Tüp Bebek Merkezleri Acıbadem Prof.Bülent Tıraşa Gidenler

Arkadaslar antagonist protokol yaptiran var mi? Acibadem'de genel olarak bu yontem izleniyormus. Oldukca kisa 10-15 gun icinde butun tedaviyi tamamlaniyormus.

canım ben 1 olumsuz denedim uzun protokoldü şimdi 2.denemede uzun olucak dondurulmuşum kalmadı bi arkadaşım başka bi yerde yaptırdı kısa protokol ama dondurulacak kalmamıştı iyi düşün öyle karar ver ilaç süreci çok zor çünkü can acısı falan değil takibi saati

sislimm tebrik ederim canım benim yat dinlen hiç bi iş yapma artık keyfini çıkarmaya bak okeyyyyyyyyyy :KK3: çok çok tebrikler canım:nazar:

umutluyum canım kan tahlili yapıldınmı sen ne çıktı sonuç yaa üzüldüm gerçekten inşallah en kısa zamanda rabbi meleğini yollar inşallah

canım herkese uygulanmıyordur.kişiden kişiye değişiyor uygulanan protokolk.

Bu konuda internette yazilmis makaleleri okudum. Yasi 35'in uzerinde olan ve polikistik olan kisiler icin cok uyguygunmus. Tamam cok fazla sayida yumurta olmuyor ama cok daha kaliteli oluyormus. Zaten bizim aslinda ihtihtiyacimiz olan da bu kaliteli yumurta. 25 yumurtan olsa ne olacak tutmadiktan sonra. Benim aklimda yatti. Zaten doktorum Tansu Kucuk'de herkese bu yontemi uyguluyormus. Cok daha kisa hizli ve az ilac masrafi. Hormonlu sebzeleri dusunun hic lezzeti var mi? Fazla hormon ve uyarilmada iyi degil bence.

tharbank umutluyum elchın çok çokkkkk teşekkür ederim sanal bile olsaa o kadar yakınsınız ki desteğinizi almak çok güzel yaaa :KK16: .... umutluyum ben senden de gerçekten umutluyum rabbim sağlıklaa sana da yaşatsın inşallah:26: ben daha önce de 2 gebelik yaşadım sonuç pek iyi olmadı o yüzden tam sevinme moduna da geçemedim bi kalp atışlarını duysamm evetttt bu diyeceğimmmm :KK49:
bu arada pazartesi 115 di şimdi 353 olmuş :KK64:

tharbank umutluyum elchın çok çokkkkk teşekkür ederim sanal bile olsaa o kadar yakınsınız ki desteğinizi almak çok güzel yaaa :KK16: .... umutluyum ben senden de gerçekten umutluyum rabbim sağlıklaa sana da yaşatsın inşallah:26: ben daha önce de 2 gebelik yaşadım sonuç pek iyi olmadı o yüzden tam sevinme moduna da geçemedim bi kalp atışlarını duysamm evetttt bu diyeceğimmmm :KK49:

sağol tatlım bizi bizden başkası anlamıyor maleseffff...değerin maşallah çok güzel nazar değmesin inşalahhh:nazar::nazar::nazar::nazar: kalp atışlarınıda duyacaksın inşalahh canım hiç merak etme...

sağol tatlım bizi bizden başkası anlamıyor maleseffff...değerin maşallah çok güzel nazar değmesin inşalahhh:nazar::nazar::nazar::nazar: kalp atışlarınıda duyacaksın inşalahh canım hiç merak etme...

merhaba hemşerim sana özel msj atmak istedim ama olmadı sanırım sen tedavini istanbul da oluyorsun nerede kimde oluyorsun mersinde seni kim takip etmişti birde raporu nasıl aldın anlatır mısın sizin probleminiz nedir ben öğretmenim bundan önce raporsuz özdede denedim foliküller boş çıktı tekrar deneyeceğiz ama insan korkuyor benim erken yumurta yetmezliği problemim var rabbim şu mübarek günler hürmetine kimsenin kucağını boş bırakmasın rabbim bizede anne olmayı nasip etsin inş

merhaba hemşerim sana özel msj atmak istedim ama olmadı sanırım sen tedavini istanbul da oluyorsun nerede kimde oluyorsun mersinde seni kim takip etmişti birde raporu nasıl aldın anlatır mısın sizin probleminiz nedir ben öğretmenim bundan önce raporsuz özdede denedim foliküller boş çıktı tekrar deneyeceğiz ama insan korkuyor benim erken yumurta yetmezliği problemim var rabbim şu mübarek günler hürmetine kimsenin kucağını boş bırakmasın rabbim bizede anne olmayı nasip etsin inş

canım geçmiş olsun öncelikle ben acıbademde yaptıracağım ilaç takibini tıp fakültesinde devrim gürkan hoca var o yapacak zaten bülent hocanın asistanıymış zamanında.raporu tıp fakültesinden aldım.gürkan hocanın özeline gittim derdimi anlattım sağolsun yardımcı oldu 2 günde raporum hazırlandı.bende çıkolata kisti var eşimde de sperm hareketsizliği az da olsa...canım yeniden gözde de mi deneyeceksin yoksa başka yerde mi? inşallah bu defa emeklerimiz boşa çıkmaz canım...

sislimm tebrik ederim canım benim yat dinlen hiç bi iş yapma artık keyfini çıkarmaya bak okeyyyyyyyyyy :KK3: çok çok tebrikler canım:nazar:

umutluyum canım kan tahlili yapıldınmı sen ne çıktı sonuç yaa üzüldüm gerçekten inşallah en kısa zamanda rabbi meleğini yollar inşallah

kuzum hiç demiyim 0.100 hehehe :KK35::KK35::KK35::KK35:bu değerleride aşıcaz inş.allahım hepimizin kucağını bebişlerle doldursun :KK52::KK52::KK52::KK52:3-5-8-10 tane olsun :KK9::KK9::KK9::KK9: sizin hamişlikte güzel geçsin rahatgeçsin inşşşşşşşşş:KK49::KK49::KK49:

canım çok güzel artmış değerin maşallah sübhanallah

ya bende azimliyim allahım izin verirse umudum var allahım hepimize sağlıklı bebişler sağlıklı hamişlik nasip etsin :KK49::KK49::KK49:

canım geçmiş olsun öncelikle ben acıbademde yaptıracağım ilaç takibini tıp fakültesinde devrim gürkan hoca var o yapacak zaten bülent hocanın asistanıymış zamanında.raporu tıp fakültesinden aldım.gürkan hocanın özeline gittim derdimi anlattım sağolsun yardımcı oldu 2 günde raporum hazırlandı.bende çıkolata kisti var eşimde de sperm hareketsizliği az da olsa...canım yeniden gözde de mi deneyeceksin yoksa başka yerde mi? inşallah bu defa emeklerimiz boşa çıkmaz canım...

ilaç raporumu çıkardın canım hangi ilaçları kullanıyosun bide senden ne zaman gelicek bebiş haberi :KK9::KK9::KK9:tedavin başladımı

kızlar bide yaşlar kaç
hangi ilaçları kullandınız
kaç yumoş toplandı
kaçıncı gün transferi oldu
kaç tane transfer oldu bunlarıda paylaşallımmı :KK49::KK49::KK49::KK49:

benim yaş 28
gonalf+menagon kullanıldı
12 tane toplandı 6 tane işleme girdi
2 tane 3.gün transferi oldu dondurulacak kalmadı :KK68::KK35::KK35:

canım yaş 30

1.denemede puregon-ovitrelle-pregesteron iğne 12 yumoş 2 transfer 1 dondurma 5.gün
2.deneede gonol f menagon-ovitrelle 11 ymoş 3 transfer 5.gün
3.deneme-lucrin-puregon-chrinol jel 12 yumoş 2 transfer 3.gün

yaşım 26

ilk deneme gonalf ovitrelle crinone jel ----36 yumurta 19 tanesi döllendi 2 tane 3. gün transferi yappıldı sonuç negatif dondurmayı kabul etmedik
ikinci deneme gonalf ovitrelle crinone jel----21 yumurta 17 tanesi döllendi 2 tane 3. gün transferi yapıldı sonuç pozitif :KK66:

yaşım 26...ilk denemem...bende gonal-f menegon cetrotayt :KK1: (isimlerini doğru yazdım mı bilmiyom ama) bunlar kullanıldı bide çatlatmaa ben bide tedavi boyunca folbiol vitaminde aldım tutunmaya etkisi büyüktü çünküü benden 9 yumurta toplandı 4 ü işleme girdi 1i konuldu ilk denemem çok şükür pozitif oldu bide transverden sonra crinol jel ve kansulandırıcı iğne vuruyorum kendime göbüşten ,, haftaya cuma ilk kontrolümüz olucakk hmm bu arada ilaç manyağı olduk yaa :KK23: bide progestan iğne vuruluyo şimdi kalçadan 2güne bi ... umutluyumm :97: darışı başınaa inşallah bu mübarak günler dularımız kabul olur inşallah :86:

Son düzenleme:

teşekkür ederim canım sanırım bir kez daha deneyeceğim özdede kendimi hazır hissedince inşallah tedavin hayırlı olur ilaçlara başladın mı raporu aşılama yaptırmadan mı aldın ben hiç aşılama olmadım sağlık özründen faydalanabilmek için almak istiyorum çünkü kadrom mutta devrim beyin yeri nerede

teşekkür ederim canım sanırım bir kez daha deneyeceğim özdede kendimi hazır hissedince inşallah tedavin hayırlı olur ilaçlara başladın mı raporu aşılama yaptırmadan mı aldın ben hiç aşılama olmadım sağlık özründen faydalanabilmek için almak istiyorum çünkü kadrom mutta devrim beyin yeri nerede

şu an baskılayıcı ilaç kullanıyorum canım daha başlamadım...bende çikolata kisti olduğu için aşılama yaptırmadan aldım.endometrizosis hastalarında aşılama pek tutmuyor...doğrudan tüp yapıyorlar...tıp fakültesinde kadın doğumda canım ...ayrıca çetinkaya karşısında iş merzinde özeli var. prof gürkan yazıcı...otobüs duragının hemen karşısındaki iş merkezinde...

şu an baskılayıcı ilaç kullanıyorum canım daha başlamadım...bende çikolata kisti olduğu için aşılama yaptırmadan aldım.endometrizosis hastalarında aşılama pek tutmuyor...doğrudan tüp yapıyorlar...tıp fakültesinde kadın doğumda canım ...ayrıca çetinkaya karşısında iş merzinde özeli var. prof gürkan yazıcı...otobüs duragının hemen karşısındaki iş merkezinde...

teşekkür ederim canım inşallah tedavin hayırlı olur ALLAHIM KİMSENİN KUCAĞINI BOŞ BIRAKMASIN İNŞ BİZLERDE TEZAKİTTE ANNE OLURUZ

kelebek33
amin canım inşallah...ne zaman yaptıracaksın bir sonraki denemeyi? inşallah bu sefer tutar canım...kendine iyi bak Allaha emanet ol....

X