Aslan Burcu 24 Temmuz - 23 Ağustos Aslan Kadını Boğa Erkeği Aşkını Yaşayanlar Anlatın..

zna

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Haziran 2011
29
0
Ben aslanım ve o da boğa çok nazik ve düşünceli bazen olmuyor ama genel anlamda mutluyuz siz?

boğa burcu çok ilgili, sadık, ve aşırı kıskançtır.
ilgiyi aşırı sever ve hep ilgi ister. bende aslanım, bazen beni boğar kıskançlıkları. ama sadık oluşunu çok seviyorum. çok sık kavga ediyoruz biz ama boğa erkeği çok sever ve sevgisinin peşinden gider. bense gururumdan ve inatçılığımdan ödün vermem. kavgalarda barışmak isteyen hep o olur.

ben aslan burcuyum boğa erkeğiyle anlaşamamıştım ..nedense bi ukala bi kendini beğenmişlik mevcut hepsinde

Bir boğa erkeğiyle olucak gibiydi ama aşırı bağlanması ve aşk sözleri beni baymıştı...bende biraz hainim kötü davranmıştım ona kendimden soğutmuştum :) ben daha imkansız erkekleri seviyorum peşinden koşturacak koç erkekleri genel olarak beni cezbeder çok egoist ve kendini beğenmiş oluyorlar :KK61:

çok sık tartışıyoruz ama yinede birbirimizi bırakmıyoruz ikimizde çok sadık ve çok kıskancız :) ama beni aşırı eleştirmesine dayanamıyorum bazen... yinede çok seviyorum:KK70:

boğa burcu erkeği ve aslan kadını... tam imkansız sınırları zorlayan bir aşk olur... boğanın inatçılığı ve sabit görüşü ile aslanın baskın huyu = bol kavga...bir de aslanın gösterişi ve özgür ruhu boğanın aşırı boğucu kıskançlığı 8 senelik tecrübeye sabittir :))))

boğa burcu erkeği ve aslan kadını... tam imkansız sınırları zorlayan bir aşk olur... boğanın inatçılığı ve sabit görüşü ile aslanın baskın huyu = bol kavga...bir de aslanın gösterişi ve özgür ruhu boğanın aşırı boğucu kıskançlığı 8 senelik tecrübeye sabittir :))))

okadar sürdü demek evli misiniz o boğayla

boğa burcu çok ilgili, sadık, ve aşırı kıskançtır.
ilgiyi aşırı sever ve hep ilgi ister. bende aslanım, bazen beni boğar kıskançlıkları. ama sadık oluşunu çok seviyorum. çok sık kavga ediyoruz biz ama boğa erkeği çok sever ve sevgisinin peşinden gider. bense gururumdan ve inatçılığımdan ödün vermem. kavgalarda barışmak isteyen hep o olur.

aynen katılıyorum sana canım. bizde böyleyiz. aşırı kıskanç aşırı yani..beni çoğu zaman boğsada onun ilgisi sevgisi beni hep şımartır ve çokta mutlu oluruz oluyoruz da:KK69:

zaten aslan ve boğa en uyumlu çiftlermiş diye duydum du ben :KK53:

aynen katılıyorum sana canım. bizde böyleyiz. aşırı kıskanç aşırı yani..beni çoğu zaman boğsada onun ilgisi sevgisi beni hep şımartır ve çokta mutlu oluruz oluyoruz da:KK69:

zaten aslan ve boğa en uyumlu çiftlermiş diye duydum du ben :KK53:

tek kötü yanı kıskançlıkları zaten. yoksa ben sadık olmasını beni çook sevmesini seviyorum :KK69:
sabrım taşmasında aman diyim.

Sevgilim boğa ben de aslanım ve mutluyuz :KK70: Biraz kıskançtır hatta bazen abartır da kıskançlığı ama ruhumu okşar konuşurken, bana güven verir. :21::KK69::KK69::nazar:

sevıyorum boga kocamı etrafımızda evlı çiftler cok ama en cok uyum saglayan bızım oldugumuz göz önunde...:KK69:

merhaba kızlar...
bnm su an görüştüğüm ama sevgili olmadıgım biri var.ben aslanım o boğa... 3 hafta oldu tanışalı... beni sevdiğini soyluyor ki ben temkinliyim bu konuda, ona en az 3-5 ay gecsin dedim olsun ben beklerim diyor... ben kpssye hazırlancam memur olcam diyorum ne guzel işte bn hep yanındayım sen memure ol da ben beklerim diyor... ben yıllardır cok sevdiğim adamın evlendiğine sahit oldum o yuzden bir daha sevemem gibi geliyordu... hala da ona karşı mesafeliyim. erkekler genelde odun gibidir derler ya ondan erkeklerden fazla beklenti içine girmem o yuzden ama o coook romantik... hatta gereginden fazla... guzel sozler soyluyor, ruhumu okşuyor, saygısı sevgisi ilgisi cok fazla onun bu tavırlarına hayranım. ben genelde onu pek sallamıyor gibi davranıyorum cunku baglanmaktan ve tekrar hayal kırıklığı yasamaktan korkuyorum. temkinli davranıyorum... kıskanclığı var evet ama bana cok fazla yansıtmadı su ana kadar... bn bazen hosuma gitmeyen bişey oldu mu tavır yapıyorum kendimden hiç taviz vermiyorum hep üste cıkıyorum o hep alttan alıyor gönlümü almak için ugrasıyor... o cok ciddi dusunuyor cunku artık 35ine gelmiş... ama ona bekle demeye de hakkım yok... ama bnm hayallerim var... memur olcam sonra 2 yıllık okudugum bolumu 4 yıllıga tamamlayıp yuksek lisans dusunuyorum o ise memur olmus zar zor acıktan 4 yıllıga tamamlamış evden işe işten eve hayatı olan biri... bense yanımdaki kişinin bnden biraz daha zeki, bilgisiyle bni kendine hayran brakacak biri olsun istiyorum... ustelik bnm hayalimde hep filinta gibi uzun biri vardı o ise 160cm yani biliyorum boy onemli değil ama işte... kızlar tavsiyelerinizi bekliyorum...

benimkide boga burcu, bizde cok tartisiriz ikimizde cok kiskanciz ama o benden daha fazla :) bazen hosuma gitmiyor degil ama gün geliyor o huyunu hic sevmiyorum. sizinde dediginiz gibi sevdiginin pesinden giden ve benim mutlu olmam icin elinden geleni yapan biri. cok ince düsünceli (bazen benim düsünmedigimi o düsünüyor) ve sevgisini gösteren bi tip :) :KK9:

Boğa toprak grubudur, aslansa ateş. Boğa aslanın ateşini söndürür. Söndürdü de :KK50:

X