Tüp Bebek Merkezleri Acıbadem Prof.Bülent Tıraşa Gidenler

benim yumurta ve ilaç takibimi bulunduğum şehirde doktorum yaptı ilaçlarıda telefonla bi yerden baya ucuza getirttik ben sadece toplama ve transver işlemi istanbuldaydım 5-6 gün kaldım geldim.. ben acımademe 4250 Tl ödedim bilmiyorum belki daha da indirimli olabiliyordur, ben transver işleminde de anestezi istedim :KK52: daha rahat olucağımı düşündüm bölee sıkışık olmak gerekiyor transver sırasında da korktum ayık olmaktan sipeküm denen aletten falan... ama iyi ki de uyumuşummm :84: dayanamazdım yoksa rahim filminde ölüyodum nerdeyse çünkii :84:

benim yumurta ve ilaç takibimi bulunduğum şehirde doktorum yaptı ilaçlarıda telefonla bi yerden baya ucuza getirttik ben sadece toplama ve transver işlemi istanbuldaydım 5-6 gün kaldım geldim.. ben acımademe 4250 Tl ödedim bilmiyorum belki daha da indirimli olabiliyordur, ben transver işleminde de anestezi istedim :KK52: daha rahat olucağımı düşündüm bölee sıkışık olmak gerekiyor transver sırasında da korktum ayık olmaktan sipeküm denen aletten falan... ama iyi ki de uyumuşummm :84: dayanamazdım yoksa rahim filminde ölüyodum nerdeyse çünkii :84:

meraba senın transfer oldu sonucu mu beklıyosun canım?sormak ıstedıklerım var da bıraz bulent bey mı yaptı ıslemını?bıde transfer sırasında uyursan sıkısık olmana gerek kalmıyormu kı??transfer zor degıl dıyorlar ama bılemedım sımdı uyumak mı gerek acaba...sadece muyane olmak gıbıyse zor degıl yanı rahım fılmınden sonra nelere katlanırız bızler normal bıle dogururuz emınım cok zordu cunku rahım fılmı:KK43:

meraba senın transfer oldu sonucu mu beklıyosun canım?sormak ıstedıklerım var da bıraz bulent bey mı yaptı ıslemını?bıde transfer sırasında uyursan sıkısık olmana gerek kalmıyormu kı??transfer zor degıl dıyorlar ama bılemedım sımdı uyumak mı gerek acaba...sadece muyane olmak gıbıyse zor degıl yanı rahım fılmınden sonra nelere katlanırız bızler normal bıle dogururuz emınım cok zordu cunku rahım fılmı:KK43:

transfer sırasında uyutmuyorlar canım uyanık oluyorsun anestezi yok...

2 yada 3.günü yapılıyo biliyorum kuzum iviyi bende okudum canım oarası bana bide çok yakındı ama olumsuzluklarıda okuyunca vazgeççtim sende iyi düşün içine en çok hangisi sinerse ona git görüş

valla mecbur p.tesi yaptırcam yapabileceğim bişi yok çünkü araya haftasonu girdi :KK43: ivi den herkes çok ii diye bahsediyor okudum okudum ee pozitif yok :KK70: şimdi umutu okuyorumm buranın pozitifi çok doğum yapan da çok ayrıca fiyatı da uygun ssk anlaşması da var..şimdi burayıda araştırıyorum okuyorum...ama cem demirel i eledim ya..engin bey bülent bey ve ulun bey e devam ediorum :KK70:

kızlarrr bulent bey hakkında cok bılgıye ıhtıyacım varrr yardımcı olurmusuunzzzz hastane nasıl cok pahalımıııı?????yaptıran arkadaslar yardım edın lutfeeennnn

kızlarrr bulent bey hakkında cok bılgıye ıhtıyacım varrr yardımcı olurmusuunzzzz hastane nasıl cok pahalımıııı?????yaptıran arkadaslar yardım edın lutfeeennnn

canım 4200 tüp bebek fiyatı rapor varsa 3600 oluyor 1500-2000 tl ilaç tutar ilaçları da raporla alabilirsin bülent bey sıcakkanlı iyi bir doktor oldukça pozitif bu topikte yaptıran arkadaşlar var. hamile kalanlar olduğu gibi kalamayanlarda var...kısmet meselesi canım bişrazda ama labaratuvar olarak ekip olarak oldukça iyiler isanbul dışından geliyorsan bir de otel masrafın olacak şayet kalacak yerin yoksa misafirhaneleri yok...

canım 4200 tüp bebek fiyatı rapor varsa 3600 oluyor 1500-2000 tl ilaç tutar ilaçları da raporla alabilirsin bülent bey sıcakkanlı iyi bir doktor oldukça pozitif bu topikte yaptıran arkadaşlar var. hamile kalanlar olduğu gibi kalamayanlarda var...kısmet meselesi canım bişrazda ama labaratuvar olarak ekip olarak oldukça iyiler isanbul dışından geliyorsan bir de otel masrafın olacak şayet kalacak yerin yoksa misafirhaneleri yok...

cok tesekkur ederım canım bılgıler ıcın raporla yapıyoruz evet.doktordan ıyı elektık almak benım ıcın cok onemlı basatan savulmak ıstemıyorum cok hassasım bıde babacan olması benım ıcın onemlı..senın durum ne su anda?

merhaba,

bişi sormak istiyorum bnde..şimdi bnde rapor almak istiyordum üniversite hastanesinden fakan 3 kez aşılama olmak gerekir diye bi ibare var..bizde yaptırmadığımız için rapor almam zor... şimdi bu 4200 TL nin içine neler dahil... benim raporum olmadığı için 4200 + ilaç parası 1500-2000 mi olacak yani? beni de aydınlatırsanız sevinirim..teşekkürler şimdiden :)

merhaba,

bişi sormak istiyorum bnde..şimdi bnde rapor almak istiyordum üniversite hastanesinden fakan 3 kez aşılama olmak gerekir diye bi ibare var..bizde yaptırmadığımız için rapor almam zor... şimdi bu 4200 TL nin içine neler dahil... benim raporum olmadığı için 4200 + ilaç parası 1500-2000 mi olacak yani? beni de aydınlatırsanız sevinirim..teşekkürler şimdiden :)

canım acıbademin sgk anlaşması yok ama raporun varsa 4200 den 3600 düşüyorlar bu sadece tüp bebek bunun içinde opu-transfer-testler(e2-fhs-) dahil ilaca gelince ilaç raporun varsa canım ilaçlarını bir kadın doğumcuya yazdırıp eczaneden alabilirsin normal fiyat 1500-2000 arası raporla 800 filan tutar. rapor için 3 aşılama şart canım malesef....ayrıca genetik test istersen embriyo için fiyata dahil değil...embriyo dondurma fiyata dahil değil...spermiyogram fiyata dahil değil...

cok tesekkur ederım canım bılgıler ıcın raporla yapıyoruz evet.doktordan ıyı elektık almak benım ıcın cok onemlı basatan savulmak ıstemıyorum cok hassasım bıde babacan olması benım ıcın onemlı..senın durum ne su anda?

canım bülent beyin iyi tarafı tedavinin başından sonuna kadar kendi ilgileniyor ayrıca sana boş umutlar vermiyor...dediğm gibi oldukça sıcak kanlı ve yüzünde devamlı insana huzur veren bir tebessüm var...bende kistler var baskılayıcı ilaç kullanıyorun ilaçlar bittikten sonra bulunduğum şehirde ilaçlara başlayacağım sadece opu ve transferde istanbula gideceğim...bizde rapor almıştık ama raporun süresi doldu yenileyeceğiz bakalım...

canım bülent beyin iyi tarafı tedavinin başından sonuna kadar kendi ilgileniyor ayrıca sana boş umutlar vermiyor...dediğm gibi oldukça sıcak kanlı ve yüzünde devamlı insana huzur veren bir tebessüm var...bende kistler var baskılayıcı ilaç kullanıyorun ilaçlar bittikten sonra bulunduğum şehirde ilaçlara başlayacağım sadece opu ve transferde istanbula gideceğim...bizde rapor almıştık ama raporun süresi doldu yenileyeceğiz bakalım...

hakkında hayırlısı olur ınsalh,bende yuzde doksan bulent beyı sececegım sanırım.hepımız ıcın ıyı olur ınsalh.:82:

canım acıbademin sgk anlaşması yok ama raporun varsa 4200 den 3600 düşüyorlar bu sadece tüp bebek bunun içinde opu-transfer-testler(e2-fhs-) dahil ilaca gelince ilaç raporun varsa canım ilaçlarını bir kadın doğumcuya yazdırıp eczaneden alabilirsin normal fiyat 1500-2000 arası raporla 800 filan tutar. rapor için 3 aşılama şart canım malesef....ayrıca genetik test istersen embriyo için fiyata dahil değil...embriyo dondurma fiyata dahil değil...spermiyogram fiyata dahil değil...

öncelikle çok teşekkür ederimm sabırla tüm sorularıma cevap verdiğin içinn:KK70:

benim raporum yok çünkü ben aşılama olmadım hiç..doktorum boşuna ona para harcamayalım o parayı tüpe verirsin dedi.. e bize de mantıklı geldi...o yüzden 4200 olacak..ilaç raporu almak için bi doktorumla konuşayım belki alırım o zamn ucuzlar 1000 tutsa oda...diğer testleri duruma göre yaptırırz çok şartsa..eşimin spermlerinde bi problem yok çok şükür :nazar: sadece spermiogram veririz olur.. yani bize toplamda yol gider masraflarımız dahil 6000 oluyor :)

e yani hemen hemen diğer merkezlerle aynı..ben bide umut tüpe bakıyorum da ulun beye onuda çok methediyolar..onunla da ön görüşmeye gidicem.. bakalımm inşallah hayırlısı olur bu ay sonunda ön görüşmeleri yapıp önümüzdeki ayın adetiyle başlamak istiyorum tedaviye hayırlısıyla inşallah :) tekrar teşekkür ederim :)

umutluyum 1 günaydın,
Ben yeni uye olduğum için sana msj atamıyorum bana ozelde mail adresini gönderirmisin ordan yazışalım. Görüşürüz canım

transverimi bülent bey yaptı zaten bi sürü uzman ekip var çevresinde de seni acaip rahatlatıyorlar,ben eski vajinusmus olduğum için transver sırasında da anestezi aldım,önemli olan rahatt olamk ve ben böyle rahattım...uyandıktan yarım saat sonra wcye gittim ve kalkıp otele gittim...kendi adıma bu güzel oldu sonuç pozitif... bu hafta keseyi gördük :KK15: ama kalp atışlarını duyamadık haftayayı bekliyoruz.... sen tedaviye başlamıyımı düşünüyosun?

transverimi bülent bey yaptı zaten bi sürü uzman ekip var çevresinde de seni acaip rahatlatıyorlar,ben eski vajinusmus olduğum için transver sırasında da anestezi aldım,önemli olan rahatt olamk ve ben böyle rahattım...uyandıktan yarım saat sonra wcye gittim ve kalkıp otele gittim...kendi adıma bu güzel oldu sonuç pozitif... bu hafta keseyi gördük :KK15: ama kalp atışlarını duyamadık haftayayı bekliyoruz.... sen tedaviye başlamıyımı düşünüyosun?

ayy kuzum kesede gözüktümü ne kadan mikemmel kalp atışlarınıda duyarsın inş.haberlerini bekliyoruz :))))):KK16::KK16::KK16::KK16:

BİR ARKADAŞIM DAHA POZİTİF SONUÇ ALDI BÜLENT HOCADAN İKİZ OLMA İHTİMALİDE VARMIŞ OHHHHHHHHHH ÇOK SEVİNDİM ÇOOOKKKKKKKKKK :81::81::81::KK49::KK49:

ARKADAN BİZDE GELİRİZ İNŞ.:)))))))En Büyük KKEn Büyük KK:KK9::KK9:

Memurlar.Net (Normal yollardan çocuk sahibi olmak isteyenleri bile tüp bebekcilere yönlendirmişler)
Bugün çıkan haberlere göz atmanızı isterim.
Allah hepinizin yanında olsun
Tüp bebek soygunu
ZAFER KÜTÜK ANKARA, STAR

Pazar, 11 Eylül 2011
Ankara, tıp dünyasındaki vurgunla sarsıldı. Bazı doktorların bebek sahibi olmak isteyenleri 2 ünlü profesöre yönlendirip komisyon aldıkları ortaya çıktı.

İLİŞKİLİ BAŞLIKLAR
»Erkekler bebek yapmada devre dışı kalıyor
»Meme kanserine karşı ilk tasarım bebek
»Diyanet "caizdir" dedi, tüp bebek talepleri patladı

»"Tüp bebek merkezlerinin 6'sı izinsiz"
»Hastaneler bebek dostu olacak

BAŞKENT Ankara’da görev yapan bir kadın doğum uzmanının Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı’na gönderdiği ihbar mektubu sağlıktaki büyük vurgunu ortaya çıkardı. Kimliği gizli tutulan ihbarcı, kamu ve üniversite hastanelerindeki bazı doktorların, normal yollardan çocuk sahibi olmak isteyen hastaları bile Anatolia Tüp Bebek Merkezi’nde görevli Prof. Dr. Hakan Yaralı ve Türk Jinekoloji ve Obstetrik Derneği 2’inci Başkanı Prof. Dr. Bülent Traş’a yönlendirdiğini, bunun karşılığında da maddi çıkar sağladığını iddia etti. İhbar üzerine harekete geçen savcılık, konuyu polise havale edince operasyon başladı.

Muhasebe kayıtları vurgunu doğruladı

Savcılığın talimatıyla Prof. Dr. Hakan Yaralı ve Prof. Dr. Bülent Traş’ın ifadesine başvuruldu. 6 çalışanı gözaltına alan polis, tüp bebek merkezinde yaptığı aramada bilgisayar harddiskleri ile muhasebe kayıtlarına el koydu. Ele geçirelen belgelerin ihbarcıyı doğruladığı görüldü. Kayıtlarda farklı ve hastanelerde görev yapan yaklaşık 500 kadın doğum uzmanı ve üroloğun ismine ulaşıldı. Uzman doktorlara, gönderdikleri hasta başı 500 ile bin lira arasında komisyon ödendiği belirlendi. Prof. Dr. Yaralı ifadesinde bu işlemin borç-alacak ilişkisi olduğunu öne sürdü. Ancak muhasebeci Şefika Ünal’ın ifadesinin çirkin tezgâhı gözler önüne serdiği iddia edildi. Kamu’da bu tür tedavilerin yapılabildiği halde, kadın doğum uzmanlarının mesleki tavassut ve maddi menfaat karşılığı bu yola başvurdukları belirtildi. Emniyette ifadesi alındıktan sonra savcının talimatıyla serbest bırakılan Prof. Dr. Hakan Yaralı’nın, para trafiğini kabul ettiği, Prof. Dr. Bülent Traş’ın ise ifadesinde bu tezgahtan haberdar olmadığını ve kısa süre önce bu merkezden ayrıldığını söylediği öğrenildi.

Pazarlamacı gibi hastane dolaştılar

Pazarlamacı gibi hastane dolaştılar

ANKARA polisi tarafından gözaltına alınan 6 hastane personeli arasında bulunan Mehtap Polat ile Emel Arpacı’nın sorgusu sırasında ilginç bir ayrıntıya daha ulaşıldı. Polat ile Arpacı’nın pazarlamacı gibi hastane hastane gezip uzman doktorlarla irtibata geçtiği ortaya çıktı. Doktorlara hasta yönlendirme teklifi götüren bu iki isimin, rüşvet ilişkisi içine girdiği de belirlendi. Yapılan inceleme de doktor paylarının elden teslim edildiği, Ankara dışında olanlara ise paraların kargo ile gönderildiği tespit edildi. Bir kutu ilaçla bile bebek sahibi olabilecek hastaları tüp bebek merkezine yönlendirdiği öne sürülen doktorlar hakkında da işlem yapılacağı öğrenildi.

X