Tüp Bebek Merkezleri Acıbadem Prof.Bülent Tıraşa Gidenler

umutluyum1

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Mart 2011
1.396
0
Selam arkadaşlar ben bugün nasip olursa burada tüp bebeğe başlıyacağım hastane yada doktor hakkında bilgisi olan varmı :21::21::21:

burada tüp bebek yaptıran yada bu doktorda tüp bebek yaptıran yokmu arkadaşlar yada yaptıranlar artık topiğemi girmiyo lütfen yardımcı olun deneyimlerinize ihtiyacımız var:KK19::KK19:

bülent bey önceden ankaradaymış yeni istanbulda başlamış acıbadem tüp bebek yaptıranlar hastaneden memnun kaldılarmı doktorun genelde olumlu yazılarını okudum ama işte insanda gene tedirginlik oluşuyo :44::44:

burada tüp bebek yaptıran yada bu doktorda tüp bebek yaptıran yokmu arkadaşlar yada yaptıranlar artık topiğemi girmiyo lütfen yardımcı olun deneyimlerinize ihtiyacımız var:KK19::KK19:

öncelikle hayırlı olsun istanbulda kendi eviniz mi var yoksa başka bir yerde mi kalacaksınız

Amin inş.seninkide hayırlı olur canım ben ist.oturuyorum doktoruda arkadaş tavsiye ile buldum oda adanada buraya gelicek tüp bebek için bakalım inş.hepimizinki güzel sonuçlanır

Selam arkadaşlar. Ben Ankara'dan Bülent Bey'in hastasıyım. İl dışından gelmeme rağmen inanılmaz ilgi ve güven vardı kendisinde. İlk tüp denememde hamile kaldım. Şu anda 18 haftalık hamileyim.:nazar: Mart ayından bu yana da sürekli bizi arayıp gebeliğin nasıl gittiğini soruyorlar. İnanırmısınız bu cumartesi günüde aradılar ve Bülent beyin acıbadem maslak'a geçtiğini haber verdiler. Allahım izin verir de bebğimi dünyaya getirebiirsem, 2. yi de yine onunla düşünüyorum. Hangi şehirde olursa olsun.

İstanbul'daki arkadaşlar bence şanslısınız. Aynı ilde tedavi görüp onunla gebeliği takip etmek inşallah çok iyi olacaktır.

Allahım tüm isteyenlere bebişler nasip etsin. :emir_bebek:

kızlar bülent hoca benimde doktorumdu anatolia da 2. tüp bebek denemem negatifti hatta yaklaşık 2 ay önce ama eminimki doktorum elinden geleni yaptı takdiri allahtan ve 3. yine onu düşünüyordum buarada 1. bülent hoca değildi diyeceğim mükemmel bir hoca içinizde hiç şüphe olmasın ki vedalaşırken bizi yine beklediğini söyledi hatta dosyamızı götürmüş :)) kısmet olursa ankarada olduğumuz halde gitmeyi düşünüyoruz başlıkta kıskandım dedim doktorumuz uzaklaştı....ve acı badem hastanesinin lab. da çok iyiymiş şimdiden tedavileriniz hayırlı olsun.....

bülent hoca acıbadem maslakta mı şimdi? bizde ona gitmeyi düşünüyoruz il dışından gelen var mı kalacak yer sorununu nasıl halletiniz acaba?

acıbadem maslakta canım konaklama için yer öneriyolar ama onlarında pek bilgisi yok şuan için yerleşim bile yeni yeni oluyo biz tam foto çekimlerinde rastladık ekibe doktor foto çekimini bırakıp hoşgeldiniz dedi:))))) hemen bize yer ayarladılar çok babacan bir doktor herşeyi konuşabiliyosun bide diğer hastanelerde hemşire bilgilerimizi alırken burada bayan bir doktor aldı bilgilerimizi arkasından bülent beye muayne oldum uzun protokolde başladık inş sonuda güzel olur içimizide sindi :KK49::KK49:

Başka kimsecikler yok mu burada tüp bebek yaptıran fikir ediniyorum da tüp bebek merkezleri hakkında....

arkadaşlar ben tedavimi bülent hocada acıbademde devam ediyorum bugün yumiş toplama işlmim oldu ve gayet güzel bir ortam ben herşeyden memnun kaşdım diğer dr lardan hemşirelerden heps,nden allah razı olsun nasip olursa cuma günü transferim var ve ben yine size sonucu yazrım okişşşş
burayı tercih edecekseniz içiniz rahat olsun :KK66::KK66:

arkadaşlar ben tedavimi bülent hocada acıbademde devam ediyorum bugün yumiş toplama işlmim oldu ve gayet güzel bir ortam ben herşeyden memnun kaşdım diğer dr lardan hemşirelerden heps,nden allah razı olsun nasip olursa cuma günü transferim var ve ben yine size sonucu yazrım okişşşş
burayı tercih edecekseniz içiniz rahat olsun :KK66::KK66:

oooo hayırlı olsun canım inşallah döllenme işi de sorunsuz geçer transferinde bize de güzel haberlerini ulaştırırsın:KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49: seni de bu halde göreceğiz inşalahhhh

arkadaşlar bugün transfer işlemim gerçekleşti ve gayet rahatım çok şükür inşallah benim ve bu yolda emek harcayan herkesin emeklerinin karşılığını verir rabbim :KK76::KK76:

arkadaşlar bugün transfer işlemim gerçekleşti ve gayet rahatım çok şükür inşallah benim ve bu yolda emek harcayan herkesin emeklerinin karşılığını verir rabbim :KK76::KK76:

oooooooo hadi hayırlı olsun canım inşallah tutar inşallah seni:KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49: bu halde görürüz göremesekte duyarız şimdi 12 gün mü sayacağız....bak arada nete gir ve yaz tamam mı? hadi canım benim dualarımız seninle...

X