Tüp Bebek Merkezleri Acıbadem Prof.Bülent Tıraşa Gidenler

Bende temmuz ayında bülent beyde tup bebek denedım ve olumsuz sonuç aldım bebeğim tutmadığında benı bı kez olsun sonuç için aramadılar ve sızın dediğiniz gibi banada ilaçların dozunu çok yukksek verdıler yumurtalarımı cok fazla buyuttuler ilk denememdı 12.000 de param gitti. daha orayı kesınlıkle düşünmüyorum samsun medıcalpark düşünüyorum yaza inşallah gğzel sonuç alırım

Ben sizin bu yazdıklarınızın hiçbirini yaşamadım . Gerek Bület Hoca olsun gerek diğer dr hemşire ve görevliler den hiç bir yanlış davranış ya da ilgisizlik görmedim.. Memnun olan yazılar yazan kişilerin fake olduğunu düşünüyorsunuz peki sizin fake olduğunuzu da düşünebiliriz... Ben hem kendim gemde orada tedavi olan hiç kimseden ilgi tedavi ki Bülent Bey bu branşta kendini ispatlamış bir dr Hakkı'nda olumsuz bir davranış gören duymadım.. Kendi adıma tavsiye ederim hem Dr mu hem hastane yi teknolojisi gelişmişlikmiş olması.. Embriyo döllenme Zaman'ında Her gün aranıp bilgi verildi.. Ben ne zaman soru sormak için arasam hep ulaştım ulaşansam daveti dönüş yapıldı.. Söylediklerinizin hiçbirine katılmıyorum neler yaşadınız bilemem ama.. Memnun olanlar Hakkı'nda fake sahte vs diyemezsinİz??

Son düzenleyen: Moderatör:
Aslında sevgili sakura07 cevap yazmak istemezdim ama şunu bilmeni isterim ben fake değilim ayrıca bu kadar cok seyi yaşamasaydım büyük umutlarla gittiğim bir yer için böyle cümleler yazma gereği de duymazdım. Ben objektif olarak yasadıklarımdan sonra bi değerlendirme yaptım, bu da sanırım en doğal hakkım.Hepimiz bi gün Allaha hesap vereceğiz, hele ki çocuk gibi bu kadar hassas bi konuda yanlış şeyler yazıp bu yükün altında ahirette ezilmek istemem.herkes dilediğini yapmakta hür.isteyen istediği yerde tedavisini olsun ama lütfen bu işi hassasiyetle yapan yerlere denk gelsinler inş.tek dileğim şu yalnız; bunun acısını yaşadıgım için söylüyorum Allah her isteyene hayırlı evlatlar nasip etsin bu kişi kim olursa olsun canı gönülden diliyorum.

Ben biraz Sakura07 nin birazda birbilenesora katılıyorum.
1-Bende Birbilene sorun dediği gibi ısrarla Bülent Hocayı istedim muayenelerde. Çünkü ben oraya Ayşe Fatma için gitmiyorum. Bülent Hoca için gidiyorum. Başka bir doktor muayene edecekse onların ayarında elini sallasan 50 doktor bulursun.. Bunu açıkça belirttim hastanede.. 3 muayenemede Bülent Hoca girdi.. Ama tedavim başlarkende Bülent Hoca yurtdışında olduğu için başka bir doktor karar verdi başlamasına,
2-Yumurtalar cevap vermedi onada okey ama bunu orda çalışan işletmeciler değil doktorun karşısına alıp izah etmesi gerekli,..
3-Açıkçası bir kaç yerde muayene için randevulu oldukları x hastanelerine gidip saatlerce bekleyenleri duydum. Ama acıbademde bunu yaşamadım.. Saat kaç dedilerse aldılar.. Buda benim için çok önemli.. Çünkü randevu saatim 10 dk bile geçince benim kan beynime sıçrar...
4-Çalışanlar ilgili gibi durup ama bi dünyadan haberler..
5-Bülent Hoca gerçekten çok değerli bir insan bence gerçekten çok sevdim kendisini..
6-Bu ay 2. tedavim başlayacak büyük bir ihtimalle yine tercihim Bülent Hoca...
7-Aklıma başka bişey gelirse yine yazarım

Ben biraz Sakura07 nin birazda birbilenesora katılıyorum.
1-Bende Birbilene sorun dediği gibi ısrarla Bülent Hocayı istedim muayenelerde. Çünkü ben oraya Ayşe Fatma için gitmiyorum. Bülent Hoca için gidiyorum. Başka bir doktor muayene edecekse onların ayarında elini sallasan 50 doktor bulursun.. Bunu açıkça belirttim hastanede.. 3 muayenemede Bülent Hoca girdi.. Ama tedavim başlarkende Bülent Hoca yurtdışında olduğu için başka bir doktor karar verdi başlamasına,
2-Yumurtalar cevap vermedi onada okey ama bunu orda çalışan işletmeciler değil doktorun karşısına alıp izah etmesi gerekli,..
3-Açıkçası bir kaç yerde muayene için randevulu oldukları x hastanelerine gidip saatlerce bekleyenleri duydum. Ama acıbademde bunu yaşamadım.. Saat kaç dedilerse aldılar.. Buda benim için çok önemli.. Çünkü randevu saatim 10 dk bile geçince benim kan beynime sıçrar...
4-Çalışanlar ilgili gibi durup ama bi dünyadan haberler..
5-Bülent Hoca gerçekten çok değerli bir insan bence gerçekten çok sevdim kendisini..
6-Bu ay 2. tedavim başlayacak büyük bir ihtimalle yine tercihim Bülent Hoca...
7-Aklıma başka bişey gelirse yine yazarım

Merhabalar.. Ben de Bülent bey i araştırıyordum konuşmalarınıza denk geldim. Ama sonra devam ettiniz mi yazarım demişsiniz ama ? Birkaç şey sormak istiyorum ?
İnşaallah devam etmiş ve pozitif bir sonuç almışsınızdır..

Aslında sevgili sakura07 cevap yazmak istemezdim ama şunu bilmeni isterim ben fake değilim ayrıca bu kadar cok seyi yaşamasaydım büyük umutlarla gittiğim bir yer için böyle cümleler yazma gereği de duymazdım. Ben objektif olarak yasadıklarımdan sonra bi değerlendirme yaptım, bu da sanırım en doğal hakkım.Hepimiz bi gün Allaha hesap vereceğiz, hele ki çocuk gibi bu kadar hassas bi konuda yanlış şeyler yazıp bu yükün altında ahirette ezilmek istemem.herkes dilediğini yapmakta hür.isteyen istediği yerde tedavisini olsun ama lütfen bu işi hassasiyetle yapan yerlere denk gelsinler inş.tek dileğim şu yalnız; bunun acısını yaşadıgım için söylüyorum Allah her isteyene hayırlı evlatlar nasip etsin bu kişi kim olursa olsun canı gönülden diliyorum.

11 Kasımda üye olup 21 Aralıktan sonra hiç yazmamışsınız. Yazdığınız 6 mesajın hepsi de Bülent Tıraş aleyhine. ilginç doğrusu!

bende bülent beye gittim. çok yoğun olduğu için herkes ile ilgilenemiyor. ama ekibi sıcak ve içten. benim herşey olumluydu ancak kimyasal gebelik oldu. tekrar bülent beye gideceğim. inşallah bu sefer olumlu sonuç alırım.

Ahmet Faruk Baş... Bu ismi bir arkadaşımdan duydum. emekli bir din görevlisi, Bursa'da yaşıyor.Bitkilerle tüm hastalıklara deva olduğunu söylemişler arkadaşım da duyup gitmiş. 12 yıldır çocuk için görmediği tedavi, kullanmadığı ilaç hatta uygulamadığı bitkisel tedavi kalmayınca bir de bunu deneyeyim deyip gitmiş.( ve orada kendine inanamayan ama hamile kalıp hatta doğurup bebeğiyle teşekkür etmeye gelenler varmış.) başarısız tüp bebek tedavileri, profesörler neler neler... sebepsiz infertilite demişler açıklanamıyor demişler. Ahmet Faruk Baş'ın uyguladığı bitkisel tedavi sayesinde 2. ayında hamile kaldı, tam bir mucize...
beni diğer başlıklardan bilen arkadaşlar vardır. 3 yıldır ben de aşılama tedavisi, tüp bebek ve çeşitli kürler uyguladım ama sonuç hep negatif. hatta en son İstanbul Acıbadem Prof. Dr. Bülent Tıraş ile başarısız bir tüp bebek denemesi yaşadım 3 ay önce. sonrasında Bülent Hocanın istediği genetik tahlilller sonucu kan pıhtılaşma sorunun var dendi. Şimdi coraspin ve yumurtalık güçlendirmek için Biosteron DHEA 25 kullanıyorum, eşimde proxeed plus kullanıyor. Mart ayında tekrar tüp bebek niyetindeydim. ama bu yukarda anlattıklarımı duyunca arkadaştan bir arayayım Ahmet Bey'i dedim.
telefonda bana eşimin sperm değerlerini ve benim hormon değerlerimi okumamı söyledi. ve bugüne dek hiç bir doktorun yapmadığı acayip yorumlar yaptı. e2 değerin 18-19-20 olmalı dedi. benim 30'du. e2 değerin 20'nin üzerinde olursa eğer rahminde hiç bir canlı yaşayamaz dedi, tüp bebekle sağlıklı bir embriyo bile verilse e2 yüksek olması zehirler yaşayamaz dedi. prolaktinim 19,5 ona da yüksek dedi. 7-8-9 olmalıymış :44: bitkisel bir karışım yollayacağım adresine doktorun verdiği tüm ilaçları bırak en geç 3 aya hamilesin dedi. ehh umut işte. sonra araştırdım. internette devalokman.net diye internet sitesi de var adamın. ama çok kararsız kaldım. şimdi koskoca Prof.un verdiği ilaçları bırakıp hiç örmediğim bu adamın sözüne güvenmek saçma gibi gelse de çooook kararsızım.
şimdi bir tarafta 12 yıl her yolu deneyip hamile kalamamış arkadaşımı 2. ayında hamile bırakan bu mucize karışım, bir tarafta 2. tüp bebek hazırlığı ve Prof.un verdiği ilaçlar.

sizce ben ne yapayım bana bir akıl fikir verin ya nolur????

Bence herşey denediysen bunu da bir dene ben olsam denerdim.Rabbim yardımcımız olsun inş hepimizin bebekleri olur

X