Sir Ağda Ve Makinasi Nerde Satılıyor?

Eczanelerde De Vardir Eğer Büyük Marketlerdebulamadiysan Sorarsin Eczaneye

sir ağda derken sormak istediğin şey...hani şu kuaförlerin kullandığı profesyonel ağdalar mı ?
o tip şeyler bazı parfümerilerde olabiliyor..yada kuaför malzemesi satan yerlere başvurabilirsin kuaförlere toptan satış yapıyorlar....ama kuaför olmayanlara perakende olarak satış yaparlar mı bilmiyorum..araştırmak lazım

canım istanbuldasın sana çok merkezi bşr yer söyliyim taksim'de istiklal caddesinde tünele doğru giderken golden rose'un dükkanı var baya büyük bir yer orada çeşit çeşit sir ağdalar var oaradan bulabilirsin ya da eminönünde zaza han vardır kuaför malzemeleri satar orada her çeşidi mevcuttur daha başka bir sürü şey bulabilirsina.s.

ben roll-on olanını kullanıyrm hiçbi yere bulaşmıo yapış yapış olmuyo hiç.

Sen sir ağdayı kendine yapmak içinmi istiyorsun artık ağda makinesine gerek kalmıyorki sir ağda için. Ben kartuş şeklinde olanları kuaför malzemesi satan yerlerden, büyük marketlerden veya kozmetikçilerden alıp ısıtıyorum tencerede benmari usulü zaten onun yağıda var yaptıktan sonra yağını sürüp biraz bekleyip öyle yıkıyorsun oluyor bitiyor. Ama makina konusunda ısrarcıysan kuaför malzemesi satan yerlerde bulabilirsin...

Sen sir ağdayı kendine yapmak içinmi istiyorsun artık ağda makinesine gerek kalmıyorki sir ağda için. Ben kartuş şeklinde olanları kuaför malzemesi satan yerlerden, büyük marketlerden veya kozmetikçilerden alıp ısıtıyorum tencerede benmari usulü zaten onun yağıda var yaptıktan sonra yağını sürüp biraz bekleyip öyle yıkıyorsun oluyor bitiyor. Ama makina konusunda ısrarcıysan kuaför malzemesi satan yerlerde bulabilirsin...

kartuşları makinesizde kullana biliyoruz yani?teşekkür bilgi için spatula ile çok zor hep damlıyo epilasyon makinam var ama sadece bacaklarım için kullana biliyorum..şu epilasyon sonrası batık çıkan tüylerden bıktım yarısı deri altında kalıyor sonra cımbızla uğraş dur Çok üzgünüm çoook..bunun bi formülü var mı arkadaşlar sir ağda ile alınca da aynısı mı oluyo?

bilgi veren arkadaşlara teşekkürler küçük bi ilçede bazı şeyleri bulmak imkansız dediğiniz yerlere daha önce baktım zaten burada bi iki tane var ve bulamadım bide netten araştırayım.

kuafor malzemecılerınde var ve buyuk marketlerde fıyatıda cok ucuz ama bunun yanında bence makınesınıde al 60 mılyon fıyatı sana cok yardımcı olacak ben cokkkk memnununm

arkadaslar kesinlikle link paylasimi yasaktir
sadece eczanede herhangi bir buyuk alisveris yerinde aktar vs diyebilirsiniz satis yeri linki vermeyiniz

ben netten adım tanacan .comdan aldım
memnun kaldım ama bazı bolgelerımı aamadım oda benım becerıksızlıgım sanırım

pardon lınk reklamı oldu sanırım
ama zaten ben pahalıya aldım ucuza bulursanız ucuz alın ben 90 lıea falan verdım sanırım cok fazla bence

canım watsons da var makinası. kartuş sir ısıtıcı; çok pratik bişey şipşak halloluyo tertemizguclubacismile
ben metro market var ya hani toptan satış yapan; ordan aldım 20 liraya. çook memnunum. girebilirsen ordan al fiyat cok daha uyguna geliyor:emir_bebek:

ağda için bende ikide bir kuaföre gitmekten bıkmıştım.dün akşam büyük bir markette isim vermek doğrumu bilmiyorum ama tedbirli davranim gene ben orda buldum tesadüfen.hemde çok uygun fiyata aldım.30 tl civarı.set haliindeydi.2 adet ağda kartuşu,birkaç ağda temizleyici mendil,ağda makinası(1 adet kartuşu içine alacak şekilde tasarlanmış.prize takıp ısıtıyorsunuz,ebatı kartuştan 2 cm büyük,çantada bile taşırsınız minnacık bişey)vardı içinde.ayrıca bu ağda makinasına farklı markalardaki kartuşlarda sığıyor.bizzat test ettim:KK70:illede gidip o marka bu marka kartuş almak zorunda değilsiniz yani.çok güzel.kullandım .memnun kaldım.benim gibi kuaföre ağdadan bkmış herkese tavsiye ederim.:KK62:

canım sir ağda makinelerini her yerde bulamıyorsun kartuş sir ağda makineside konserve sir ağda makineside bakimliolmak. c om diye bir site var sir ağda üzerine ne ararsan var fiyatlarıda çok uygun marketlerde satılan markeler geenelde sesu vivet dandik markalar sir ağdada en iyi marka depilissima

bakimliolmak.cm adresinde ağdayla ilgili aradığınız herşeyi bulabilirsiniz arkadaşlar...:KK12:

Son düzenleme:
X