Sir Ağda Ve Makinasi Nerde Satılıyor?

depilisimanın ısıtıcısına başka markaların kartuşları takılamıyor mu?

oluyor canıom depilissimanın makinesine tüm kartuş ağdalar oluyor. Olduki acil lazım oldu marketde ne bulrsan alıp kullanabiliyon ama depilissima kullan derim ben sipariş verirken 5-6 kartuş al zaten 4-5 ay yeter.

Canım evkurda çok pahallı diye duydum ben bir arkadaşım ordan aldı sonra kafasına vurdu benim aldığım fiyatın nerdeyse 3 katı para vermiş.

Valla başka eyrlerde 45 tl ye bile gördüm ben o makinesini ama biz 288 tl ye aldık bıraz pahalı ama kalıtelı kullanıslı 24ay taksıtle

canım epila ürünü çokda kaliteli sayılmaz dediğin gibi normal fiyatı 45-50 tl ama evkur olunca o fiyatlara çıkıyor. Eğer sir ağda ile alakalı birşey alacak olursan bakimli ol mak c om diye bir internet sitesi var toptancı burası çok uygun fiyatları.

Ben bir kalitesizliğini görmedim fiyatı çok fazla evet ama kalitesine bir şey dememelisin bence.Kullandım sonuçta ve kullandığım şekliyle yorum yapıyorum.

makine olarak demiyorum canım makine olarak bişey diyemem kullanmadımama içinden çıka ağdalrı çok iyi değil diye duydum ben.

yengemde aldı biz alırken o yüzüne gözüne bulaştırmış yapamamış ağdalar iyi değilmiş dedi
bir gün sonra bizde yapmayı denedik hiçte zorluk çekmedik
işi bilmek önemli

samyeli vi-vetin ısıtıcalrına her kartuğ ağda oluyor ben 100ml aldım başka markada denedim oldu
yanlız alırken veet olanı alma vi-vet olanı al
ben koltuk altıma daha almadım alırsam yazarım şimdiye kadar makine ile alıyordum

X