olarak ortalama 5-6 bin civarında..ilk tüp bbekde mi tuttu oğlunuz..

canım hikayeni okuyunca sanki benim yasadıklarımı bana biri anlatıyo gibi geldi açıkcası acaba diyorum bunlar hepimize aynı şeylerimi söylüyolar kafam çok karışıyor böyle olunca yeni bir tedavi için çok kararsız kalıyorum.. hayırlısı olsun hakkında

canım oğlunu güle güle büyüt.. acıbadem maslak ta bülent hoca..gün içinde orda oluyor. tlf. bilgi veriyor asistanları..yumurta toplama transfer muayene tüm işlemleri bizzat kendi yapıyor..fiyat olarak ortalama 5-6 bin civarında..ilk tüp bbekde mi tuttu oğlunuz..

3 kez denedık 1 denememde test yaptıramadan negatıftı 2 denemede 1 ve 2 beta hcg degerlerım ıyııydı 3 se dusmeye basladı kurtaj oldum 3 dnemeden once tuplerımde sıvı oldugu ortaya cıktı bulent hoca amelıyatımı yaptı tuplerımı baglayıp sıvıyı bosalttı 3 denemede oğlum geldi şükürler olsun....

canım hikayeni okuyunca sanki benim yasadıklarımı bana biri anlatıyo gibi geldi açıkcası acaba diyorum bunlar hepimize aynı şeylerimi söylüyolar kafam çok karışıyor böyle olunca yeni bir tedavi için çok kararsız kalıyorum.. hayırlısı olsun hakkında

aynen çok kafam karışık benim de. kimden ne duyarsam yapmak istiyorum. hayıt suyu duydum şimdi de aklımda kaldı. ama biosteron kullandığım için yanlış bir etki yapar diye korkuyorum. folbiol ve coraspin kullanmaya başladım bu arada ama doktor tavsiyesiyle değil okuduklarımdan etkilendim. aslında doktor kullan falan demedi sadece biosteron kullan demişti. adetime 5 gün var. umut işte "acaba mı" sorusu beynimi kemrimeye başladı yine. biliyorum çok üzülüyorum her defasında umutlanıp boşyere umutlanma diyorum kendi kendime ama ahh ahh beni mi dinliyor sanki. başladım yine kasıklarımdaki ağrıları sızıları dinlemeye, belirtiler aramaya...

bu arada tüp bebekten sonra kendisi biosteron DHEA 25, eşi proxeed kullanıp kendiliğinden hamile kalan yok mu acabaaaaa???????

X